INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=145


….Naravno da se Ingra neće samostalno natjecati sa bogatim mega stranim kompanijama, već će kao izvođač potražiti investitora ….

Ingra (inače, prezaduženi izvođač) tražit će investitora za tuđi projekt, koji će podupirati i financirati Ingru da se oni zajedno jave na natječaj?!? pa valjda će investitor sam dati ponudu na natječaju pa tek ako dobije onda će tražiti izvođača?!? ili mislite da onaj tko ima milijarde ne zna sam (ili preko odvjetnika) sastaviti ponudu nego mu za to treba Ingra?!
vjerojatno niste sudjelovali u projektima u real life-u kad možete pisati ovakve komične stvari…

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!



Nešto nam se otopio ask! A lijepo sam vam juče "pilio" da je vrijeme za novi uzlet!

o čem ti pričaš??? pogledaj još jednom pa ćeš shvatiti svoju zabludu!

[/quote]
Žao mi je kooperanata koji su primorani prodavati. Hrčak i dalje pametno skuplja znajući tu činjenicu a nervozni kešovci i dalje očekuju kupnju na nekom novom dnu. Kooperantskih dionica je sve manje kao i onih koji moraju dati po trenutnoj cijeni. Što slijedi nakon toga, pogodite sami. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.

Sredina mjeseca, zadnji rok za plaće! Da netko zaista ima namjeru "uteći" iz dionice, počistio bi bid sve do 11 i adio! Treba čekati na 11, možda nekome stvarno "gori"!
Inače, očigledno je da je cijeli Crobex “zaštopan” ili zbog nedostatka svježeg novca, ili zbog straha od ponovnog pada Evropskih indexa (tamo više ništa nije sigurno), ili što netko možda tako želi. A možda zato što više ni ne vrijedi?



….Naravno da se Ingra neće samostalno natjecati sa bogatim mega stranim kompanijama, već će kao izvođač potražiti investitora ….

Ingra (inače, prezaduženi izvođač) tražit će investitora za tuđi projekt, koji će podupirati i financirati Ingru da se oni zajedno jave na natječaj?!? pa valjda će investitor sam dati ponudu na natječaju pa tek ako dobije onda će tražiti izvođača?!? ili mislite da onaj tko ima milijarde ne zna sam (ili preko odvjetnika) sastaviti ponudu nego mu za to treba Ingra?!
vjerojatno niste sudjelovali u projektima u real life-u kad možete pisati ovakve komične stvari…
[/quote]
kako je ovo natječaj o izboru investitora a ne izvođača na čiji se prednatječaj ingra javila 2007. te je zajedno sa nekoliko konkurenata ocijenjana sposobnima , pa je sad oslobođena plaćanja natječajne dokumentacije. ništa neuobičajeno ako se na natječaj jave investitor i izvođač zajedno kao partneri ili sam izvođač, ujedno kao investitor ( što je bila ingrina prvotna namjera na prednatječaju 2007). i najvjerovatnije da će se to tako i odradit , te neće biti naknadni natječaj za izvođača, nego će se u siječnju već znati investitor i izvođač. a kako će ingra sad nastupit ostaje za vidit.

Sukobili se pesimista i optimista! Hoće li biti više para ili dionica? [rolleyes]


Sukobili se pesimista i optimista! Hoće li biti više para ili dionica? [rolleyes]

Dionica ima ko blata, a za lovu nisam baš siguran.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ima i love, ali je "u strahu"! Dionica ima samo 13 milijuna! A onih kojima se trguje nije niti 2 milijuna komada!

Ovo je klasičan pretovar koji se dugo pripremao i zbog kojeg je cijena rušena na ove razine.


Ovo je klasičan pretovar koji se dugo pripremao i zbog kojeg je cijena rušena na ove razine.

ruše je mjesecima zbog ovih pišljivih 20 K komada od malo prije? ili ovih 37 K komada sveukupno danas? [lol]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Aj stavi još 10 000, čisto onako da izvidimo situaciju!



Ovo je klasičan pretovar koji se dugo pripremao i zbog kojeg je cijena rušena na ove razine.

ruše je mjesecima zbog ovih pišljivih 20 K komada od malo prije? ili ovih 37 K komada sveukupno danas? [lol]
[/quote]

pogledajte koliko je komada prodano na razinama 11.50 – 12,50 u proteklihm danima.

New Report

Close