INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Slažem se kolega ,ja više ne štopam Belje,probili su me i nemam više živaca.Nakupio popriličnu svotu,pa evo krenuo na Ingru i krećem odmah na startu.Uvjeti su više nego dobri.

bit će nas sutra poprilično na kupnji na 10 kn [cool]
[/quote]
Mislim da si se ti nakupio ispod 10 i sada bi da ti mi ostali dižemo cijenu. Nisam siguran da će biti još puno prodavača na 10. Iskreno za 10 bi i ja za ostatak love koju imam. Bum videl kaj bu bilo u 10:00. Ak bu EU zelena mogli bi u dva skoka na 11, onda opet telenje na 11-11,50 dok se kooperantima ne izbije i zadnja dionica. Onisu nam teret jer špekulativni kapital ih je spreman dugo čekati. Strpljen spašen. Meni je ostalo još 27 mjeseci fore a onda idem u prodaju pa kaj bu bu. Odoh u volontere, najbolji način života.

neće uvijek biti ovako.

Kolega STFACA pričekajte otvaranje pa onda pljujte.Ja se stavljam za početak na 9,96 10000 komada na kupnju odmah u pola 10.Pa ako mislite prodavati tu sam.

peyo

@peyo,

nije pitanje koliko ćeš staviti u pola 10, nego koliko će biti iza 10

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

e majstori,majstori, svi sve znate i puni ste love, vidjet ću vas u 10h.

Da u pravu si frende ,ameri su u premarketu opet crveni,možda će biti i ispod 10.

peyo




Slažem se kolega ,ja više ne štopam Belje,probili su me i nemam više živaca.Nakupio popriličnu svotu,pa evo krenuo na Ingru i krećem odmah na startu.Uvjeti su više nego dobri.

bit će nas sutra poprilično na kupnji na 10 kn [cool]
[/quote]
Mislim da si se ti nakupio ispod 10 i sada bi da ti mi ostali dižemo cijenu. Nisam siguran da će biti još puno prodavača na 10. Iskreno za 10 bi i ja za ostatak love koju imam. Bum videl kaj bu bilo u 10:00. Ak bu EU zelena mogli bi u dva skoka na 11, onda opet telenje na 11-11,50 dok se kooperantima ne izbije i zadnja dionica. Onisu nam teret jer špekulativni kapital ih je spreman dugo čekati. Strpljen spašen. Meni je ostalo još 27 mjeseci fore a onda idem u prodaju pa kaj bu bu. Odoh u volontere, najbolji način života.
[/quote]

ja sam kupovao na 10 kn u petak, a kupovat ću i danas. vidim po pisanju da će uz mene biti još dosta kupaca i to sam komentirao…u čemu je problem? [yawn]
a od tebe i tvoje majstorske ekipe sigurno ne očekujem da dižeš cijenu jer si zadnje pare utukao u dokupu na 18 kn tako da sada možeš samo gledati i oblizivati se na ove cijene [bye]

evo i jedna zanimljivost: 31.05.2011. trgovano je s čak 492.812 komada Ingre po prosječno 17,86 kn! što se od tada toliko na loše promijenilo da je ova dionica u 4 mjeseca dodatno pala za čak -44% !?!?

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Treba čekati ispod 10 pa ako uleti, uleti. "Ekipa" mirno stoji sa strane i samo promatra, a ako ne bude išlo po planu A, onda prelaze na plan B. Po meni bi najgore bilo kada bi neko lupio po asku, onda bi se to sve vratilo natrag, kao bumerang!
Čekaju da se istroši kupnja, pa onda opet po starom!

evo i jedna zanimljivost: 31.05.2011. trgovano je s čak 492.812 komada Ingre po prosječno 17,86 kn! što se od tada toliko na loše promijenilo da je ova dionica u 4 mjeseca dodatno pala za čak -44% !?!?


ništa se nije desilo na ingri loše, kao što se nije desilo niti na masu dionica u ovoj buzari, a opet ih je sve dobro skuvalo. više je irelevantno govoriti koliko što vrijedi ili koliko će možda u budućnosti vrijediti nego samo koliko je ko spreman platiti za ono što je netko prisiljen prodati. a kako stvari stoje sve je manje darežljivih kupaca, a bid se i dalja bombardira. ide ovo polako u mp3,jer očito ova burza podržava samo taj format.


Kolega STFACA pričekajte otvaranje pa onda pljujte.Ja se stavljam za početak na 9,96 10000 komada na kupnju odmah u pola 10.Pa ako mislite prodavati tu sam.

Eto, netko ti je prebacio vrući krumpir!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

@peyo
10000 9,96

peyi mozete samo cestitati na superpovoljnom ulazu.

Znači ima još pokoj(n)i marginaš čije dionice istresaju po bidu? Onda treba sačekati danas na kupnji bez skidanja s prodaje, možda još upadne jeftino u vreću [proud]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

New Report

Close