INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidjet ćemo sutra da li je bio Pbz fond,koji stvarno ima rasprodaju i čupa lovu van Hrvatske,ili ono šta ja mislim par uortačenih derana.Ne znam na koji način im stati na kraj,pa zato i nisam kupio po asku.Ako idemo njihovom metodom srušit ćemo sami sebi portfelje do panja,ako idemo up,opet su nam na repu,jedino ih pustiti par dana da se ispucaju pa mir.Jednostavno bid bi trebao mirovati i ko misli uzimat ćokat po malo sa aska,jer čim je prišla cijena par lipa do aska bum,po bidu.Osobno nema dosta bida da idem njihovom logikom,a i to mi je seratorski jer puno rizika za malo love.Svaka čast majstori ste,ali u isto vrijeme rasturate dionicu bez veze,a i ovako ju je PBZ fond i onako srozao.Ili će se ubaciti još neko puno veći,ili ćemo se i mi manji opametiti.Dok nema mačke miševi kolo vode.Najgore je to šta im Hanfa ne može ništa,mada znam da ih se prati i čeka prva pogreška.Da igrate takve igre preko nominalne cijene niko ne bi rekao ništa, ali na ovakvim povijesno najnižim cijenama…………………….bljak.Ima još fest dionica gdje je slučaj isti.Ali hebiga ovo je burza nije caritas,pa čekajmo dobre vijesti,jer samo tako idemo gore.Sretno svima.

peyo

Peyo danas su majstori pogrešno procijenili situaciju. Odmah ujutro su se povukli sa aska jer je bilo vidljivo da evropski indexi idu u zeleno. Pošto su primijetili da kupnje baš i nema, a pred kraj trgovanja su evropski indexi počeli sa korekcijom, učinilo im se da je pogodno vrijeme za novi napad. Ipak je bilo očigledno da su se i oni izmorili i da nisu više sigurni u sebe jer je vidljivo da u zadnje vrijeme troše dionice bez nekih većih rezultata.
Trgovanje je postalo više “teatar apsurda”, jer cijelo vrijeme su imali preko 23000 komada na bidu iznad 9 kuna, odnosno do 9,15. Ali ipak su samo blejali u njih i nitko se nije odvažio da ih pomete, tek poslije se krenulo, ali do tada se kupnja povukla ispod 9.
Za sada izgleda da su se malo preračunali jer danas su evropski indexi potegli pred kraj u debelo zelenilo. Ako se i sutra vani nastavi tim tempom, ask će biti sve tanji i tanji. Ne očekujem ovdje neki veliki napredak za sada, ali u svakom slučaju proboj 10-tke mi se čini sve izglednijim. Uz malo lovačke sreće, možda ovdje ulovimo kapitalca!
A evo dole onima koji su danas prodavali jedna sličica sa žalosnom viješću! [smiley]

Daxonja i Caconja u zadnjih par dana gadno briju!
Inače PBZ je ovdje prestao sa prodajom još prije 4 dana, preselio na ATPL!


….Jednostavno bid bi trebao mirovati i ko misli uzimat ćokat po malo sa aska,jer čim je prišla cijena par lipa do aska bum,po bidu.Osobno nema dosta bida da idem njihovom logikom,a i to mi je seratorski jer puno rizika za malo love…..

I ja sam došao do istog zaključka, džabe se gurat na bidu i dizat cijenu kad ekipa odmah zatuče cijenu natrag. Da je uletio neki novi posao ili da snažno raste cijela ZSE, bila bi druga priča, ovako nema smisla forsirati. Treba čekat niže na bidu oko 8,5 kn pa će već nkome popustiti živci. Kad im se prodaje, bar nek daju što jeftinije pa ćemo skidati s aska kad se istresu do kraja. [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pošto mi nakon obilja korisnih informacija pojedinci dodjeljuju aseve, poklanjam im još jednu besplatnu sličicu! [smiley]

@banarama vi dobro znate valjda,da su izbori jako blizu,i znate da će krobi roknit ispod 1500 bodova i da će bit ingre za 5kn. Lp

stfaca@
Možda bude Ingre i po 4,99 a možda i ne bude! [smiley]

http://www.vecernji.hr/biznis/hrvatska-nece-izici-krize-prije-2013-godine-clanak-333384 šta vi bananarama kažete na ovo?


stfaca@
Možda bude Ingre i po 4,99 a možda i ne bude! [smiley]

BRAVO!!! kolega, ovako zbori pravi investitor koji zna kada treba kupiti, a kada prodati



stfaca@
Možda bude Ingre i po 4,99 a možda i ne bude! [smiley]

BRAVO!!! kolega, ovako zbori pravi investitor koji zna kada treba kupiti, a kada prodati

ako neće gore – onda će dolje….. podsjeća me na neke TA znalce, neću ih imenovati [lol]
inače, slažem se da nema smisla silom gurati cijenu gore kad prodavači ne daju rast i žele prodati pošto poto…neka se iskipaju do kraja pa ćemo onda rasti…padamo već mjesecima pa da se ovo kipanje otegne još 10-15 dana ništa ne mijenja na stvari [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Najviše me nervira šutnja uprave, kao da se njih ne tiče što je cijena dionice pala ispod 9 kn. Vjerojatno im to odgovara i vjerojatno se krcaju razni skrbnički računi i računi punica i ostale rodbine.


vjerojatno se krcaju razni skrbnički računi i računi punica i ostale rodbine.

Možeš misliti kako se krcaju sa 200000 kuna dnevnog prometa…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close