INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E moji trejderi, spali ste na to da trgujete sa po 8 – 10 dionica po nalogu. I to malo što vam je ostalo morat će te na kraju izložiti na 9 kuna, pa da Vas onda riješimo brige oko Ingre. Ajte Vi to nama prodajte po 9, pa preselite na neku drugu likvidniju, dok Vas i tamo ne nanjuše! [cool]
Zar zaista mislite da će Vam nakon svega što ste napravili ovdje netko kupovati po 9,40? [lol]

možda griješim… no čini mi se da ste Vi predvodnik trejdera/kratkoročnih investitora… jer da ste dugoročni investitor zasigurno se ne biste svaki dan sekirali ni komentirali dnevne cijene itd….
No… sretno vam bilo…



E moji trejderi, spali ste na to da trgujete sa po 8 – 10 dionica po nalogu. I to malo što vam je ostalo morat će te na kraju izložiti na 9 kuna, pa da Vas onda riješimo brige oko Ingre. Ajte Vi to nama prodajte po 9, pa preselite na neku drugu likvidniju, dok Vas i tamo ne nanjuše! [cool]
Zar zaista mislite da će Vam nakon svega što ste napravili ovdje netko kupovati po 9,40? [lol]

možda griješim… no čini mi se da ste Vi predvodnik trejdera/kratkoročnih investitora… jer da ste dugoročni investitor zasigurno se ne biste svaki dan sekirali ni komentirali dnevne cijene itd….
No… sretno vam bilo…
[/quote]
Zahvaljujem na komplimentu i iskrenim željama!




E moji trejderi, spali ste na to da trgujete sa po 8 – 10 dionica po nalogu. I to malo što vam je ostalo morat će te na kraju izložiti na 9 kuna, pa da Vas onda riješimo brige oko Ingre. Ajte Vi to nama prodajte po 9, pa preselite na neku drugu likvidniju, dok Vas i tamo ne nanjuše! [cool]
Zar zaista mislite da će Vam nakon svega što ste napravili ovdje netko kupovati po 9,40? [lol]

možda griješim… no čini mi se da ste Vi predvodnik trejdera/kratkoročnih investitora… jer da ste dugoročni investitor zasigurno se ne biste svaki dan sekirali ni komentirali dnevne cijene itd….
No… sretno vam bilo…
[/quote]
Zahvaljujem na komplimentu i iskrenim željama!
[/quote]
[thumbsup]

Pa ne kožim zz ,pa frend je u pravu,uložiš brdo novaca,pa valjda smiješ komentirati……..mislim da su ovo sve majstori do 9,pa evo bananarama dobro veli dajte po 9 i sitno i vuk sit i koza cijela.Opet ćete na bid i krenut će up.Krenut će i sa Vama ili bez Vas-pitanje cajta.

peyo

peyo

kad malo jači od nas odluče prebaciti INGRU preko 10 – 12 kn to će i napraviti, sad se iskrcavat na 9,20 – 9,50 kao što vidiš nimalo nije lako ..

Pogotovo kad znamo da je vani zeleni reli pri kraju….

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo vidiš frende,previše je podcijenjena,a strah od sloma je prevladan,sad više niko neće ni razmišljat po bidu ,a ask,ask ode visoko.

peyo

Još nešta bid od 9 do 9,15 jači nego ask do skoro 13.

peyo

Samo se nemojte zalijetati na ask! Tiha voda brijeg dere! [rolleyes]

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ovdje se dobije feling da ..petoro ljudi trzi izmedju sebe…50 t komada…i ko ce koga.. [tongue] peyo-banana prednjace …jedan dobar" sindikat" ovdje napravi cuda…dajte malo akcije…dok je vani zeleno…ps.nemam ingr (jos)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter@
Normalno da nemaš! Imat ćeš,kada se još malo "unervoziš"!

A šta će ti onda akcija ako još nemaš.Zakasnio si ,ili možda nisi………..moći ću se pohvaliti da sam kupovao Ingru na najnižim cijenama ikada.Sretno.

peyo

New Report

Close