INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.vecernji.hr/biznis/hrvatska-nece-izici-krize-prije-2013-godine-clanak-333384 šta vi bananarama kažete na ovo?

A što kažete na ovo??? Kriza haaa???
http://www.poslovni.hr/vijesti/bruto-dobit-poduzetnika-povecana-1055-posto-187976.aspx

neće uvijek biti ovako.


uf ma ne znam baš…. evo sada lupili sve po kupnji da se sve zdimilo!!! Mislim da je ovaj skokić bio samo kratkotrajan i da se iskoristila situacija da se bid podeblja dok je vani trajalo zelenilo, a sada ide dalje iskrcavanje… Sve IMHO bez ikakvih primisli

izgleda da sam ipak bio u pravu [proud]

Mean people suck and nice people swallow!

kako je jadna ova naša burza ako netko sa 50000kn može srušit dionicu 5%,najgore kad naivni krenu na rasprodaju radi toga

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Ma dajte ljudi eno se i nula vidi,samo dajte……………………………???????????????????????????????
Uopće ne pušite,pa to je samo novac.Bitno da se vrti.

peyo

ako se ne varam ovjde je jedini bio u pravu inverter… sad su svi uz tešku predviđenu muku tzv. pametni…



Najviše me nervira šutnja uprave, kao da se njih ne tiče što je cijena dionice pala ispod 9 kn. Vjerojatno im to odgovara i vjerojatno se krcaju razni skrbnički računi i računi punica i ostale rodbine.

Dionica je debelo podcijenjena i svi veči igrači dokupljuju od malih.
[/quote]

ja vidim da top 10 samo prodaje… a gdje ti gledaš? top 1000?

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Top 10 je odlučio lovu prebaciti u druge zemlje,a šta Hanfa šuti,pa rade to već tjednima.Gospodo iz Hanfe hoćete li zvati vladu da pitate šta sada ili možete i sami reagirati,ili to ide za 5 do 6 godina zakašnjenja kao Dalekovod i danas Belje?????????????????Ili imate prste u svemu?????????????????????

peyo

Ja Vas pojedince uopće ne kontam !!
[cool]

I very much love INGRA !!

peyo,
Tebi kao da treba zaželjeti dobrodošlicu na Hr tržište kapitala!? Pa evo, welcome!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ma ok frende,kužim ja to sve, ali ovo je sistematsko uništavanje burze i nas ulagača.Idu mi na onu stvar.Šta da se ja iskipavam?????????????????’

peyo




Najviše me nervira šutnja uprave, kao da se njih ne tiče što je cijena dionice pala ispod 9 kn. Vjerojatno im to odgovara i vjerojatno se krcaju razni skrbnički računi i računi punica i ostale rodbine.

Dionica je debelo podcijenjena i svi veči igrači dokupljuju od malih.
[/quote]

ja vidim da top 10 samo prodaje… a gdje ti gledaš? top 1000?
[/quote]
A tko je to osim PBZ prodavao. Ne širite dezinformacije. Dajte nam podatke iz SKDD.

neće uvijek biti ovako.

@upitnik9
Nikada ga nisam kupovao po toj cijeni. Mrgud uvijek copy / paste, vidi … i opet čekam ĐĐ, ovdje Vam samo ukazujem na mogući dobitak na lotu, ali jok.. strah od propasti je veći !!
LP

I very much love INGRA !!

New Report

Close