INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ha, ha i ha.. poveći minus ??????????????

Mrgude… ajd pošalji nam tvoj tzv. K/P RDiG za period od 02.11.2010 do 02.11.2011. pa da se svi skupa nasmijemo….
[/quote]
Tko se zadnji smije posljednji se smije …ZiZi !!
nadam se da si uspio iskopirati … naknadno dopisano !!
Nema se vremena odgovoriti- kupuje se !!
[/quote]

U slast…





Ha, ha i ha.. poveći minus ??????????????

Mrgude… ajd pošalji nam tvoj tzv. K/P RDiG za period od 02.11.2010 do 02.11.2011. pa da se svi skupa nasmijemo….
[/quote]
Tko se zadnji smije posljednji se smije …ZiZi !!
[/quote]
ajmo jos malo…do 7.50 cca…ispod 8 premalo toga proslo ,,mora se jace prodavati
[/quote]
Eto prava osoba i pravi odgovor.. ide to i ispod 7 kn sada po novoj računici, ako se bude računalo još, ide i ispod 6 kn, zato če mo ostati na ovoj današnjoj, dobro veli "vatreni".. sutra je novi dan !!
INGRA je sveta dionica, na njoj možeš UVIJEK izgubiti ili zaraditi !! [angry]
Hajde budite veseli !!

I very much love INGRA !!

@Mrgud
Vi uvijek u krivo vrijeme na krivom mjestu.

@KT1R2
Što češ prijatelju kad ja tako volim. Evo i na INGRI uvijek, ama uvijek u krivo vrijeme, kao što je netko na prethodnoj str. rekao na DDJH uđem na vrhu, a izađem na dnu. Dogodi se .. ali na ĐĐ se zaradilojer se ulazilo i izlazilo.. na INGRI se zaradilo, ne puno, malo. Ali sada mislim ozbiljno ZARADITI PUNO !!
Krivo vrijeme, krivo mjesto nije, zar ne ??
LP [angry]

I very much love INGRA !!

@kako ovo ljepo pada i to na malim prometima-a kako će tek ljepo rasti na velikim!? Lp

Nemojte se na mene naljutit što ću ovo napisat, ali Ingra konstantno pada već petu godinu zaredom i u tih 5 godina je izgubila na vrijednosti više od 98%. Kad pročitam što sam napisao, mislim kako sam pogriješio, ali nažalost nisam!
Ne znam samo koliko puta se ovdje spomiljalo dno, vjerojatno najmanje 30 puta je dionica "dodirnula dno". Mislim da nema investitora koji je ulagao u Ingru od 2007.g. da nije popušio novce. Naravno, nikoga ne optužujem, jednostavno nitko nije mogao predvidjeti ovakav katastrofalan razvoj situacije u građevinarstvu ili pak je!?
Jedan prijatelj koji se bavi istim poslom mi je rekao, kako ovo za njih više nije kriza, već elementarna nepogoda! Smatram da je isto pogodilo i Ingru!?

P.S. Imam sreću da me ista nije interesirala uopće, jer bi sigurno i ja gađao već nekoliko puta to dno!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

sva sreća da sam prodao na 17,20
koliko bi sad bio u minusu da nisam,ne smijem ni zamislit
ulazim od 9 i nadao se zaradi,ali sve mi se više čini da sam rano počeo kupovat,
već mi dost ove ingre
možda sutra udarim po bidu ovih par desetaka tisuća i mirno spavam..
tu nema dna možda je na 2 lipe i koliko je to još posto manje?


sva sreća da sam prodao na 17,20
koliko bi sad bio u minusu da nisam,ne smijem ni zamislit
ulazim od 9 i nadao se zaradi,ali sve mi se više čini da sam rano počeo kupovat,
već mi dost ove ingre
možda sutra udarim po bidu ovih par desetaka tisuća i mirno spavam..
tu nema dna možda je na 2 lipe i koliko je to još posto manje?


Evo upravo zbog ovakvih izjava i razmišljanja kao što "many" ti razmišljaš INGRa, odnosno i druge dionice padaju. Kako bi bilo kada bi ja sutra recimo rekao da sam čuo iz povjerljivih izvora kako INGRA ide u stečaj i srunio 50t kom po bidu. Eto je neću ni gledati gdje bi završila, pa "peyo" udari svoje po bidu… a onda nastaje stampedo, preskakanje jedno drugoga, ma nebi ga ja mislim ni bilo jer bi bila na NULI… i dok se sve dokaže tko je tužibaba i druker kako se popularno naziva. INGRA krepala ko mrtvo kljuse. Panika je najvećeći vrag ovdje na burzi. Malo novinskih patki čak bi se usudio reći i namjernih – plaćenih od tko zna koga,, lažnih ili neispravnih – dobro neprotumačenih grafova (ovo perem sebe sada). I tako mi iz dana u dan.. sutra ja po bidu, preksutra Marko pa Janko, a vidim trenurno nekoliko desetaka tisuća osoba čita-prati forum. Koliko ih prati Ingru, vrag će ga znati, a ZARADILI BI. E neće moći na ovakve smicalice, neće ići. Budite uvjereni da če Ingra kako je pala i vratiti se nazad, kada, neznam, na koliko, neznam, ali da hoće i preko moga predviđanja, vašega, HOĆE !!
@Čika Smatr…bravo.. je pala 98%. Još može samo 2%, hoće li, ili će na izborima pobijediti razum i sve to okrenuti na noge, jer sada smo okrenuti naglavačke pa nam lova ispada iz džepova – brzo ??
LP [angry]

I very much love INGRA !!



već mi dost ove ingre
možda sutra udarim po bidu ovih par desetaka tisuća i mirno spavam..


a zakaj to niste napravili jos danas ?!?
ne kaže se uzalud – ono što možeš napraviti danas ne ostavljaj za sutra…
tak da bi onda vec veceras mirno spavali…kaj ne… [lol]

jedna muzička želja, ak može…za sve one koji se nadaju reprizi za sutra…
http://www.youtube.com/watch?v=70mZUBzA-HE

lp

Optimist - loše informirani pesimist


Evo upravo zbog ovakvih izjava i razmišljanja kao što "many" ti razmišljaš INGRa, odnosno i druge dionice padaju.

Nema to veze sa bilo kime od nas. Veliki igraći su je povukli dolje i drže je gdje je sada, kad odluće tako ide gore i niti trenutka prije.

Nije istina………….frende sa prvim dijelom si u pravu-počeli rušati fondovi,točnije PBZ,a nastavili mali.A zašto bid ne jača-zato šta se okreće iz šupljeg u prazno.Skinuo sam lijepu svoticu dionica i ona je nestala sa aska,a u ostalim slučajevima,većinom se opet pojavi na asku.I do kada tako.Tu neko uzme koju kunu,a u globalu se puši.Problem je ljudima margincima koji moraju prodati,ali i takvih je sve manje.Osobno više ne kupujem,i ono šta imam neka stoji,neka čeka neka bolja vremena pa makar i za 10 godina.Za lijep život se ima,a Ingra mi neka ostane za penziju.Jedino šta ću se tada kad budem prodavao moći pohvaliti da sam Ingru kupovao na najnižim cijenama ikada.Sretno,ja ode dalje,gdje nema toliko pompe i rasturanja.Sretno svima,a ako me zatrebate slobodno zazovite,ja ću doći.

peyo

prosječna točno na 8,00,upravo kako sam govorio da prosječna neće ispod 8 ovo je dno definitivno.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close