INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



smart@
Nije baš tako dramatično kao što si prezentirao, jer prva kupnja mi je bila na 30 kuna…

Ista pasta, drugo pakovanje. Krenuo si na TNSA od 4.000 kn, pa se prebacio ovdje kad je TNSA došla na 200 kn. Svejedno!

P.S. Nije meni drago to što ti se dogodilo, ali gdje god da si došao, toliko samouvjereno pišeš bez argumenata, da mi nije jasno kako sam to ne vidiš? A, nije da ti nismo govorili, jel da!?
[/quote]
Kolega smart na svim dionicama gdje piše ista priča i pametovanje o minulim događajima. Još jedan "general poslije bitke" koji oblijeće kao "mačak oko vruće kaše"!Nešto Vas sve skupa hvata panika! LP!




smart@
Nije baš tako dramatično kao što si prezentirao, jer prva kupnja mi je bila na 30 kuna…

Ista pasta, drugo pakovanje. Krenuo si na TNSA od 4.000 kn, pa se prebacio ovdje kad je TNSA došla na 200 kn. Svejedno!

P.S. Nije meni drago to što ti se dogodilo, ali gdje god da si došao, toliko samouvjereno pišeš bez argumenata, da mi nije jasno kako sam to ne vidiš? A, nije da ti nismo govorili, jel da!?
[/quote]
Kolega smart na svim dionicama gdje piše ista priča i pametovanje o minulim događajima. Još jedan "general poslije bitke" koji oblijeće kao "mačak oko vruće kaše"!Nešto Vas sve skupa hvata panika! LP!
[/quote]

Smart bolje da se pozabavi nesretnicima koje je navukao u KSST na 4000-5000 kn, a sad je cijena jedva 1500 kn….

"ŽIVOTNA PRIČA (NE)PROPALIH DIONIČARA"
Jednom davno, tamo 2008 pred kraj bio sam na nekome seminaru u OS. Ljut i revoltiran ulaskom u dionice s ogromnim gubitkom na računu, rekao sam osobama koje se profesionalno bave trgovanjem i educiranjem (forex).. "Ma da mi se vratiti u 2007 god. NIKADA se više ne bih KOCKAO" Čovjek se onako od srca nasmijao i rekao mi. Ovo gosp. nije kocka, ovo je posao ako ga znate raditi zarađujete, ako ne gubite. Hajdemo sjesti uz monitor i pogledati što ste kupovali i kada. Tada sam prvi puta vidio graf, vidio TT – oscilatore. Sve, ama sve naopako. SL/ST na vrhu, ja kupio, na dnu, ja prodao (od straha da če još dole). Veli čovjek ETO, da ste se povodili npr tjednim grafom ili dnevnim sada bi bili bogati jer bi kupili na samom dnu večine oscilatora, neku NN dionicu, i prodali je kad Vam je dosta zarade, ili kada oscilatori dođu na vrh.
P.S: Ja još sjedim i čekam od tada da ti oscilatori dodirnu dno, ali jOK, idu negdje u duboki, duboki podrum, kao da je netko okrenuo zgradu naopačke, podrum gore, a svi oni katovi u zemlji a neznam koliko ih ima. Zna li netko od Vas ??
LP [angry]

I very much love INGRA !!

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=759592&pojam=ingra

Direktori Mavrovo inženjeringa osumnjičeni za nezakonsku prodaju

11.11.2011 0:09:00 | Autor/Izvor PressCut

Mavrovo inženjering već duže vrijeme ima blokiran račun radi čega ne može naplatiti potraživanja, ali niti isplatiti desetak plaća za oko 500 zaposlenika. Nadalje, policija sumnja da je postojalo kriminala prilikom prodaje građevinske tvrtke Mavrovo inženjering hrvatskoj tvrtki Ingra i tvrtki Medijan trade.

Ministarstvo unutarnjih poslova (MVR) prije nekoliko dana podnijelo je krivične prijave protiv predsjednika Upravnog odbora, financijskog direktora LJ.T., kao i protiv trojice hrvatskih državljana. Svi se terete za zlouporabu službene dužnosti i oštećenja vjerovnika, a krivična prijava je podnesena i protiv G.M., zaposlenog u Medijan tradeu, kojeg policija sumnjiči za pomaganje u nezakonitim radnjama.
(Dnevnik)

U tekstu se spominju trojica hrvatskih drzavljana?! O kome je rijec?

Ovaj pot je pobjeda bio u pravu kad je rakao da citamo makedonske novine…




Dragi ulagači,
vidim vjerujete da je Ingra fantasična. I kunete se u kvalitetu firme. Ma super..
A svaki bi od vas izišao sa osmjehom da netko ponudi 9 i pol kuna. I bolio bi vas nokat za budućnost Ingre i njeno poslovanje…
Sam u pravu ??

Ne
[/quote]

Znači prosjek ti je iznad 10. Dugoročni….
Živio.
[/quote]

Točno tako. Debelo iznad 10 i jesam dugoročni. Osim ako dođe na 2x, onda dijelom izlazim pa sam kratkoročniji ;-).
I sa današnjem stanjem u svijetu imam donekle vjere u ovu firmu-otuda moja dugoročnost, da nemam izašao bi i po 1kn.

elevator-a što ako ne dođe na tvoj target??? Kako ćete nas obeštetiti???

neće uvijek biti ovako.

