INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sunce hoteli i Ingra zainteresirani za Stubičke toplice KRAPINA, 3. listopada 2007. (Hina) – U Krapini su danas javno otvorene ponude za partnera Krapinsko-zagorskoj županiji u ostvarenju projekta zdravstvenog turizma u Stubičkim toplicama, a ponude su dali Sunce hoteli Jake Andabaka i Ingra. Najbolji ponuđač bit će odabran tijekom ovoga mjeseca, najavio je zamjenik zagorske županice za gospodarstvo Zorko Vidiček. Nakon odabira slijedi osnivanje novog zajedničkog dioničkog društva. Radovi na projektu “Stubičke toplice” trebali bi biti gotovi u roku četiri godine nakon potpisivanja ugovora Županije s potencijalnim partnerom. Krapinsko-zagorska županija traži ulagača koji bi po modelu javno-privatnog partnerstva u Stubičke toplice uložio najmanje 50 milijuna eura. Županija u partnerstvo ulazi sa Specijalnom bolnicom za medicinsku rehabilitaciju i 16 hektara zemljišta izuzetno bogatog termalnim vrelima. Ponuđačima je 3. kolovoza uručena projektna dokumentacija, a oni su imali rok od 2 mjeseca, koji je istekao u srijedu, da predaju svoju obvezujući ponudu.

Veliki je posao u pitanju, ali me interesira gdje je iz ponude ispao konzorcij IGH+konstruktor koji su, navodno, bili zainteresirani za ovaj posao. Sunce nema know how za izvesti ovaj posao, ali ima rodijačke veze pa me baš interesira što će prevagnuti….

Dođite i hurdite....

SLK:

Sunce hoteli i Ingra zainteresirani za Stubičke toplice KRAPINA, 3. listopada 2007. (Hina) – U Krapini su danas javno otvorene ponude za partnera Krapinsko-zagorskoj županiji u ostvarenju projekta zdravstvenog turizma u Stubičkim toplicama, a ponude su dali Sunce hoteli Jake Andabaka i Ingra. Najbolji ponuđač bit će odabran tijekom ovoga mjeseca, najavio je zamjenik zagorske županice za gospodarstvo Zorko Vidiček. Nakon odabira slijedi osnivanje novog zajedničkog dioničkog društva. Radovi na projektu “Stubičke toplice” trebali bi biti gotovi u roku četiri godine nakon potpisivanja ugovora Županije s potencijalnim partnerom. Krapinsko-zagorska županija traži ulagača koji bi po modelu javno-privatnog partnerstva u Stubičke toplice uložio najmanje 50 milijuna eura. Županija u partnerstvo ulazi sa Specijalnom bolnicom za medicinsku rehabilitaciju i 16 hektara zemljišta izuzetno bogatog termalnim vrelima. Ponuđačima je 3. kolovoza uručena projektna dokumentacija, a oni su imali rok od 2 mjeseca, koji je istekao u srijedu, da predaju svoju obvezujući ponudu.

Veliki je posao u pitanju, ali me interesira gdje je iz ponude ispao konzorcij IGH+konstruktor koji su, navodno, bili zainteresirani za ovaj posao. Sunce nema know how za izvesti ovaj posao, ali ima rodijačke veze pa me baš interesira što će prevagnuti….


Da, hercegovci i zagorci su si navek bili dobri


egipchanin: ” SLK: ” Sunce hoteli i Ingra zainteresirani za Stubičke toplice KRAPINA, 3. listopada 2007. (Hina) – U Krapini su danas javno otvorene ponude za partnera Krapinsko-zagorskoj županiji u ostvarenju projekta zdravstvenog turizma u Stubičkim toplicama, a ponude su dali Sunce hoteli Jake Andabaka i Ingra. Najbolji ponuđač bit će odabran tijekom ovoga mjeseca, najavio je zamjenik zagorske županice za gospodarstvo Zorko Vidiček. Nakon odabira slijedi osnivanje novog zajedničkog dioničkog društva. Radovi na projektu “Stubičke toplice” trebali bi biti gotovi u roku četiri godine nakon potpisivanja ugovora Županije s potencijalnim partnerom. Krapinsko-zagorska županija traži ulagača koji bi po modelu javno-privatnog partnerstva u Stubičke toplice uložio najmanje 50 milijuna eura. Županija u partnerstvo ulazi sa Specijalnom bolnicom za medicinsku rehabilitaciju i 16 hektara zemljišta izuzetno bogatog termalnim vrelima. Ponuđačima je 3. kolovoza uručena projektna dokumentacija, a oni su imali rok od 2 mjeseca, koji je istekao u srijedu, da predaju svoju obvezujući ponudu. ” Veliki je posao u pitanju, ali me interesira gdje je iz ponude ispao konzorcij IGH+konstruktor koji su, navodno, bili zainteresirani za ovaj posao. Sunce nema know how za izvesti ovaj posao, ali ima rodijačke veze pa me baš interesira što će prevagnuti…. ” Da, hercegovci i zagorci su si navek bili dobri

Teško je išta za kazati, najbolje je da se pričeka konačna odluka onda možemo govoriti podrobnije o toj temi, a i automatski rastu cijene dionice.

ides: “Da, hercegovci i zagorci su si navek bili dobri ”

Nikad siguran…. Kad je para u pitanju i stereotipi padaju u vodu….
[smiley6]

Dođite i hurdite....

