INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A vi poštovani kolega niste bili ni na Hrvatskom,jer izgleda da ne znate čitati,a ni na matematici jer ne znate ni zbrajanje ni oduzimanje.Pisao sam konkretno o 30000 komada kupljenih po 9,96.Koliko komada imam sada ,ako sam dokupom skinuo prosjek na 9,02 kn.Pošto Vam je matematika slaba strana ,reći ću Vam jako puno.A kad dođe do prodaje odnosno kad Ingra skoči Vi ćete još uvijek zbrajati,a ja …………….ja ću i dalje raditi.Ingra je trenutno najpodcijenjenija dionica,a ja vjerujem u dobru zaradu,a vi……………………………kako vam paše.Sretno.

Gle svađatora [lol]
Hvala na pitanju bio sam i na hrvatskom i na matematici i znam sve dobro.
Pa kad već želite da probamo. Ako ste imali 30 000 kom po 9,96 i kupovali ste u down trendu trebali ste kupiti 60 000 kom po 8.50 da bi prosjek bio 9,02. vjerovatno niste kupili po najnižoj što znači više komada. Ali neka bude da imate 90 000 komada po prosječnoj 9,02. Bravo čestitam!!! [thumbsup] [thumbsup]
Sada je cijena 8, 40 što je 0,62 kn niže od vaše prosječne. kada to pomnožimo sa 90 000 komada dobivamo divan broj od 55 000 kn. . U minusu naravno. Dakle 55 000 kn minusa.I raste.
DAkle svaka lipa manje na cijeni skoro soma kuna veći minus.. Hvala to nije za mene.
Blago vašim brokerima. oni sigurno ne budu u stečaju.
Sada mi je i jasniji vaš svađalački ton.
LP.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Nema ovdje veće vrijednosti…
Kada krenem od sebe, zašto da plaćam nešto više kada ima uvijek onih koji žele prodati niže, pa neću valjda mazati debeloj guski vrat i dati zadovoljštinu na tisućama špekulanata…
Mnogi su ovdje izgorjeli na duži period…[shocked]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Ne vidim razlog zbog kojega bi inzistirali na tajnosti, a onda to dali Talijanima da objave…
Iako nije nemoguće…

Možda je bio problem u bankarskoj garanciji a po zadnjim glasinama čini se da će se pozitivno riješiti.

Do kada će više padati ova Ingra pa to je prava katastrofa sad će opet za sobom povući građevinu, Tehniku, IGH itd. Ove igre na Ingri stvarno nerazumije više nitko osim onih koji ih vode u cilju totalnog uništenja tvrtke sab bi se trebao očitovati Samadol oko Ingre.

da li je to PBZ stao sa niveliranjem rizika u INGRI???

neće uvijek biti ovako.


http://ita.bonatti.it/Progetti/Refurbishment-of-Algiers-Military-Hospital

vrijednost projekta 170 miljuna eura…jesu li tu oni ingrini misteriozni milijuni? nekako se ugovor o suradnji s bonattijem podudara

Sad kad smo ih otkrili sad bi mogli i izaći s objavom, ili će još malo pričekati???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

8,54 [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


8,54 [thumbsup]

Što želiš ovime reći?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Vatreni sjedi 1 ,nikad nećeš ništa naučiti,a kamoli zaraditi.

peyo



8,54 [thumbsup]

Što želiš ovime reći?
[/quote]
možda misli skinut sa aska paket od 16.495 kom… + ostale ispred…



8,54 [thumbsup]

Što želiš ovime reći?
[/quote]
da je dobar stiskavac koji omogućuje jeftiniju kupnju [yawn]

Mean people suck and nice people swallow!

Zadnji put sam bio ovdje kada sam izišao na cca 35-37 kuna, ne sjećam se najbolje, uz gubitak od dobrih 40%. A od tada se nije promijenilo ništa. Jedni viču ja sam se natovario, ovo je najpodcjenjenija dionica, obogatit ću se na njoj, namjerno je ruše itd. Drugima je pak, ingra pred bankrotom ide to do kune i sl. Jednako se čeka objava izgradnja vojne bolnice u alžiru, ona je aktualna još od 140 kuna. Kao i tada uprava samo čeka najpovoljniji trenutak. Ukratko " Leteći cirkus Montyja Pythona" [lol]

A cijena osan i po kuna, 2.048% od maksimalca [cry]

New Report

Close