INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mozda THNK treba cash hitno [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mozda THNK treba cash hitno [smiley2]

Ne bi rekao kolega, sudeći po ona dva paketa po 50 kom na prodaji.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega zvone i moja isprika. Neh znate kaj mene zanima kak danas nema odjela za marketing kaj sad ne bacaju prognoze i super članke od jutra. Viš kak je to nezgodna koincidencija ili možda kupuju ove silne količine koje su prošle do sad, jer je cijena još uvjek jeftina

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vidim blok tansakcije [smiley11] to očito nešto govori..naravno pozitivno..te mi je drago na neki način da se stabilizirala malo na ovim razinama, no uskoro nam dolazi novi polet…

Navodni iznuđač Protega pred ulaskom u upravu Ingre

28.9.2007 13:50:00 | Powered by http://www.business.hr
Mate Protega, i sadašnji voditelj financijskog sektora u Zagrebačkom holdingu, navodno umiješan u iznudu jednog Zagrepčanina, za nekoliko je dana trebao postati financijski direktor Ingre, umjesto Jozefine Winter koja odlazi u mirovinu. Dobro obavješteni djelatnici uspješne građevinske kompanije, koja je upravo ušla u Prvu kotaciju Zagrebačke burze, tvrde da je Protegi taj transfer samo usputna stuba za još višu poziciju- od Nove godine trebao je postati član Uprave Ingre.

Opa bato!

Hell is Empty and all the Devils are Here


Navodni iznuđač Protega pred ulaskom u upravu Ingre

28.9.2007 13:50:00 | Powered by http://www.business.hr
Mate Protega, i sadašnji voditelj financijskog sektora u Zagrebačkom holdingu, navodno umiješan u iznudu jednog Zagrepčanina, za nekoliko je dana trebao postati financijski direktor Ingre, umjesto Jozefine Winter koja odlazi u mirovinu. Dobro obavješteni djelatnici uspješne građevinske kompanije, koja je upravo ušla u Prvu kotaciju Zagrebačke burze, tvrde da je Protegi taj transfer samo usputna stuba za još višu poziciju- od Nove godine trebao je postati član Uprave Ingre.

Opa bato!

Ne bi se čudio da je to potplaćeni članak.
Kolega Budd u današnjem crnilu. Imate li kakve nove dobre vijesti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nije mi jasno zašto su poštovane kolege s businessa.hr-a u razamku od par sati objavile 2 vijesti vezano za Ingru, navodeći pri tome metaforički rečeno ‘ružne’ strane u komapaniji…

Možda žele jeftin dokup-he,he[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


Možda žele jeftin dokup-he,he[smiley2][smiley2][smiley2]

Kolega Budd uvijek želi jeftin dokup. Pa dokle?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Po meni to nije loša vijest, dapače. Riječ je o čovjeku koji će nesumnjivo doprinjeti brojnim novim poslovima. Pa niste valjda mislili da se poslovi dobivaju tek tako

Hell is Empty and all the Devils are Here


Možda žele jeftin dokup-he,he[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne bi se složio kolega.


Po meni to nije loša vijest, dapače. Riječ je o čovjeku koji će nesumnjivo doprinjeti brojnim novim poslovima. Pa niste valjda mislili da se poslovi dobivaju tek tako.

Teško za kazati, poštpvani kolega, no ipak bilo kako bilo Ingra neće ići ispod ove razine, dapače već bi početkom 10 mjeseca mogli osjetiti pozitivan transverzalni i longitudinalni val na ovoj dionici.

New Report

Close