INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Peyo – možeš jastuk pod glavu i miran san! Ovi su te "morali" maknuti da i dalje održe strah, jer im je smetao tvoj nalog na kupnji. Moje čestitke za kupnju. Ako i bude niže prodaje, nemaš na čemu žaliti. Ovdje ima još uvijek i onih što su plaćali ovu dionicu i po 400 kuna, pa sad si računaj!
Pozdrav!



Kolega STFACA pričekajte otvaranje pa onda pljujte.Ja se stavljam za početak na 9,96 10000 komada na kupnju odmah u pola 10.Pa ako mislite prodavati tu sam.

Eto, netko ti je prebacio vrući krumpir!
[/quote]
… da mi je vidit onog koji je proda ( ako je proda svoje …na ime) …

DAJ PET !!!

Ingra je u petak i danas žrtva marginaša, njih mi je žao, ali drugi put neka zapamte da se u ovakva vremena s marginima ne i(n)gra. Što se nas ostalih tiče, sad je fantastična prilika za kupnju. Puno je dionica ovih dana na povijesnom dnu, a Ingra ovdje debelo prednjači.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Peyo – možeš jastuk pod glavu i miran san! Ovi su te "morali" maknuti da i dalje održe strah, jer im je smetao tvoj nalog na kupnji. Moje čestitke za kupnju. Ako i bude niže prodaje, nemaš na čemu žaliti. Ovdje ima još uvijek i onih što su plaćali ovu dionicu i po 400 kuna, pa sad si računaj!
Pozdrav!

Što da računa? Ako još padne da je u manjem minusu od njih?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Peyo – možeš jastuk pod glavu i miran san! Ovi su te "morali" maknuti da i dalje održe strah, jer im je smetao tvoj nalog na kupnji. Moje čestitke za kupnju. Ako i bude niže prodaje, nemaš na čemu žaliti. Ovdje ima još uvijek i onih što su plaćali ovu dionicu i po 400 kuna, pa sad si računaj!
Pozdrav!

Što da računa? Ako još padne da je u manjem minusu od njih?
[/quote]
E moj skovacin, peyo je za tebe izmislio burzu. Mogu ti samo rasti zazubice. Čovjek ima muda da javno iznese kada je i koliko kupio. Nije niti drukao za pad, jednostavno je kupio i napravio dobar posao.


Ovdje ima još uvijek i onih što su plaćali ovu dionicu i po 400 kuna, pa sad si računaj!

Ovo je zaista pravo mjerilo!?

No, svaka čast momku što je kupio, zašto ne!? Bar još ima onih koji kupuju na našoj burzi.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Ovdje ima još uvijek i onih što su plaćali ovu dionicu i po 400 kuna, pa sad si računaj!

Ovo je zaista pravo mjerilo!?
[/quote]
Imaš možda neko bolje?

ljudi moji jel to moguće. pojavila se macola na validusu.je l se ovo opet takmičimo s njima u cijeni ko u 5 mj. kad mi rokamo validus raste.


Ingra je u petak i danas žrtva marginaša, njih mi je žao, ali drugi put neka zapamte da se u ovakva vremena s marginima ne i(n)gra. Što se nas ostalih tiče, sad je fantastična prilika za kupnju. Puno je dionica ovih dana na povijesnom dnu, a Ingra ovdje debelo prednjači.

koliko predviđate povijesnih dna na Ingri ? [undecid]

Ako uzmete u obzir da su ovo Ingrine najniže cijene ikada ,a sa Vama sam jako dugo,pa si uzmete da je Ingra prošlo restruktuiranje,pa da Grčku moraju spasiti i jesu,da je do 12 mjeseca mirna,pa ako pogledate vani je mjesec dana crvenilo,a evo se počelo okretati,pa da je ljeto prošlo,pa da sam u Belje ububao pun hurac love,i ne da mi se više ga štopati…………..onda je meni Ingra legla ko kec na asa.Još sam dobio sitno ispod 10,i još čekam na bidu rašireno.SRETNO SVIMA.

peyo




Ovdje ima još uvijek i onih što su plaćali ovu dionicu i po 400 kuna, pa sad si računaj!

Ovo je zaista pravo mjerilo!?
[/quote]
Imaš možda neko bolje?
[/quote]
Imam, iako ti nisi forumaš sa kojim se može konkretno ići u raspravu, ali evo!

Dakle, kad je Ingra bila 400 kn, godišnji prihodi su im bili skoro 700 mil. kuna, dobit 70 mil. kuna, dugoročne obaveze 200 mil. kuna, a kratkoročne 440 mil. kuna.

Sada, par godina poslije, Ingra ima godišnje prihode 250 mil. kuna, gubitak 90 mil. kuna, dugoročne obaveze 500 mil. kuna i kratkoročne obaveze skoro 700 mil. kuna!!!

Još misliš da možeš uspoređivat tih 400 kn, jer mogao bi ja još o Ingri, nije problem! Ne kažem ja da momak nije dobro kupio sad, nemam pojma, ali stvarno se nemoj ovako blamirati!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Evo novina na svjetskoj sceni-MMF predlaže smanjenje duga odnosno oprost polovice duga i pomoć posrnulim zemljama u iznosu od 2 biliona eura………….nazire se kraj ovog sranja.A tu Ingra može dobro profitirati,jer Libija je isto pri kraju sa ratom,a mora u kompletnu obnovu,a i projekt Brijuni sigurno neće proći bez nje,a šta će biti sa Arenom sa kojom Ingra drži za muda glavešine zagreba????????

peyo

New Report

Close