INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma sve 5 ..kad krene "sindikat" u branje ,eto mene u vlakić ..davno sam prestao trazit dno …na cca 40-37 kn…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Naš Crobex će se probuditi u pravom smislu te riječi, tek kada DAX preskoči 6000 bodova. Kada? Možda polako, za koji dan stiže i taj trenutak, a možda još ne? [huh]

Fino se "kipaju" van ovi na 9,20 kn… Čim se skine odmah nova količina ide na ask….

Mean people suck and nice people swallow!

@inverter ne nasjedajte na provokacije a da tu vlada drukerski sindikat gore navedenih to je 100% istina bit ce ovoga po 5kn Lp STFACA


Naš Crobex će se probuditi u pravom smislu te riječi, tek kada DAX preskoči 6000 bodova. Kada? Možda polako, za koji dan stiže i taj trenutak, a možda još ne? [huh]
to nitko ne zna KAD ,,opet velim kad krene eto nas u vlakiću, 5-10% propusta .. nije problem …DOKUP I TRAZENJE DNA
[bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

STFACA @ sve pise post iznad … [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

STFACA@
Evo i gos. stfaca počeo prozivati neki "podizački sindikat". Što će to biti? Dosada se žestoko protivio ideji da ovdje uopće postoji neki "sindikat", a odjednom posta glavni pobornik. Samo što mu sada smjer u kojem ide dionica, ne odgovara! LP! [huh]


@inverter ne nasjedajte na provokacije a da tu vlada drukerski sindikat gore navedenih to je 100% istina bit ce ovoga po 5kn Lp STFACA

znači kad ljudi pišu da očekuju rast sa 9-10 kn nakon pada od skoro -30% oni su drukeri, a kad ti napišeš da očekuješ Ingru na 5 kn (znači pad od dodatnih skoro -50%), što si onda ti? [bye]

Frende kad ide po 5, da znam pripremit lovu??????????????????I koliko ako nije problem u odgovoru.,Gle nije skupo ni 9 ,ni 10 ,ni 11,ni 20,ali ako mogu po 5 kuna,pa da se svi maknemo onda???????????

peyo


STFACA@
Evo i gos. stfaca počeo prozivati neki "podizački sindikat". Što će to biti? Dosada se žestoko protivio ideji da ovdje uopće postoji neki "sindikat", a odjednom posta glavni pobornik. Samo što mu sada smjer u kojem ide dionica, ne odgovara! LP! [huh]
Točno apsolutno mi ne odgovara,jer ja ju čekam na 5kn a to će i biti vrlo brzo.Lp

STFACA@
Ugodno čekanje! Lp! [rolleyes]

Ovaj na 9,20kn i dalje nemilice rasprodaje
[undecid]

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close