INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hahahahahaaaaa, požurili po bureke. Jedva čekaju pa se redaju na asku. Jajare.

neće uvijek biti ovako.

Glavni problem ove dionice osim nebrige uprave za dioničare je to što složna ekipa ruši cijenu, a nesložni je neupsješno brane upravo iz toga razloga. Ako se oni " smiju " udružiti i kordinirano rušiti cijenu uz drukanje po forumu idemo se organizirati, pa svi oni koji misle da ingra vrijedi više trebaju odrediti svoj target i složno udariti po asku. Kad ekipa goluždravih štreberčića i brokerčića vidi da je vrag odnio šalu udariti će po asku da se što prije ukrca. A onda će ponovo crtati svoje targete i elaborirati TA.

krenulo burekijanje, al imajte na umu da ima puno više gladnih ustiju nego kaj ima bureka


Evo kolega stfaca ono šta sam Vam probao reći jučer,a sad da ja Vama postavim pitanje -Šta da radim ako danas pređe 12??????????????????????????????

Peyo,nemoj se tako jeftino sprdati sa činjenicama!!!
Svojom euforijom već si napravio poveći minus na Belju,a i ovdje je vrlo opasno i rizično.
Još će to,po meni,dosta dolje.
Čini mi se,dragi kolega,da si ti veliki baksuz.
Kada im počneš svakodnevno piskarati po ovoj temi,vidjet će što je muka.
Pozdrav

Najbolje da se svi postavimo na kupnju po 9,90 i da nitko ne kupuje po asku. To Vam je jedini način da ekipa odustane od svoga plana. Tu bi polomili zube, a ne ovako im samo dodajete municiju pa nas sa tom istom municijom strijeljaju nazad.

Možete se truditi koliko god hoćete, ali ovi su dobili nalog da iznad 10 "ne smije"! I tu će je štopati, i moliti će Boga da vani za koji dan pocrveni, tako da mogu u još koji napad na marginaše. To im je cijela taktika.Dionica imaju u neograničenim količinama, a ako Vam prodaju štogod iznad 10, to im je premija. Tako funkcionira ova "banda lopvska" skupa sa svojim nalogodavcima!

Kolega Hanfa je obaviještena,čuo sam se sa jednim frendom i možemo svaki čas očekivati nadzor nad dionicom.

peyo

Stojim i dalje kod ovoga: Imamo svi pravo špekulirati, rušiti(prodavati) i dizati(kupovati). Od kuda mi znamo da to ne radite i vi ili ja, a pisati možemo što nam drago-tko zna istinu? Igra se igra i to veoma dobro. Tu su kooperanti, margini, dobre informacije, panika, Grčka, Italija… i lako je manipulirati sa cca pola milijunčića, a ako je još koji kompanjon još bolje. i koga kome tužiti. Naravno ima i nelegalnih dojava o marginima, ali kako dokazati? Nema šanse-ne pišu se poruke, ne zove se na tel-sve se radi "šapatom u šiframa". No ono što povijest pokazuje je jedno-SVE SE VRAĆA. Kako se ruši s ciljem tako će se i dizati s ciljem. Kao što reče jedan mačak iz crtanog filmića: "Ako ga ne možeš pobijediti ti mu se pridruži". Čekaj-brza zarada je ionako "prokleta". Čuvajte zdravlje i život. Nemoj da brigaš život se stara dok bude ljudi biće i para…bilo i biće. Na kraju ipak ih ostaviš nekome tko se nije ni trudio za njih.

neće uvijek biti ovako.


Možete se truditi koliko god hoćete, ali ovi su dobili nalog da iznad 10 "ne smije"! I tu će je štopati, i moliti će Boga da vani za koji dan pocrveni, tako da mogu u još koji napad na marginaše. To im je cijela taktika.Dionica imaju u neograničenim količinama, a ako Vam prodaju štogod iznad 10, to im je premija. Tako funkcionira ova "banda lopvska" skupa sa svojim nalogodavcima!

kad već tvrdite, a ne samo nagađate… molim imena vašeg prethodno navedenog i po vama utvrđenog udruženja…


Možete se truditi koliko god hoćete, ali ovi su dobili nalog da iznad 10 "ne smije"! I tu će je štopati, i moliti će Boga da vani za koji dan pocrveni, tako da mogu u još koji napad na marginaše. To im je cijela taktika.Dionica imaju u neograničenim količinama, a ako Vam prodaju štogod iznad 10, to im je premija. Tako funkcionira ova "banda lopvska" skupa sa svojim nalogodavcima!

Plesni po asku 50 000 komada pa da vidiš da li tvoje priče o držanju na 10 kuna držu vodu.

bit će bolje................


Kolega Hanfa je obaviještena,čuo sam se sa jednim frendom i možemo svaki čas očekivati nadzor nad dionicom.

u hebote, baš me zanima taj njihov nadzor, šta to rade, vjerovatno bulje u gledalicu ko i mi.



Možete se truditi koliko god hoćete, ali ovi su dobili nalog da iznad 10 "ne smije"! I tu će je štopati, i moliti će Boga da vani za koji dan pocrveni, tako da mogu u još koji napad na marginaše. To im je cijela taktika.Dionica imaju u neograničenim količinama, a ako Vam prodaju štogod iznad 10, to im je premija. Tako funkcionira ova "banda lopvska" skupa sa svojim nalogodavcima!

kad već tvrdite, a ne samo nagađate… molim imena vašeg prethodno navedenog i po vama utvrđenog udruženja…
[/quote]
Kolega,imena će isplivati, ima tko se i time bavi! I da ih znam ne bih ih s Vama podijelio, jer Vam ne vjerujem. Mene više fascinira ova pasivnost malih ulagača, aj što nas "deru", jači su i organiziraniji, ali barem možete naglas blejati, pustite glas, zatrpajte ih mailovima o razlogu neočitovanja uprave o medijskim napisima o naplati duga od 19 milijuna dolara Iračkog duga.
Meni nisu odgovorili na lijepo i kulturno sročen upit koji sam uredno poslao mailom. Možda kada dobiju stotine upita napokon odluče nešto i podijeliti sa ostalim sudionicima tržišta. Ako i dalje budete pasivni, oni će Vas nastaviti "guliti" i neće Vam dati ni da "blejite".
Pozdrav

New Report

Close