INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nebojte se ni mrava 3q će biti sigurno brutalan pa nekupuju mirovinci a da neznaju situaciju [smiley2]

SAM PROTIV SVIH


Nebojte se ni mrava 3q će biti sigurno brutalan pa nekupuju mirovinci a da neznaju situaciju [smiley2]

da, oni imaju posebne analitičare i fond menađere, a zajedničko im je da svi vide u budućnost

...pig slayer...


A kad će biti nastavak dokapitalizacije ???? Jer kad Uprava podijeli nagrade. Uključujući ovog novog *** obrisano *** koji je došao iz Arene projekta. Rekao sam koliko INGRA vrijedi a vi kako želite. Ili slušajte monolog ovog mladića ili se primite analiza. S poštovanjem Karoje

DA i ja bih volio još jednom od tebe čuti koliko Ingra STVARNO VRIJEDI ?

Nigdje ne vidim tvoja obrazloženja potkrijepljena analizom ?

Visoki P/E ? Ima firmi sa puno višim pa se trguje uz perspektive rasta .

Koji su to pokazatelji kojima se služiš ?

Ili samo kontriraš bez veze ?!

GERONIMO:

Nebojte se ni mrava 3q će biti sigurno brutalan pa nekupuju mirovinci a da neznaju situaciju [smiley2]

da, oni imaju posebne analitičare i fond menađere, a zajedničko im je da svi vide u budućnost

Ne nego kada uđu u dionicu vole u kratkom vremenu otići 20-30% gore[smiley2]

SAM PROTIV SVIH


karoje: ” A kad će biti nastavak dokapitalizacije ???? Jer kad Uprava podijeli nagrade. Uključujući ovog novog *** obrisano *** koji je došao iz Arene projekta. Rekao sam koliko INGRA vrijedi a vi kako želite. Ili slušajte monolog ovog mladića ili se primite analiza. S poštovanjem Karoje ” DA i ja bih volio još jednom od tebe čuti koliko Ingra STVARNO VRIJEDI ? Nigdje ne vidim tvoja obrazloženja potkrijepljena analizom ? Visoki P/E ? Ima firmi sa puno višim pa se trguje uz perspektive rasta . Koji su to pokazatelji kojima se služiš ? Ili samo kontriraš bez veze ?!

1.) Kolega očito se radi o nekome čiji su kapaciteti ograničeni u vezi s informacijama za Ingru.
Nadalje neargumentirano i nesuvislo piše stvari koje nemaju veze uopće s temom, te na PM vrijeđa ostale ćlanove foruma, za što prema mome mišljenju, treba snositi posljedice, točnije zabranu pisanja.
2.) Svakako bi bilo dobro da takvih bude što manje, jer ne pridonose kvaliteti foruma, pa stoga molim moderatora, da pomnije pregleda njegove postove koje piše, te mu max ograniči nesuvislo pisanje.

Hvala


plavi: ” Asko… Bojim se da si i ovaj puta prerano prodao. inaće što reči, vruči tjedan za našu Ingru, možda samo podatak za razmišljanje: Preko 50 000 protrgovano je preko 63 milijuna kuna prometa sa ovom blue chip dionicom. U petak je cijena pala, međutim da li je stvarno pala? Prošlo je samo 10 komada , a prodaja ostala na 55 000. Imamo odlične najave za nove poslove. Težak put je prevaljen od prosinca 2006, ali mislim da smo već pola ( puta ) upravo dostigli.[smiley2] ” ovo boldano jednostavno nije istina, provjeri pa nam javi

DA budemo precizni, dakle protrgovano je preko 64 milijuna kuna prometa na razinama preko 49 700.
Znam zašto sam napisao preko 50 000, jasno je zašto je onaj paket od 500 komada prošao po 49 700, a ne po tržišnoj cijeni.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.poslovni.hr/55517.aspx

” Uručujući prvonagrađenima Zlatnu plaketu i nagradu Expo Trophy, Mitrović je rekao kako je “nastup HGK bio poučan jer ukazuje na građevinarstvo kao na disperzivnu i najmnogostrukiju privrednu granu”. “

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


dajte me podsjetiti kak su isle vase procjene kad ude u prvu kotaciju. Nemam kapacitet da zapamtim pa ako nij problem… osvjezite malo kaj ste govorili u ponedeljak, utorak, srijedu… a da ne govorim prije

Moja prva procjena bila je 10.9.07 – da će ući Ingra u 1. kotaciju ( pogrješio sam 10-ak dana)

Moja druga procjena bila je oko 24.9.07 – recimo da je bila točna procjena, tako da ne vidim razlog zašto sam ikome dao krive inf.

Nadalje ako se sjećam mnogi su omalovažavali to što smo kolega plavi i ja pisali da će ići preko 50k nakon 1. kotacije, među njima bili su ‘veliki znalci’ ovog foruma.

Kako to komentirate?


Ne mogu vjerovat koliko se dobronamjernih prosvjetitelja koji nas želi nešto naučit o dionicama i okulista koji nam žele popravit vid može pojavit na jednom forumu I onda netko tvrdi da se ne isplati bavit s dionicama. Sve sami dobronamjernici koji svoje znanje i zaradu žele podjelit s drugimaž Ojte spat

Kolega ne znam za Vas ali o kakvim Vi dobrotvorima pričate?
U dobronamjernom savjetu ne vidim ništa loše dapače, samo dobre stvari, koje možete podijeliti s drugima, na Vam je da to (ne)prihvatite.

by the way
Ingre imam toliko (oko godinu dana pa vidite ulaz) da sam mogao ubost samo jednu u doakpitalizaciji ( i jesam) i ne mislim prodavat.
A sad da li je meni ovaj nivo dobar izlaz. Naravno da je.
A da li ima neka druga dionica zbog koje se isplati izać iz Ingre ?
E to je ono zbog čega ja ne izlazim iz Ingre.
A svima onima koji pljuju bez argumenata po bilo kojoj dionici mogu poručit samo ono što je Mamić poručio novinarima.

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Evo malo literature o prošlim, sadašnjim, ali i budućim poslovima u Ingri

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

izgleda da nisu PBZ pretakali u prvih deset nego Reif.
ispali su iz top 10, Erste malo podebljao za 124kom

Heaven or Las Vegas

New Report

Close