INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ 760.000 komada što kaže kolega banarama jeli moguće da bude ingre po 5 kn kad se pbz istrese do kraja? Lp

… ingra će inkasirat za arenu 110 mil eura najmanje (s ovom godinom) … 4 godišnje najamnine po 7,2 mil eura a otkup je min 80,2 mil eura … mene brine ovaj irački dug od 19 mil dolara nema sumnje da je to ingrina lova samo bosanci ne daju… a sad ići na neki međunarodni sud potrajat će…. 10-15 % popusta može proć al 50 nikako … bumo videli

DAJ PET !!!



Jos jedan koji ne zna sto je dvostruko oporezivanje.

Nemam pojma, možeš mi objasnit?
[/quote]

Mozda mozemo poceti od toga da se ugovori o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja odnose na osobe, a ne na tvrtke?

Krepat ma ne molat.




Jos jedan koji ne zna sto je dvostruko oporezivanje.

Nemam pojma, možeš mi objasnit?
[/quote]
Mozda mozemo poceti od toga da se ugovori o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja odnose na osobe, a ne na tvrtke?
[/quote]

Jeli to sve ili ima još? http://www.porezna-uprava.hr/propisi/u_sklopljeni.asp?id=b04d2

100% je Opennheim spominjao problem oko poreza kojeg nije trebala Ingra platiti u Alžiru, probat ću to pronaći!? Ja sam u rokovniku samo pronašao natuknice za taj slučaj, očito sam nešto predvidio?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ako ne zivis vise od 183 dana izvan HR, ne trebas vise nista znati o dvostrukom oprezivanju…

Krepat ma ne molat.

Uponedjeljak ćemo saznati sve,ako se uprava odluči razvezati jezik,a mislim da hoće jer im nije baš u cilju ovakav pad dionice .

peyo

@peyo
ako misliš na sjednicu NO u ponedjeljak, radi se o analizi rezultata poslovanja za prvih 6 mjeseci, ništa posebno
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/uq7weNgmU4FRj3qYMKRM5g==.pdf

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

30.10.2007

1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.452 6,90 Skrb. račun +13
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
▲7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.398 2,80 Skrb. račun
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.220 2,44 Skrb. račun
Ukupno:" 54,06%" malo proguglao..stanje top 10 prije potopa…koliki je sad postotak ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
evo ga… top 10 drži samo 38,55%

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir
* Važeći podaci za uredovni dan 07.10.2011 .

INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. PBZ D.D. 760.305 5,61 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 603.877 4,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 564.324 4,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. DOM HOLDING D.D. 516.658 3,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 511.349 3,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D. 380.759 2,81 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. LUDVIGER JASNA 338.850 2,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 38,55

iverter@
Pa kolega u međuvremenu je bio swap i broj dionica se povećao na 13 milijuna, pa normalno da su se i vlasnički udjeli razvodnili. Vi ste mnogo toga "prespavali" u zadnje vrijeme!

A da nije bilo swapa cijena bi bila ili iznad 20 kuna ili bi bili u stečaju. [rolleyes]

Jedino šta je meni nerazumljivo kod dijela ulagača-sve ok ,tu smo da bi zaradili i zato ovaj posao radimo,ali uništavati pojedinu dionicu ,ovaj put je to INGRA,zajedno sa PBZ-om koji su se pokazali kao vanjski neprijatelj,nema nikakvog razuma.Jer doći će drugi fond nabit će cijenu u nebo i tu mi investitori poberemo vrhnje.Bilo to ovaj tjedan ili za godinu dana.Sve smo o INGRI rekli,sve pozitivno ,sve negativno,ali uz negativno je sletila na povijesno najniže grane.Da li je na dnu ,nemam pojma,ali da tu neće ostati to je definitivno.Zato i je rušana ,da se uzme velik dio kolača koji slijedi.Jesam li ja druker,vjerojatno u vašim očima da ,ali ja na forumu samo iznosim svoje mišljenje
,a na burzi ta mišljenja provodim u djela.Zasad na bidu.Može biti da će se igra rušenja i nastaviti,ali sumnjam,jer nakon ovih bezuspješnih pokušaja,sve je stalo i vrti se oko iste cijene.A za to, ne znam kako bi uopće nazvao prodavanje PBZ fonda,za budzašto,i čak onda kad mogu prodati i skuplje,mogu samo reći da će i na njih doći red,jer to rade i na još fest dionica,a da li rade nešta protuzakonito…………..ne znam,ali i iznad popa ima pop.
Sretno frendovi i svi ostali!

peyo

New Report

Close