INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad tadće doći vrijeme za Ingru i onda će biti svega


E frende najlakše biti general poslije bitke.A računica ti je za dečke koji su sa nama par dana.Prvo onaj ko pogodi dno zarađuje najviše.Drugo Sa 9,96 na 30000 kupljenih dionica ,dokupom skineš cijenu na 9,02,pa izračunaj koliko se puši.A jedino šta si istinu rekao je da se puši kad prodaš.A ako držiš ne gubiš ništa.Izračunaj mi ovu jednadžbu ,a ovakve drukove prodaj nekom drugom.

Kolega dosta nepovezano pišete, teško vas se prati. Nisam na vas mislio govorim općenito.
Ali da vidimo VAŠ primjer: Imate 10 000 komx 9.96 kn i dokupili ste 20 000 kom x 8.50 kn. Znači utukli ste 271 000 kn u firmu koja konstantno pada 4 i pol mjeseci. I rezultat je prilično dobar razlika između kupovne cijene i sadašnje cijene (vidi post prije) 9,02-8,50 kn = 0,52 kn. Pomnožimo li to sa brojem dionica 30 000 dobivamo 15 600. U minusu naravno dakle MINUS 15 600 KN. .
Sada mi je i jasno vaše nepovezano pisanje. Ne zaboravite da svaki pad cijene dionice od 10 lipa vama uknjižuje GUBITAK OD 3 00 KN..
A one fore da nije gubitak dok ne prodate objesite mačku o rep. Imate 271 00 kn koji zapravo nisu dostupni, a ako ih poželite gubitak se i povećava. Ali ako vas to veseli samo [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

A vi poštovani kolega niste bili ni na Hrvatskom,jer izgleda da ne znate čitati,a ni na matematici jer ne znate ni zbrajanje ni oduzimanje.Pisao sam konkretno o 30000 komada kupljenih po 9,96.Koliko komada imam sada ,ako sam dokupom skinuo prosjek na 9,02 kn.Pošto Vam je matematika slaba strana ,reći ću Vam jako puno.A kad dođe do prodaje odnosno kad Ingra skoči Vi ćete još uvijek zbrajati,a ja …………….ja ću i dalje raditi.Ingra je trenutno najpodcijenjenija dionica,a ja vjerujem u dobru zaradu,a vi……………………………kako vam paše.Sretno.

peyo


Nema tu rasta i ikakve zarade, možda se cijena nešto malo popravi ali tu dionicu treba zaboviart što prije. Firma je čisti škart.

Hvala što si to podijelio sa nama. Ako ti se ne sviđa ova dionica nemoraš pratiti ovaj topic.
E sada dali gledaš ući što jeftinije pa to radiš namjerno, možda ti je dosadno pa pratiš pola foruma, ili si fakat dobročinitelj koji nam je otvorio oči i zbog kojega ćemo i mi "slijepci" konačno pregledati i odlepršati sa ove dionicu ne neku treću-neznam ;-).



I kako sada dalje…nakon svega ružnog izrečenog?

Potpisom ugovora s Rusima [cool]
[/quote]

Početna

Jesi li Vi to očajni.

bit će bolje................

kao što sam jučer rekao, situacija oko cijene ove dionice je poprilično ozbiljna , ali ako targeti odrade svoje ( a nadam se da hoće ) , slijedi jedan jači odbijanac.
inače, kad se počne govoriti o dionici da je katastrofa , užas, propast i sl. epiteti, to je najbolji signal ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



E frende najlakše biti general poslije bitke.A računica ti je za dečke koji su sa nama par dana.Prvo onaj ko pogodi dno zarađuje najviše.Drugo Sa 9,96 na 30000 kupljenih dionica ,dokupom skineš cijenu na 9,02,pa izračunaj koliko se puši.A jedino šta si istinu rekao je da se puši kad prodaš.A ako držiš ne gubiš ništa.Izračunaj mi ovu jednadžbu ,a ovakve drukove prodaj nekom drugom.

Kolega dosta nepovezano pišete, teško vas se prati. Nisam na vas mislio govorim općenito.
Ali da vidimo VAŠ primjer: Imate 10 000 komx 9.96 kn i dokupili ste 20 000 kom x 8.50 kn. Znači utukli ste 271 000 kn u firmu koja konstantno pada 4 i pol mjeseci. I rezultat je prilično dobar razlika između kupovne cijene i sadašnje cijene (vidi post prije) 9,02-8,50 kn = 0,52 kn. Pomnožimo li to sa brojem dionica 30 000 dobivamo 15 600. U minusu naravno dakle MINUS 15 600 KN. .
Sada mi je i jasno vaše nepovezano pisanje. Ne zaboravite da svaki pad cijene dionice od 10 lipa vama uknjižuje GUBITAK OD 3 00 KN..
A one fore da nije gubitak dok ne prodate objesite mačku o rep. Imate 271 00 kn koji zapravo nisu dostupni, a ako ih poželite gubitak se i povećava. Ali ako vas to veseli samo [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

A ako bude raslo i imaš 60000 komada 10 lipa 6000 kuna.

bit će bolje................

pala Ombla
pada i Ingra
nekima na žalost ,a mnogima na sreću


kao što sam jučer rekao, situacija oko cijene ove dionice je poprilično ozbiljna , ali ako targeti odrade svoje ( a nadam se da hoće ) , slijedi jedan jači odbijanac.
inače, kad se počne govoriti o dionici da je katastrofa , užas, propast i sl. epiteti, to je najbolji signal ….


Ebo ti primjera, odmah se javio "multinick"


pala Ombla
pada i Ingra
nekima na žalost ,a mnogima na sreću

[lol] [lol] [lol]

marcello

je li ovo bolnica koju će graditi s Bonattijem u Alžiru?

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1446835

http://ita.bonatti.it/Progetti/Refurbishment-of-Algiers-Military-Hospital

vrijednost projekta 170 miljuna eura…jesu li tu oni ingrini misteriozni milijuni? nekako se ugovor o suradnji s bonattijem podudara


http://ita.bonatti.it/Progetti/Refurbishment-of-Algiers-Military-Hospital

vrijednost projekta 170 miljuna eura…jesu li tu oni ingrini misteriozni milijuni? nekako se ugovor o suradnji s bonattijem podudara

Ne vidim razlog zbog kojega bi inzistirali na tajnosti, a onda to dali Talijanima da objave…
Iako nije nemoguće…

New Report

Close