INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je manje dionica na prodaji

bio ured otvoren il ne stihijski će gore jer je realizacija kriznog fonda u završnoj fazi [thumbsup]

Gdje je nestao onaj nervozni nalog od 10.000. nije se valjda uplašio.

Ili se rascjepkao ,pa je popapan,ali ne sikiraj se evo njega na bid čim skuži da se ukakao,a možda i po asku?????????????Neho gdje su nestali svi šta nas pljuvali zadnja tri tjedna,St faco,gdje si jel čekaš 5 kuna,ILI NIŽE??????????????????????

peyo


Sve je manje dionica na prodaji

doći će one brzo nazad na ask čim se vani zacrveni…


Meni ovdje ipak smrdi na velik pad, možda čak i do 6 kuna.

??? [shocked]

Pančo ,aufidersehn…………..više se na tim cijenama ne vidimo,dodaj 1 ispred željene cijene pa onda se vidimo ,a do tada bok.

peyo

A i još nešta ,koliko su trejderi razočarani vidite po ocjenama,svi koji navijaju za rast ,topovi,mašala dajte ih još samo da ide gore,a svi koji tuku na niže svima stotke.Evo davat ću vam svima čoje samo da raste.

peyo


Meni ovdje ipak smrdi na velik pad, možda čak i do 6 kuna.

M idemo do 4, kad već fantaziramo. [lol]

neće uvijek biti ovako.

tko zna hoće li biti iskipavanja po kupnji na 9 kn pred kraj dana (po onoj: bolje vrabac u ruci nego….), ipak je ovo burekđijama lijepa i laka zarada [undecid]

Ovih 20ak tisuća do 9 su moje, nek se nađe. Doduše, govorilo se prije neće ispod 10, pa je pala, ali sve što padne kad tad naraste 😉



Meni ovdje ipak smrdi na velik pad, možda čak i do 6 kuna.

M idemo do 4, kad već fantaziramo. [lol]
[/quote]

Kolega ja uopće ne fantaziram, ja sam bio vrlo ozbiljan kad sam ovo napisao.

never surrender

New Report

Close