INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


The end o današnjem padu, a sada idemo polako skidati ove na Asku (H) !! [angry]

@Fortuna

Od 3 nema ništa. Od sada se zarađuje na INGRi.

Mrgude, što je sa onih tvojih 7 kn. Kada ćemo na te razine ili si ušao ful unutra pa ti sad ingra vrijedi puno više. daj reci odmah kada izlaziš 14 ili 18 kn.


The end o današnjem padu, a sada idemo polako skidati ove na Asku (H) !! [angry]

@Fortuna

Od 3 nema ništa. Od sada se zarađuje na INGRi.

ajde prestani laprdati, vrati "bracu", bar je bio manje dosadan [angry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

@superhik9
100% unutra, kad izađem van javim ti, hočeš javno ili na private
Bilo je na 7,50, "točnije" 7,70 kn. Korigira se graf pa tako i ja.
Eto vidiš ni TA nije kao što je bila, ali po knjizi kažu može do 3%.. (mislim 4 u 1). Upravo se dogodilo.
LP i nemoj biti ljut. Život je lijep ako ga znaš koristiti.

I very much love INGRA !!


Nakniži mogući današnji target 8,55 kn, a onda idemo dalje. Jesam li kome pobrkao raćune !! [angry]

zadnja 8,50 kn, prva kupnja na 8,43 kn! pa nemaš blage veze čovječe!

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Silovanje dionice po tko zna koji put.

I tako prođe dan, stvarno jadno.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Silovanje dionice po tko zna koji put.

I tako prođe dan, stvarno jadno.

pa ništa na raste na ZSE…sve što poraste ima kratki skok max. 1 dan i onda opet pad

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



Nakniži mogući današnji target 8,55 kn, a onda idemo dalje. Jesam li kome pobrkao raćune !! [angry]

zadnja 8,50 kn, prva kupnja na 8,43 kn! pa nemaš blage veze čovječe!
[/quote]

Pa napisao je da on griješi sa 3 % tolerancije, prema tome još uvijek je u pravu :):)


Nakniži mogući današnji target 8,55 kn, a onda idemo dalje.
Jesam li kome pobrkao raćune !! [angry]

Izgleda jedino sebi…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

@superhik9
Ne, priznam svoju grešku. Evo na što sam mislio, ali dakako krivo, dva identična grafa ali i različita, ?? linijki i svijeće.
Ispričavam se na svojoj pogrešci !!

I very much love INGRA !!


@superhik9
Ne, priznam svoju grešku. Evo na što sam mislio, ali dakako krivo, dva identična grafa ali i različita, ?? linijki i svijeće.
Ispričavam se na svojoj pogrešci !!

Po ovom cijena može ići do 8,25..
Ali zar na Ingri igra teh analiza???
Tu je prisutan samo trejd domestika vulgaris…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


@superhik9
Ne, priznam svoju grešku. Evo na što sam mislio, ali dakako krivo, dva identična grafa ali i različita, ?? linijki i svijeće.
Ispričavam se na svojoj pogrešci !!

I gledam ja te grafove i skužim da više gledaju oni mene nego ja njih…i uopće se ne razumijemo međusobno…bolje da odem preprodavati na zelenu tržnicu [cry]

ovaj 8,63 mora da je openheimer skriven nalog sa 18000 znači 180000 komada evo mene je uspjeo uvjerit evo sad idem sve prodat po bidu

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close