INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Definitivno su nekom planovi razhebani,gle ocjene svima,i oni koji su za up,i oni za down……….neka neka,ja sam spreman na 8,12…………pa tucite jarani.

peyo

Koja mizerija od trgovine i prometa!


Spominje se da će Ingra sudjelovati u gradnji Zračne luke Zagreb. Možete li komentirati te navode?
– Mogu potvrditi da nas je kontaktiralo pet tvrtki koje se natječu za koncesiju nad Plesom. Ingra se nije prijavila na natječaj, ali ako na njemu pobijedi bilo koja od tvrtki koje su nas kontaktirale, sudjelovat ćemo u gradnji kao lokalni partner. Imamo iskustva u gradnji aerodroma, bili smo već angažirani na rekonstrukciji zagrebačkog aerodroma, kao i aerodroma u Osijeku i Prištini. Naposljetku, naš je projekt i vojni aerodrom Boufarik u Alžiru.

Onda je dionca bila 15,26 kuna i ova izjava očito nikog nije impresionirala.

Treba sve dionice izlistane na ZSE-u jedno vrijeme staviti u poseban režim trgovanja, pa ćemo onda trgovati samo 5 minuta dnevno. Potrošit ćemo manje struje, a ostat će nam i više vremena za "slobodne aktivnosti".
Možda bi onda u tih 5 minuta bio i viši dnevni promet, a i brokeri bi uštedili na radnoj snazi! [rolleyes]

evo nesto zanimljivo…

"…određene izjave koje se odnose na budućnost poslovanja Grupe, a koje se mogu prepoznati po upotrebi izraza koji označavaju budućnost kao što su "će biti", "planirano", "očekivanja", "predviđanja" i slični izrazi…

Mnogi faktori mogu uzrokovati da stvarni rezultati, učinci ili postignuća Grupe budu znatno drugačiji od rezultata, učinaka ili postignuća koji su izraženi ili se naslućuju iz takvih izjava koje se odnose na budućnost."

gore navedeno je sažetak objavljenog u zadnjem izvješću za 1H 2011 a koje se u cijelosti moze pronaci na str. 5 istog … http://zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2011-1H-NotREV-K-HR.pdf

e sad, bi li ovo trebalo značiti kao neki generalni disclaimer za neke buduće slične izjave ?!?
eto npr. prvo što mi pada napamet … ovo nedavno "planiranje otvaranja predstavništva"…
http://zse.hr/default.aspx?id=37647
i baš nakon ovog iz prošlog izvješća … stvarno … čemu takva spika ?!

no dobro, sada ono glavno … na istoj strani 5 je naveden 31.10.2011. kao moguci za objavu izvješća trećeg tromjesečja 2011.

po meni mozda i jedno od ključnih izvješća te glavna smjernica i za kuda dalje …
stoga očekujem da bi ovo moglo biti i možda bolje od proslog, a koje i nije, bar što se mene tiče, bilo tako loše … ali vidjećemo, jer ništa negativno ovdje ne može više toliko iznenaditi kao nešto novo i pozitivno … lp

p.s. full sam u I(n)GRI

Optimist - loše informirani pesimist

Neda mi se vraćati u nazad, ali mislim da me je Smart pitao o koleraciji između Crobexa i Ingre, Neznam što bih rekao, ali upravo sam postavio usporedbu određenog vremena candlestick i linijski. Iz priloženoga se vidi nekakva sprega i ukaz po meni na daljnji pad. Vražja vremena su nam pred vratima.
Ako netko ima drugačije mišljenje slobodno pucajte.
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!

Neznam što bih rekao, jer Ingra dosad uglavnom nije bila ni u nekoj sinkronizaciji s Crobexom…tj. kad bi ovaj rastao ona bi padala… a kad bi ovaj padao i ona bi padala…ovaj nalaz bi mogao biti ohrabrujuć glede daljnjeg kretanja iste…nadajmo se…lp

p.s. bilo bi dobro ako moze i jedan prikaz za duzi period, recimo 1 ili 3 god. Crobexa i Ingre

Optimist - loše informirani pesimist

Evo prikaz i sinhronizacija od, do …
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!


Evo prikaz i sinhronizacija od, do …
LP

Kolega cijenim Vaš trud, ali stavili ste tromjesečni graf. Pokušajte sa trogodišnjim, pa će te se onesvijestiti, jer ako već govorite o usporedbi Crobexa i Ingre, Ingra bi Vam na ovoj razini Crobexa trebala biti iznad 40 kuna. Evo ovdje dole si stavite kao početni datum 07.08.2008, pa će te vidjeti kako je brzo ronila ova "podmornica", to nije imalo nikakve veze sa kretanjem Crobexa.
A i po tome tromjesečnom grafu, trebali bi biti iznad 11 kuna, jer tu negdje su se i rastavili i krenuli u suprotnim smjerovima.

Pad je zaustavljen , sada se stabilizira oko horrizontale i kada završi taj proces doći će do promjene smjera.



Evo prikaz i sinhronizacija od, do …
LP

Kolega cijenim Vaš trud, ali stavili ste tromjesečni graf. Pokušajte sa trogodišnjim, pa će te se onesvijestiti, jer ako već govorite o usporedbi Crobexa i Ingre, Ingra bi Vam na ovoj razini Crobexa trebala biti iznad 40 kuna. Evo ovdje dole si stavite kao početni datum 07.08.2008, pa će te vidjeti kako je brzo ronila ova "podmornica", to nije imalo nikakve veze sa kretanjem Crobexa.
A i po tome tromjesečnom grafu, trebali bi biti iznad 11 kuna, jer tu negdje su se i rastavili i krenuli u suprotnim smjerovima.
[/quote]
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Vidljivo je da je samo u zadnjih mjesec dana Ingra izgubila na vrijednosti oko 30%.

New Report

Close