INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kakvi grafovi, nema koristi od toga. Mene više zanima da li ima još margina u I(n)gri jer to bi bio veliki motiv maherima da još ruše Ingru??
Rast će doći kada dođe, bez neke žestoke dobre vijesti teško ćemo i preko 9 kn, a kamo li 10 kn. Tu je sad sve na upravi Ingre jer ako jako brzo ne izađe s takvim velikim poslom odosmo svi do đavola….

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Po pisanju ljudi na forumu sada tek mislim da ima margina

…igoru bi bilo najbolje da da ostavku …a ako neće treba sazvat izvanrednu skupštinu i smijeniti ga … ingra kao brend vijedi 10 kuna po dionici…

DAJ PET !!!

Ne pratim dugo temu . Zanima me pokriva li prodaja Ingre , Ingrina dugovanja? Ako je tako, ne vidim problem za Ingru.
LP
Imam samo par komada donica, tek toliko da se nađe.

Sve su tranše uspješno izvršene,i mislim da nema duga…………..nisam sto posto siguran.Bok frende lojtra nisam te dugo čuo.

peyo

Vaš link

Demanti netočnih navoda u članku Jutarnjeg lista od 20.10.2011.

U skladu s odredbama Zakona o tržištu kapitala (Narodne novine broj 88/08, 146/08 i 74/09) i Pravilima Zagrebačke burze, INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b i gospodin Igor Oppenheim obavještavaju javnost da se u potpunosti ograđuju od naslova i sadržaja članka "Gobac mi je rekao: Sređeno je. Maček je preuzeo 2 milijuna eura od Arene i dao HDZ-u", objavljenog u Jutarnjem listu od 20. listopada 2011. na naslovnici i stranicama 4, 5, 6 i 7, kojeg potpisuju novinari Dušan Miljuš, Gordan Malić, Vanja Nezirović, Velibor Panić, Adriano Milovan, u kojem su iznesene netočne i neosnovane tvrdnje koje sugeriraju da je predsjednik Uprave INGRE g. Igor Oppenheim navodno znao tko je kome dao novac i iz kojih sredstava za tzv. crnu blagajnu HDZ-a.

Uprava INGRE zajedno s njezinim predsjednikom Igorom Oppenheimom nema nikakvih saznanja što je g. Barišić rekao USKOK-u te o čemu su g. Barišić i g. Gobac razgovarali niti su nam poznate okolnosti oko gore navedenog slučaja.
G. Oppenheim čvrsto odbacuje insinuacije da je išta znao o navodnom isisavanju novca u takozvani crni fond HDZ-a.

Kao što smo ranije izjavili, a nastavno na novinarski upit o ovom slučaju, kontaktirali smo USKOK koji nam je zabranio da komentiramo kazneni postupak koji je u tijeku.

INGRA i predsjednik Uprave g. Igor Oppenheim osobno će podnijeti tužbu protiv g. Mladena Barišića radi izrečenih kleveta i zatražiti naknadu štete koja je evidentno načinjena pa će g. Barišić dobiti priliku da na sudu dokaže svoje tvrdnje.

A gdje je to dođavola………..pa ja sam mislio da smo sada tamo,i svaki dan moram dokupljivati……………..1 kuna ,1 lipa?????????????????????????????

peyo

Demanti netočnih navoda u članku Jutarnjeg lista od 20.10.2011.

U skladu s odredbama Zakona o tržištu kapitala (Narodne novine broj 88/08, 146/08 i 74/09) i Pravilima Zagrebačke burze, INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb, Alexandera von Humboldta 4/b i gospodin Igor Oppenheim obavještavaju javnost da se u potpunosti ograđuju od naslova i sadržaja članka "Gobac mi je rekao: Sređeno je. Maček je preuzeo 2 milijuna eura od Arene i dao HDZ-u", objavljenog u Jutarnjem listu od 20. listopada 2011. na naslovnici i stranicama 4, 5, 6 i 7, kojeg potpisuju novinari Dušan Miljuš, Gordan Malić, Vanja Nezirović, Velibor Panić, Adriano Milovan, u kojem su iznesene netočne i neosnovane tvrdnje koje sugeriraju da je predsjednik Uprave INGRE g. Igor Oppenheim navodno znao tko je kome dao novac i iz kojih sredstava za tzv. crnu blagajnu HDZ-a.

Uprava INGRE zajedno s njezinim predsjednikom Igorom Oppenheimom nema nikakvih saznanja što je g. Barišić rekao USKOK-u te o čemu su g. Barišić i g. Gobac razgovarali niti su nam poznate okolnosti oko gore navedenog slučaja.
G. Oppenheim čvrsto odbacuje insinuacije da je išta znao o navodnom isisavanju novca u takozvani crni fond HDZ-a.

Kao što smo ranije izjavili, a nastavno na novinarski upit o ovom slučaju, kontaktirali smo USKOK koji nam je zabranio da komentiramo kazneni postupak koji je u tijeku.

INGRA i predsjednik Uprave g. Igor Oppenheim osobno će podnijeti tužbu protiv g. Mladena Barišića radi izrečenih kleveta i zatražiti naknadu štete koja je evidentno načinjena pa će g. Barišić dobiti priliku da na sudu dokaže svoje tvrdnje.
[/quote]

Neki nikako da nauče kada je dosta. Novac,novac, novac…POHLEPAAAA, odvede cijeli svijet u propast. Za novac će se dati izjava kakva vam godu u tom trenutku odgovara. Bojim se da ovo neće izaći na dobro, morali bi neki razmišljati o tjelesnim čuvarima.

neće uvijek biti ovako.



INGRA i predsjednik Uprave g. Igor Oppenheim osobno će podnijeti tužbu protiv g. Mladena Barišića radi izrečenih kleveta i zatražiti naknadu štete koja je evidentno načinjena pa će g. Barišić dobiti priliku da na sudu dokaže svoje tvrdnje.

ne kužim kako će tužiti barišića zbog (valjda tajnog) iskaza kojim je izlagao svoju obranu?! koliko sam shvatio, nije barišić poslao tu izjavu u medije?!

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Skrenuli ste sa putanje,unatoč najavama o padu,ništa se ne događa,bid je jak ,jači nego inače,znači brane se pozicije,a ask stoji i to od 8,80 do 9,16 burekđije šta su se ispalile.Bilo bi dobro da sutra svane nekakva vijest,pa da se krene,ovo postaje malko glupavo.E a onaj od jutros ,lijepo popušio,nije očekivao toliku navalu na bid.Brzo topa pa se češi po glavi………ha,ha

peyo

Frende sa 20500 aj malo niže……………svrbi me prst………..

peyo

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=104&View=Details&ItemID=72992

New Report

Close