INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nažalost radnika,ovakvi scenariji izlaze u javnost najviše u predizborno vrijeme ,u dnevno političke svrhe.Nakon izbora bit bit će zaboravljeni do narednih izbora ,odnosno najčešće vrijedi ona stara izreka :-Pojeo vuk magare.! .[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

da slažem se za rezerve ali dobro da je gospon casanova primjetil, svak čast

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

kolega plavi dajte mi recite jel imate mostic?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

jel ak imate dajte nam recite ova blok transakcija je bila po koliko i koliko točno komada, nemrem nikak dobit cjeli brojček pa ak nije bed

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

SLK:

Blok transakcija, nije redovni promet.”

Pretakanje iz fonda unutar grupe u mirovinski.
Vjerojatno PBZ Equity PBZ CO mirovinskom fondu.

Ili ekipa iz Uprave trezoru…. Pa opet u krug. Bumo vidjeli za par dana na SDA.

skype - ivek1234

Evo update…kad kolega Plavi ne čuje

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


jel ak imate dajte nam recite ova blok transakcija je bila po koliko i koliko točno komada, nemrem nikak dobit cjeli brojček pa ak nije bed

500 komada po 49.014 kn

“ides buraz” i kak je rekel jedan kolega “Blok transakcija, nije redovni promet.” Pretakanje iz fonda unutar grupe u mirovinski. Vjerojatno PBZ Equity PBZ CO mirovinskom fondu. ” mora da sa ovim planiraju puno brži rast pa su ga stavili u mirovinski, jel equity je inace sporog rasta. JUPI ovo je provala.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


“ides buraz” i kak je rekel jedan kolega “Blok transakcija, nije redovni promet.” Pretakanje iz fonda unutar grupe u mirovinski. Vjerojatno PBZ Equity PBZ CO mirovinskom fondu. ” mora da sa ovim planiraju puno brži rast pa su ga stavili u mirovinski, jel equity je inace sporog rasta. JUPI ovo je provala.

kolega PBZ Equity je najbržeg rasta tj. najveći postotak od svih njegovih inv.f. (godišnje cca 50 %), a ovo pretakanje daje naslutiti nešto drugo.

ma da kolega pa Vi sigurno čitate skupe knjige. Inče svaki equity fond u bilo kojem fondu se cilja da daje najbolje rezultate tak da… Ovo gore tj moj post je više bio sarkastične naravi za neke da se zapitaju zašto neko iz brzorastučeg fonda stavlja u fond koji će te dionice prodavat da meni daju penziju, kužite kaj sam štel reči?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


ma da kolega pa Vi sigurno čitate skupe knjige. Inče svaki equity fond u bilo kojem fondu se cilja da daje najbolje rezultate tak da… Ovo gore tj moj post je više bio sarkastične naravi za neke da se zapitaju zašto neko iz brzorastučeg fonda stavlja u fond koji će te dionice prodavat da meni daju penziju, kužite kaj sam štel reči?

sve ok.
zapravo došavši doma u brzini sam pročitao Vaš post između ostalih i krenuo u lov za IGH kad već ne mogu INGRU povoljnijekao npr za 49.000, pa… moja greškica – kužimo se.[smiley9]


sve ok.
zapravo došavši doma u brzini sam pročitao Vaš post između ostalih i krenuo u lov za IGH kad već ne mogu INGRU povoljnijekao npr za 49.000, pa… moja greškica – kužimo se.[smiley9]

Lovite kolega IGH, još malo pa nestalo, kao i kog INGR-a.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close