INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


u četvrtak, nakon objave natječaja za Brijune, cijena raste, to vam je valjda jasno? [cool]

to je izgleda "jasno" samo tebi…. [yawn] [bye]

ingra sve lošije izgleda, kupnja je sve tanja, a prodaja se spušta sve niže i niže [embarass]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Možda su Trump i Ingra udruže ?


Možda su Trump i Ingra udruže ?

[lol]
Ingra je za Trumpa mala prezadužena firmica s Balkana s kakvima on sigurno ne želi imati posla [bye]

Arena je referenca znanja i rada Ingre, a Donald to zna.


Arena je referenca znanja i rada Ingre, a Donald to zna.

boli Donalda ona stvar za Arenu građenu prije par godina…. danas skoro pa jedina velika firma koja ima reference, koja dobija poslove, koja uredno posluje itd. je Tehnika …..kamo sreće da je Ingra išla stopama Tehnike i da dobiva poslove često kao Tehnika. Ingra je na žalost i dalje u gabuli, stečaj je vjerojatno izbjegnut, ali do povratka na stare staze slave proći će godine i godine

Donaldova supruga je slovenka židovskog porijekla. Dobro zna gdje su Brijuni i kakav im je potencijal.
Možda joj Donald napravi par hotelčića da se ima čim igrati.

Dajte ljudi prestanite fantazirati s Ingrom.Ja sam u Ingri do ja.. Bez konkretnih stvari kao što su poslovi o kojima se priča već godinama nema ništa od oporavka dionice.Ako se i 50% od pričanog zaista i desi u slijedečih 2 godine to bi bilo fantastično.Do tada ko izdrži skidam mu kapu do poda,jer ovo svakodnevno povuci potegni je za izluditi.Pozdrav.

Tik do cilja, a pojedinci će baš pri kraju "pogubiti" dionice. Kad misliš da si gore, ispostavi se da si dole i obratno. Eto zato volim burzu – legalna kocka! [smiley]

Dugo sam čekao ovu dionicu i sada mi je dosta.
Otišao u gotovinu i čekam bolja ili lošija vremena…

Ako dobije dozvolu za kockarnice , onda smo na konju.


Ako dobije dozvolu za kockarnice , onda smo na konju.

Pa evo već se kockamo dionicom!

New Report

Close