INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobro dokle će je rušiti i odakle im tolika municija. nije valjda i mrgud počeo sa prodajom.


Pa dobro dokle će je rušiti i odakle im tolika municija. nije valjda i mrgud počeo sa prodajom.

Nije prijatelju i neće, Mrgud i danas kupuje ali neće ni kupovina dugo trajati !!
LP

I very much love INGRA !!


@beštija2
Je prijatelju u pravu si, no i ja si spuštam prosjek i igram na duže staze. Ne idem danas kupi, sutra prodaj jer znam da ći barem trostruko zaraditi i to baš na INGRi.
LP

Kako možeš znati da ćeš trostruo zaraditi…
Ako gledaš činjenice koje su na stolu možeš jedino trostruko izgubiti…
Zaradu možeš jedino temeljiti na nadanjima, a ona spadaju u sferu iracionalnog…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



@beštija2
Je prijatelju u pravu si, no i ja si spuštam prosjek i igram na duže staze. Ne idem danas kupi, sutra prodaj jer znam da ći barem trostruko zaraditi i to baš na INGRi.
LP

Kako možeš znati da ćeš trostruo zaraditi…
Ako gledaš činjenice koje su na stolu možeš jedino trostruko izgubiti…
Zaradu možeš jedino temeljiti na nadanjima, a ona spadaju u sferu iracionalnog…
[/quote]

da si ti kao mrgud nakrcao 60.000 komada po prosječno 8,30 kn i da sad imaš poveći minus i ti bi se tješio 3x zaradom….jednom, ako ikad do toga dođe [rolleyes]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Pa dobro dokle će je rušiti i odakle im tolika municija. nije valjda i mrgud počeo sa prodajom.

Nije prijatelju i neće, Mrgud i danas kupuje ali neće ni kupovina dugo trajati !!
LP
[/quote]

Nikad ne znaš,definitivno INGRA ima perspektivu za veliki rast i siguran sam da će rasti ali za taj veliki rast treba pričekati neki posao.Cijena je smiješna, iako sam za to da još padne, pa neka je investitori koji vidu u njoj perspektivu akumuliraju.Problem je mala cijena i kao takva je svima dostupna.

bit će bolje................

Ha, ha i ha.. poveći minus ….. ovo Vam je bilo dovoljno … toliko o povećem minusu 8,29 kn prosjek ??????????????
LP

I very much love INGRA !!


Ha, ha i ha.. poveći minus ??????????????

Mrgude… ajd pošalji nam tvoj tzv. K/P RDiG za period od 02.11.2010 do 02.11.2011. pa da se svi skupa nasmijemo….



@beštija2
Je prijatelju u pravu si, no i ja si spuštam prosjek i igram na duže staze. Ne idem danas kupi, sutra prodaj jer znam da ći barem trostruko zaraditi i to baš na INGRi.
LP

Kako možeš znati da ćeš trostruo zaraditi…
Ako gledaš činjenice koje su na stolu možeš jedino trostruko izgubiti…
Zaradu možeš jedino temeljiti na nadanjima, a ona spadaju u sferu iracionalnog…
[/quote]
A kad si u sferi iracionalnog, onda si većinski vlasnik. [proud]

evo krenulo ovdje



Ha, ha i ha.. poveći minus ??????????????

Mrgude… ajd pošalji nam tvoj tzv. K/P RDiG za period od 02.11.2010 do 02.11.2011. pa da se svi skupa nasmijemo….
[/quote]
Tko se zadnji smije posljednji se smije …ZiZi !!
nadam se da si uspio iskopirati … naknadno dopisano !!
Nema se vremena odgovoriti- kupuje se !!

I very much love INGRA !!




Ha, ha i ha.. poveći minus ??????????????

Mrgude… ajd pošalji nam tvoj tzv. K/P RDiG za period od 02.11.2010 do 02.11.2011. pa da se svi skupa nasmijemo….
[/quote]
Tko se zadnji smije posljednji se smije …ZiZi !!
[/quote]
ajmo jos malo…do 7.50 cca…ispod 8 premalo toga proslo ,,mora se jace prodavati

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ inverter
Sutra je novi dan…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close