INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidljivo je da je većina dionica pala.


Pad je zaustavljen , sada se stabilizira oko horrizontale i kada završi taj proces doći će do promjene smjera.

Legice skoro da se slažemo, ali mislim da se radi o manjem padu, završnom do cca 7 kn i onda bi bilo blagostanje, osim .. tisuću razloga Zašto ne i niže, zašto ne i višlje.Pogledajte amere, grčku, naš dnevnik…. i dr.
LP
@bananarama
Nisam htio ukazati na cijelo kretanje i usporedbu ingre i crobexa jer to po cijenovnom rangu i postocima oscilacija nije niti prihvatljivo a niti vrijedno za usporedbu. Nešto me je drugo kopkalo oko određivanja targeta zadnjg pada, dokle,,, dokle crobex, dokle ingra. Istražujem sve nogućnosti i usporedbe, zato i stavjam na uvid i cijenim druga mišljenja. Po mome sudu odrađuje se korektivno bočno gibanje i na ingri i na crobexu. Stavio sam grafove 17.10 na grafovi sav….. i dogodilo se ono što sam predvidio. Sada me interesira, a i Vas, hoče li ingra i crobi sutra probiti kanal prema dole. Ako ga probije, uh…
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!


Pad je zaustavljen , sada se stabilizira oko horrizontale i kada završi taj proces doći će do promjene smjera.

Od horizontale promjena smjera. Gore ili dole? Šansa je uvijek 50%.



Pad je zaustavljen , sada se stabilizira oko horrizontale i kada završi taj proces doći će do promjene smjera.

Od horizontale promjena smjera. Gore ili dole? Šansa je uvijek 50%.
[/quote]
Osim ako se ne radi o bear tržištu – smjeru, a DA, jer tada to bočno može ukazivati na val 4 (iv) i onda… zato i govorim o ovome sutrašnjem danu. Tj. dali će sutra probiti kanal dole, jer je npr crobex na njemu, a Ingri nedostaje koja lipa. No sutrašnji dan je pred nama.. ameri u ogromnom minusu, futuri, bolje i ne gledati… Bože me saćuvaj.
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!



Pad je zaustavljen , sada se stabilizira oko horrizontale i kada završi taj proces doći će do promjene smjera.

Od horizontale promjena smjera. Gore ili dole? Šansa je uvijek 50%.
[/quote]
Prvi uvjet je stabilizacija koja još nije završena.
Imamo najavu za nedjelju – sumit EU.Nešto se i očekuje.


…dali će sutra probiti kanal dole, jer je npr crobex na njemu, a Ingri nedostaje koja lipa. No sutrašnji dan je pred nama.. ameri u ogromnom minusu, futuri, bolje i ne gledati… Bože me saćuvaj.
LP

sve ovisi ciljaju li mangupi sutra margine na Ingri ili će još malo pričekati… kako bilo da bilo, meni je pad ispod 8 kn vrlo izgledan, ne nužno već sutra, ali….

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

@goblyn
Slažem se u potpunosti s tobom … a,b,c,d, ….., a može samo a,b,c …, no pred nama je vidjet čemo sutra, a crni petak..
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!


Danas smo iznad 9! [cool] Za sutra je teško reći, to već spada u dugoročnu prognozu!

vi veze nemate s investiranjem al totalno! Lp


.. ameri u ogromnom minusu, futuri, bolje i ne gledati… Bože me saćuvaj.
LP

ogromnom minusu ?!
jučer odradili rast od preko 3% a danas imali korekciju od tek -1,2%
i tako uvijek netko vidi čašu dopola punu a opet netko drugi dopola praznu…hebiga…[rolleyes]

real time charts…
http://www.forexpros.com/indices/us-spx-500-advanced-chart

Optimist - loše informirani pesimist


Imamo najavu za nedjelju – sumit EU.Nešto se i očekuje.

a što se očekuje? EU će dokapitalizirati Ingru? dodijeliti joj 1 milijardu EU-a pomoći ili nešto treće? daj malo pojasni te jeftine drukove….. [yawn]

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link
nije dobro pa dokle će ta korupcija

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.24sata.hr/news/barisic-gobac-je-maceku-dao-dva-mil-eura-iz-arene-za-hdz-239271

New Report

Close