INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iskreno neznam čemu se sekirati. Ja sam lijepo došao s terapija i vidjevši cijenu ugodno se iznenadio.. ops eto je ispod 8 kn, neka ali vjerujte mi netko će se debelo smijati a netko opet plakati.

ti si pred 2 dana tvrdio da je dno Ingre na 8,40 kn i da neće ispod toga….danas je pala sve do 7,82 kn, tako da, bez ljutnje, ali zaista nisi mjerodavan za prognoziranje kretanja cijene Ingre i tko će plakati, a tko će se smijati [rolleyes]


Nemam ingru i ne namjeravam ju kupovati. No po današnjem danu se vidi da ju netko namjerno ruši

moguće…
margini?

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



Novinari pišu kako im je naređeno. Za druge firme pišu kako su smanjili gubitak u odnosu na 2Q a za INGRU se hvataju za prošlih 9 mjeseci u odnosu na 9 mj u 2011. Nije li INGRA smanjila gubitak u odnosu na 2Q? Nije li 3Q poboljšanje u odnosu na 2Q??? Čekam… Hvala.

ajde ne lupetaj!
za prvih 9 mjeseci Ingra ima velikih 48 milijuna kuna gubitka !!!
U odnosu na isto razdoblje lani, gubitak jepovećan čak za 33%, odnosno za 12 milijuna kuna!!!!
[/quote]
Ne lupetaj ti. Ingra je smanjila gubitak u 3Q u odnosu na 2Q i to skor za pola i smanjila zaduženost.

neće uvijek biti ovako.



Iskreno neznam čemu se sekirati. Ja sam lijepo došao s terapija i vidjevši cijenu ugodno se iznenadio.. ops eto je ispod 8 kn, neka ali vjerujte mi netko će se debelo smijati a netko opet plakati.

ti si pred 2 dana tvrdio da je dno Ingre na 8,40 kn i da neće ispod toga….danas je pala sve do 7,82 kn, tako da, bez ljutnje, ali zaista nisi mjerodavan za prognoziranje kretanja cijene Ingre i tko će plakati, a tko će se smijati [rolleyes]
[/quote]
Bilo je ops sorry i dodano i nacrtano. Nađi si tu slikicu. I ići će još dole, i neka ide to bolje, a poslije toga ću se ja smijati. Iskreno prijatelju ili prijatelji..prodavajte vrijeme Vam je !!

I very much love INGRA !!


I nadao sam se ovoj ocijeni.. lijepo zamolite gosp. Invertera da Vam stavi graf ako hoće, ja neću iz osobnih razloga. Pisao sam Vam i stavio graf dokle ide ingra i crobex na savjeti, gr….. !! [angry]

Misliš da bi bila ova cijena da nije Grčkih naručenih gluparija? Da znali su za Grčku svi koji su prognozirali pad. Hahaha, dajte molim vas.

neće uvijek biti ovako.


I nadao sam se ovoj ocijeni.. lijepo zamolite gosp. Invertera da Vam stavi graf ako hoće, ja neću iz osobnih razloga. Pisao sam Vam i stavio graf dokle ide ingra i crobex na savjeti, gr….. !! [angry]

Sve je to lijepo mrgi ali ja tek počeo kupovati a ti već 10-ak % u minusu.

bit će bolje................

@beštija2
Je prijatelju u pravu si, no i ja si spuštam prosjek i igram na duže staze. Ne idem danas kupi, sutra prodaj jer znam da ći barem trostruko zaraditi i to baš na INGRi.
LP

I very much love INGRA !!

vidim da je nekima omililo kockanje na Ingri. za takve- "prilika života" na DKVS- imate 2766 komada na prodaji na 2,16 kn [rolleyes]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


@beštija2
Je prijatelju u pravu si, no i ja si spuštam prosjek i igram na duže staze. Ne idem danas kupi, sutra prodaj jer znam da ći barem trostruko zaraditi i to baš na INGRi.
LP

Zaradit ćeš otprilike isto kao što si zaradio na DDJH, VLDS i.t.d.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


O kvaliteti firme govore i podaci o dobiti od 2007 do 2010.
Dobit INGRE
2007. + 78 mil
2008. + 12 mil
2009. – 70 mil
2010. – 90 mil

Za sve koji znaju zbrajati (i oduzimati) DOBIT JE MINUS 70 MILIJUNA KUNA.
To je 70 milijuna manje nego da nisu radili ništa.
Živjeli.


Ne znam sjećate li se ovoga…
Dakle u 2009, 2010 i 2011 gubitak duuštva iznosi preko 208 milijuna kuna.
To je realno stanje stvari.
Zahvalite kolegama koji su vas uvjeravale da je jaaaaako podcijenjena i da će letiti gore…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



O kvaliteti firme govore i podaci o dobiti od 2007 do 2010.
Dobit INGRE
2007. + 78 mil
2008. + 12 mil
2009. – 70 mil
2010. – 90 mil

Za sve koji znaju zbrajati (i oduzimati) DOBIT JE MINUS 70 MILIJUNA KUNA.
To je 70 milijuna manje nego da nisu radili ništa.
Živjeli.


Ne znam sjećate li se ovoga…
Dakle u 2009, 2010 i 2011 gubitak duuštva iznosi preko 208 milijuna kuna.
To je realno stanje stvari.
Zahvalite kolegama koji su vas uvjeravale da je jaaaaako podcijenjena i da će letiti gore…
[/quote]
kako dobit može biti minus…zar nije to gubitak? i ako ništa ne rade ne znači da ne bi imali gubitak, i dalje imaju troškove, jesi ikad čuo za fiksne troškove?

@ Tic, jesi li ikad čuo za sarkazam (nije stranka Nikole Sarkoziya)??

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close