Veliki je posao u pitanju, ali me interesira gdje je iz ponude ispao konzorcij IGH+konstruktor koji su, navodno, bili zainteresirani za ovaj posao. Sunce nema know how za izvesti ovaj posao, ali ima rodijačke veze pa me baš interesira što će prevagnuti….


Malo si fulao, kolega Mezopotanac. Ako Andabak nema iskustva u hotelijerstvu, a tko ima…?
Proglašen najboljim hotelijerom…ili je to slučajnost…[smiley2]

Nemoj mislitit da više nisu povezani…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Projekt bi mogao dobit Andabaka a da Ingra gradi
Vuk sit a ovce na broju

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


egipchanin: ” Veliki je posao u pitanju, ali me interesira gdje je iz ponude ispao konzorcij IGH+konstruktor koji su, navodno, bili zainteresirani za ovaj posao. Sunce nema know how za izvesti ovaj posao, ali ima rodijačke veze pa me baš interesira što će prevagnuti…. ” Malo si fulao, kolega Mezopotanac. Ako Andabak nema iskustva u hotelijerstvu, a tko ima…? Proglašen najboljim hotelijerom…ili je to slučajnost…[smiley2] Nemoj mislitit da više nisu povezani…[smiley2]

Nisam fulao jer nisam pisao o hotelijerstvu već o građevinskoj operativi. (ne sjećam se da sam čuo da se ingra bavi fureštima i iznajmljivanjem apartmana kao core bussinesom)[smiley4]

Dođite i hurdite....

Asko:

egipchanin: ” Veliki je posao u pitanju, ali me interesira gdje je iz ponude ispao konzorcij IGH+konstruktor koji su, navodno, bili zainteresirani za ovaj posao. Sunce nema know how za izvesti ovaj posao, ali ima rodijačke veze pa me baš interesira što će prevagnuti…. ” Malo si fulao, kolega Mezopotanac. Ako Andabak nema iskustva u hotelijerstvu, a tko ima…? Proglašen najboljim hotelijerom…ili je to slučajnost…[smiley2] Nemoj mislitit da više nisu povezani…[smiley2]

Nisam fulao jer nisam pisao o hotelijerstvu već o građevinskoj operativi. (ne sjećam se da sam čuo da se ingra bavi fureštima i iznajmljivanjem apartmana kao core bussinesom)[smiley4]


A hotel u Dubrovniku koji imaju u vlasništvu zajedno s ATPL?

Ukoliko se ne varam ovdje se ne radi o kupovini hotela i razvijanju hotelijerskog biznisa već o građevinskom zahvatu na istom, ili?

Dođite i hurdite....


Ukoliko se ne varam ovdje se ne radi o kupovini hotela i razvijanju hotelijerskog biznisa već o građevinskom zahvatu na istom, ili?

28.01.2005 INGRA otkupila 24% dionica hotela Lapad, a ATPL 56%

Nisam siguran dali je postano.

Član NO Ingre otpustio 500 dionica
Nakon otpuštanja navedenih dionica, Kostrenčić posjeduje ukupno 5.297 dionica izdavatelja koje čine 10,59 posto temeljnog kapitala
Ingra je obavijestila Zagrebačku burzu da je tijekom današnjeg dana primila obavijest od Marijana Kostrenčića, člana nadzornog odbora, o otpuštanju 500 dionica društva. Dionice su otpuštene 29. rujna i predstavljaju 1 posto temeljnog kapitala Ingre. Nakon otpuštanja navedenih dionica, Kostrenčić posjeduje ukupno 5.297 dionica izdavatelja koje čine 10,59 posto temeljnog kapitala, kao i isto toliko glasova na glavnoj skupštini. Danas po zaključenju trgovanja na Zagrebačkoj burzi, cijena dionice Ingre je na Zagrebačkoj burzi iznosila 54.001 kunu, što predstavlja rast od 0,94 posto

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=9f8bfd7eedbe81193f98c08e7dd53015&newsId=3073&issuerId=

to je ona blok transakcija od neki dan 500 kom.

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close