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&langpair=en%7Chr&u=http://investing.businessweek.com/research/stocks/snapshot/snapshot.asp%3FcapId%3D23021668

I very much love INGRA !!


http://www.limun.hr/main.aspx?ID=759592&pojam=ingra

Direktori Mavrovo inženjeringa osumnjičeni za nezakonsku prodaju

11.11.2011 0:09:00 | Autor/Izvor PressCut

Mavrovo inženjering već duže vrijeme ima blokiran račun radi čega ne može naplatiti potraživanja, ali niti isplatiti desetak plaća za oko 500 zaposlenika. Nadalje, policija sumnja da je postojalo kriminala prilikom prodaje građevinske tvrtke Mavrovo inženjering hrvatskoj tvrtki Ingra i tvrtki Medijan trade.

Ministarstvo unutarnjih poslova (MVR) prije nekoliko dana podnijelo je krivične prijave protiv predsjednika Upravnog odbora, financijskog direktora LJ.T., kao i protiv trojice hrvatskih državljana. Svi se terete za zlouporabu službene dužnosti i oštećenja vjerovnika, a krivična prijava je podnesena i protiv G.M., zaposlenog u Medijan tradeu, kojeg policija sumnjiči za pomaganje u nezakonitim radnjama.
(Dnevnik)

U tekstu se spominju trojica hrvatskih drzavljana?! O kome je rijec?

Ovaj pot je pobjeda bio u pravu kad je rakao da citamo makedonske novine…


http://limun.hr/main.aspx?ID=298051&pojam=ingra….

DAJ PET !!!

ne kužim zakaj limun ne navodi koji su to rvati upleteni kad u dnevniku lijepo piše koji su to, a nije ni teško zaključit ko je onaj m.k.

http://www.dnevnik.com.mk/default.asp?ItemID=FB2CE7C976F9D842A4489E27BF95E17B


http://www.limun.hr/main.aspx?ID=759592&pojam=ingra

Direktori Mavrovo inženjeringa osumnjičeni za nezakonsku prodaju

11.11.2011 0:09:00 | Autor/Izvor PressCut

Mavrovo inženjering već duže vrijeme ima blokiran račun radi čega ne može naplatiti potraživanja, ali niti isplatiti desetak plaća za oko 500 zaposlenika. Nadalje, policija sumnja da je postojalo kriminala prilikom prodaje građevinske tvrtke Mavrovo inženjering hrvatskoj tvrtki Ingra i tvrtki Medijan trade.

Ministarstvo unutarnjih poslova (MVR) prije nekoliko dana podnijelo je krivične prijave protiv predsjednika Upravnog odbora, financijskog direktora LJ.T., kao i protiv trojice hrvatskih državljana. Svi se terete za zlouporabu službene dužnosti i oštećenja vjerovnika, a krivična prijava je podnesena i protiv G.M., zaposlenog u Medijan tradeu, kojeg policija sumnjiči za pomaganje u nezakonitim radnjama.
(Dnevnik)

U tekstu se spominju trojica hrvatskih drzavljana?! O kome je rijec?

Ovaj pot je pobjeda bio u pravu kad je rakao da citamo makedonske novine…

ako je netko bio oštećen kupnjom Mavrova ona je to Ingra i njeni dioničari! možda je vrijeme da Ingra pokrene tužbe i traži obeštećenje????

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!


http://www.limun.hr/main.aspx?ID=759592&pojam=ingra

Direktori Mavrovo inženjeringa osumnjičeni za nezakonsku prodaju

11.11.2011 0:09:00 | Autor/Izvor PressCut

Mavrovo inženjering već duže vrijeme ima blokiran račun radi čega ne može naplatiti potraživanja, ali niti isplatiti desetak plaća za oko 500 zaposlenika. Nadalje, policija sumnja da je postojalo kriminala prilikom prodaje građevinske tvrtke Mavrovo inženjering hrvatskoj tvrtki Ingra i tvrtki Medijan trade.

Ministarstvo unutarnjih poslova (MVR) prije nekoliko dana podnijelo je krivične prijave protiv predsjednika Upravnog odbora, financijskog direktora LJ.T., kao i protiv trojice hrvatskih državljana. Svi se terete za zlouporabu službene dužnosti i oštećenja vjerovnika, a krivična prijava je podnesena i protiv G.M., zaposlenog u Medijan tradeu, kojeg policija sumnjiči za pomaganje u nezakonitim radnjama.
(Dnevnik)

U tekstu se spominju trojica hrvatskih drzavljana?! O kome je rijec?

Ovaj pot je pobjeda bio u pravu kad je rakao da citamo makedonske novine…

Recite Vi pobjedi da on čita zse i njegove novosti ove dane [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Dragi ulagači,
vidim vjerujete da je Ingra fantasična. I kunete se u kvalitetu firme. Ma super..
A svaki bi od vas izišao sa osmjehom da netko ponudi 9 i pol kuna. I bolio bi vas nokat za budućnost Ingre i njeno poslovanje…
Sam u pravu ??

hahaha.. Da ponudi i 18,xx nebi izasao! Ja sam usao na 15,xx, mogao sam drugi dan izac na 18,xx, al nisam i nebi niti sad!
[/quote]
Ja sam ušao na 220 !!!!!!!!!!

New Report

Close