INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Procitajte ,mislim da je Jutarnji.
Ingra je u igri za gradnju Brijuni rivijera.

Dok se Brijuni Riviera krene realizirati proći će barem 2 godine… Ingra nema toliko vremena…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Procitajte ,mislim da je Jutarnji.
Ingra je u igri za gradnju Brijuni rivijera.

kako može biti "u igri" kad još nije ni natječaj raspisan?!?!
u igri je koliko i bilo koja druga firma koja se teoretski može javiti na natječaj
Bože koje gluposti!!! izmišljaju se na sve strane fantomski poslovi na koje se Ingra još nije niti javila (Ombla, Brijuni Rivijera itd.itd.itd.)


Znači ni od Omble ne bude ništa? [rolleyes]

Zbog ugroženosti endemičnih vrsta. hehehehe. Uskoro će čovjek biti jedina endem. vrsta. [embarass]

neće uvijek biti ovako.



Procitajte ,mislim da je Jutarnji.
Ingra je u igri za gradnju Brijuni rivijera.

kako može biti "u igri" kad još nije ni natječaj raspisan?!?!
u igri je koliko i bilo koja druga firma koja se teoretski može javiti na natječaj
Bože koje gluposti!!! izmišljaju se na sve strane fantomski poslovi na koje se Ingra još nije niti javila (Ombla, Brijuni Rivijera itd.itd.itd.)
[/quote]

Ne razumijem u čemu je problem, natječaj bi trebao biti raspisan prekosutra i Ingra će podići projektnu dokumentaciju sporazum s Ruskim tvrtkama te Talijanima jamči tvrtki ingra dobru startnu poziciju u financijskom smislu!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Preočito je da netko ima namjeru spustiti cijenu na 11 kuna, ali problem je u tome što bi želio da netko drugi to odradi za njega. Pa ako imaš već želju za tim, jednostavno prospi tih 6 tisuća po bidu i riješena stvar. Ovako već ideš svim potencijalnim kupcima na živce. Svi se nadamo nižoj i zato nitko ne kupuje!

Nema rasta, rekle gazde sa 7440 kom.

Nakon dobivenog posla, otpušta se kočnica. Već viđeno na ZSE ali svako pravilo s vremenom se poništi.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

u četvrtak, nakon objave natječaja za Brijune, cijena raste, to vam je valjda jasno? [cool]


Nema rasta, rekle gazde sa 7440 kom.

Nakon dobivenog posla, otpušta se kočnica. Već viđeno na ZSE ali svako pravilo s vremenom se poništi.

E pa stari jadna je dionica kada je "gazda" netko sa 10 kila eura. Ali evo u Kroejši je sve moguće…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


u četvrtak, nakon objave natječaja za Brijune, cijena raste, to vam je valjda jasno? [cool]

nenadmašni ste!
sad dionice rastu već i na objavu natječaja 😀
koji je zadnji dan za kupnju prije brutalnog rasta?



u četvrtak, nakon objave natječaja za Brijune, cijena raste, to vam je valjda jasno? [cool]

nenadmašni ste!
sad dionice rastu već i na objavu natječaja 😀
koji je zadnji dan za kupnju prije brutalnog rasta?
[/quote]
pa morali bi znati da će to biti okidač za barem jednokratni rast..a i to je ljudima ok..da si zarade za burek


u četvrtak, nakon objave natječaja za Brijune, cijena raste, to vam je valjda jasno? [cool]

zašto??? hoćeš reći da je natječaj namješten za Ingru??? [shocked]

Rek’o da navratim da vidim sto je novo…
Sve po starom, samo su neki davni ingrasi nestali i vise se ne javljaju. S druge strane, tu su i neki tvrdokorni koji jos od 40 kn tvrde da to moze samo rasti. ATH, Libija, Rusija i slicno…
Ukratko, nista nova, nista nova…

New Report

Close