INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovim putem ispricavam se Plavom sto sam rekao da INGRa jos vrijedi vise i onda je krenulo a ni meni Lukovic nije vratio pare.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ajde plavi reci barem kad bi mogao split

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Nista od splita zasad.
I neka nebude, ovako je samo za ozbiljne investitore.
Ali biti ce dobrih vijesti jos do kraja godine.
PA nije sva lova otisla od IPO-a u Arenu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Scusa, koliko je projekcija netto dobiti na kraju godine? cca 80M? Svaka cast, zavidan sam vam na uspjehu, pogotovo jer sam prodao na 37.000, ali ono,…P/e? Pa dokle ce?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Hmm, taman kad sam ja mislio ući ono se na prodaji pojavilo 150 kom …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Brijem da je to to…

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Hmm, pojačala se prodaja….. Komentari?[smiley11]

Dođite i hurdite....


Hmm, pojačala se prodaja….. Komentari?[smiley11]

možemo li i mi malo zavirit u K/P’?Hvala [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


egipchanin: ” Hmm, pojačala se prodaja….. Komentari?[smiley11] ” možemo li i mi malo zavirit u K/P’?Hvala [smiley2][smiley2][smiley2]

Naravno[smiley2]

Dođite i hurdite....

Au strašno izgleda kupnja ali iz iskustva to bi mogao netko čopit u trenu,iako ova današnja cijena je full ok(naravno za danas..he,he)

POKRET OTPORA

Dakle otpušteno je 500 komada po 56.000 kn[smiley1]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

[color=blue]Zagreb-stanogradnja — ( što je naša Ingra izgradila )[/color]

Gradnja prvih pet zgrada stambenog naselja Medvedgrad na sjevernom dijelu grada već je počela, i to će sigurno biti jedan od većih poslova u stanogradnji u 2006. Do kraja 2007. niknut će 15 zgrada, odnosno 90 stanova od 32 do 96 četvornih metara. Riječ je o posljednjoj velikoj građevinskoj parceli u podsljemenskoj zoni. Četvorni metar stoji 1700 eura, dok će se kvadrat u prizemlju prodavati za 1600 eura.

Druga velika gradnja s “mirisom” luksuza je ona Ingre, koja najavljuje gradnju 16 urbanih vila sa po četiri stana u samom centru grada, na Srebrnjaku. Stanovi će biti luksuzno opremljeni, a cijena četvornog metra bit će u skladu s opremljenošću i lokacijom, očekuje se od tri do četiri tisuće eura.

[color=blue]Detaljnije na:[/color] http://www.ingra-nekretnine.hr/index.php?page=project&project_id=1124

New Report

Close