INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos nitko ne proziva HANFU….dobro je….ima nade

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Još smo svi strpljivi na bidu. Pitam se kada će krenuti lupanje po asku i uzimanje ove jeftinoće. U 15:00, 15:30 ili u 15:45? Bumo vidli?

neće uvijek biti ovako.

s ovim silovanjem/rušenjem cijene u petak, a pogotovo danas se debelo pretjeralo….prezrelo je za odbijanac, ali tko zna, ovo je trula ZSE gdje nema pravila! [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ma koji odbijanac kad Europa i svijet ide vrit???

@kandilce
možda ide, možda ne ide….ali ono što je sigurno da će prije nego cijeli svijet "ode vrit" biti na desetine odbijanaca. hoćeš li ti sudjelovati u njima ili ne, tvoja odluka [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

kakve igre! počelo se skidati s prodaje, crobex se vratio na 0, a onda brže bolje netko opali po kupnji Ingre i sruši cijenu nazad…
svaka čast brokerčići, nemate mozga al imate muda, samo molite Boga da vam HANFA ne ispita ove zadnje transakcije! [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



@kandilce

možda ide, možda ne ide….ali ono što je sigurno da će prije nego cijeli svijet "ode vrit" biti na desetine odbijanaca. hoćeš li ti sudjelovati u njima ili ne, tvoja odluka [thumbsup]
[/quot
čekajući odbijance ovdje se gubi velika lova

Nisu mi jasni ovi likovi koji trguju Ingrom… situacija nije baš tako crna, a cijena ide dole i dole…kužim ove što kupuju i ja kupujem, ali da prodaju iz dana u dan sve niže??? čemu, pa nije ovo dionica za jednodnevni trejd kad će to večina shvatiti???

Neka ruše,oni puše.

peyo

Al ste se raspisali! Teško vas je pratiti, a nitko ništa nezna, pišu se samo gluposti.
Samo se vi prepucavajte


Al ste se raspisali! Teško vas je pratiti, a nitko ništa nezna, pišu se samo gluposti.
Samo se vi prepucavajte

ode ovo i mimo 10 kn, još nedavno smo čekali 20


Još smo svi strpljivi na bidu. Pitam se kada će krenuti lupanje po asku i uzimanje ove jeftinoće. U 15:00, 15:30 ili u 15:45? Bumo vidli?

ja cekam da pocnem kupovati da mi ne pobjegne…. [undecid] proslo je i 15.30 i 15.45 [huh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close