INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nešto nam se otopio ask! A lijepo sam vam juče "pilio" da je vrijeme za novi uzlet!

o čem ti pričaš??? pogledaj još jednom pa ćeš shvatiti svoju zabludu!

[/quote]
Žao mi je kooperanata koji su primorani prodavati. Hrčak i dalje pametno skuplja znajući tu činjenicu a nervozni kešovci i dalje očekuju kupnju na nekom novom dnu. Kooperantskih dionica je sve manje kao i onih koji moraju dati po trenutnoj cijeni. Što slijedi nakon toga, pogodite sami. Pozz svima.
[/quote]
[thumbsup] očito je i iz aviona. Previše se toga kupuje, trebao bi i ja pomaknuti naloge sa 11,0x jer izgleda ništa od toga

neće uvijek biti ovako.

Ode Jakovčić Donaldu u Ameriku face to face.


Ode Jakovčić Donaldu u Ameriku face to face.


Ode Jakovčić Donaldu u Ameriku face to face.

"…Županovo putovanje u SAD nazvao je izletom motiviranim više hedonističkim nego gospodarskim razlozima. Budući da župan putuje na trošak poreznih obveznika, Cucurin smatra da je Jakovčićeva obaveza da na svaki njegov, ili upit bilo kojeg poreznog obveznika, obrazloži kako se troši naš novac…"
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/342214

od 08.08 do danas protrgovano je 875.407 kom u rasponu do 11,34 – 12.69 (prosječne cijene )



Ode Jakovčić Donaldu u Ameriku face to face.


Ode Jakovčić Donaldu u Ameriku face to face.

"…Županovo putovanje u SAD nazvao je izletom motiviranim više hedonističkim nego gospodarskim razlozima. Budući da župan putuje na trošak poreznih obveznika, Cucurin smatra da je Jakovčićeva obaveza da na svaki njegov, ili upit bilo kojeg poreznog obveznika, obrazloži kako se troši naš novac…"
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/342214

[/quote]

pustimo tko kamo putuje, ali kakve veze sad to ima s Ingrom? jel Oppenheim išao s njima? ako nije, kakve to veze ima s Ingrom? dajte prestanite spamati ovaj forum s glupostima!!!


Aj stavi još 10 000, čisto onako da izvidimo situaciju!

Pa da mu utopiš svoje.

bit će bolje................



Aj stavi još 10 000, čisto onako da izvidimo situaciju!

Pa da mu utopiš svoje.
[/quote]
Hoću, ali na oko 20!I to samo jedan dio! [wink]



Nešto nam se otopio ask! A lijepo sam vam juče "pilio" da je vrijeme za novi uzlet!

o čem ti pričaš??? pogledaj još jednom pa ćeš shvatiti svoju zabludu!

[/quote]
Rovovska borba!




Aj stavi još 10 000, čisto onako da izvidimo situaciju!

Pa da mu utopiš svoje.
[/quote]
Hoću, ali na oko 20!I to samo jedan dio! [wink]
[/quote]

Jasno, za drugo moraš čekati iduću petoljetku da dođeš u plus.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Svi ste Vi u pravu. Samo ne u isto vrijeme.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.




Nešto nam se otopio ask! A lijepo sam vam juče "pilio" da je vrijeme za novi uzlet!

o čem ti pričaš??? pogledaj još jednom pa ćeš shvatiti svoju zabludu!

[/quote]
Rovovska borba!
[/quote]

haha, koji si ti lik! najprije si napisao neka pogledam trgovanje jer da si ti bio u pravu, a kad si vidio da se netko istresao i poklopio naivce na kupnji nazad na 11,61 kn, onda si promijenio tekst u "rovovoska borba" [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

Svi Evropski indexi su u "zabludi", a koliko za sada vidim i Ameri!
Još par takvih dana pa će se i naš Crobi "zamisliti"!

New Report

Close