INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inverter
kolko pouzdan?

Kao prvo to nije megafon. da bi bio megafon drugi high bi morao biti veći od prvog. megafon se počeo formirati u protekih mjesec dana ali ni to nije uspjelo pošto također drugi high nije dostigao cca. 9,50 kn. Vidim da ste puni ingre i da jedva čekate neku " pozitivnu " vijest kako bi ponovo pokrenuli nivce da kupuju od vas iznad 9 kn.

Ja mislim da je itekako moguće!!! HBOR vijest je fantastična za graditelje.
Isti pattern imaju Viadukt i Dalekovod.

Rocky Split - najmlađi brat split009 seniora


Ja mislim da je itekako moguće!!! HBOR vijest je fantastična za graditelje.
Isti pattern imaju Viadukt i Dalekovod.

možda griješim… no, vaše priloženo mi nimalo usporedno ne liči na ovo:
http://www.trending123.com/patterns/reverse_symmetrical_triangle.html
nadalje vaš nacrtani target od 52 kn znači da bi INGRA trebala minimalno svoj kapital tj. BVPS povečati za cca 55-60%… odnosno sklopiti poslove sa neto dobitnim iznosom od min. cca 255.000.000 kn… imali takvih poslova za sada na vidiku? ako da molim link… hvala…

ZZtop @ grijesis da….valjda znas razliku izmedju top i bottom cjene [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
a tko garantira da je dno doista dostignuto? pravi i iskusni bottom fisheri ili oni koji to misle da jesu… [huh]

ZZtop @ zato postoji stop loss ,u slucaju da se obrazac ne ostvari…nema dokupa i nade da ce se cjena vratit…ceka se nova prilika

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


možda griješim… no, vaše priloženo mi nimalo usporedno ne liči na ovo:
http://www.trending123.com/patterns/reverse_symmetrical_triangle.html

Kolega ZZtop, ja nisam rekao da je patern MEGAFON! Jer i nije megafon već jedan drugi pattern!
Vi uistinu ne pratite ili to radite jako slabo, a po Vašim riječima bi naslutio da ste poprilično prodali na samom dnu i sad Vas je strah rasta.

Rocky Split - najmlađi brat split009 seniora


ZZtop @ zato postoji stop loss ,u slucaju da se obrazac ne ostvari…nema dokupa i nade da ce se cjena vratit…ceka se nova prilika

e… ovaj obrazac već mi liči na megafon/parlafon… [lol] [thumbsup]
btw: stop loss na nelikvidnim dionicama… u biti jako malo znači…, ali što ako se ovdje na INGRI zbog xy nepredvidivih razloga/neg. vijesti itd. … desi…npr. u javnosti se već spominje tzv. copy paste scenarij Grčke na Italiji… zamisli one sa svojih cca 60.000 kom i ili sl. … po bidu…

OKRUGLI STOL Garancije su preduvjet za natječaje
Građevinari traže hitnu dokapitalizaciju HBOR-a
"….Program je pokrenut u lipnju i Ingra ga je već iskoristila za javno-privatno partnerstvo u inozemstvu vrijedno 22 milijuna eura. Troškovi za avansnu garanciju vrijednosti 3,3 milijuna eura iznose tek 14.500 eura. Ne bude li mogla naplatiti posao, Ingra će dobiti 2,64 milijuna eura odštete.

Prvi čovjek tvrtke Igor Oppenheim zatražio je HBOR-ovu pomoć u naplati izvoznih potraživanja. Prema njegovim tvrdnjama, u bilancama građevinskih tvrtki nekoliko je milijardi eura potraživanja od dužnika iz Sudana, Nigera, zemalja bivšega Sovjetskog Saveza i onih na Bliskom istoku. Pomoć HBOR-a, koji ima autoritet državne institucije, u naplati bila bi znatna……."

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=B742992D-E9D5-4023-8592-8E99C1F0801F

marcello

mislim da su jučerašnje informacije sa HBOR-om nekome ipak važne …………

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


mislim da su jučerašnje informacije sa HBOR-om nekome ipak važne …………

Kolega, to su prevažne informacije za buduće kretanje ove debelo podcjenjene dionice, prvi pravi pozitivni signal i praktički dogovorene garancije za Alžir, zbog čega je i srušena dionica s 18, 50 kn na ove presmiješne razine…
[thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close