INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav,..

Novi sam kako na forumu tako i u svijetu dionica, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti na pitanje. Namjeravam u ponedjeljak kupiti nešto dionica INGRA-e, ne puno, stotinjak dionica. Da li je to dugoročno isplativo? Taj iznos koji bi uložio nije mi toliko bitan pa dionica može stajati i godinu – dvije što se mene tiće dok ne dosegnu neki iznos po kojoj će ih biti isplativo prodati, naravno uz pretpostavku da će rasti 🙂

Hvala unaprijed!


Ako planiraš kupiti samo 100 dionica onda ne brigaj. Ako padne na 0 ili dođe do 100 za godinu dana, nećeš puno ni izgubiti niti dobiti. 100 kom je malo da bi bio investitor. Ipak, dobro došao u INGRINO društvo. Pozz.

neće uvijek biti ovako.

@MEGIDO1
a da vi…- barem malo… – tu i tamo te povremeno… – iskoristite poduke psihologije… hoću reći: čak i kad svaki dan.. nekome kažete samo tzv. … dobro jutro… isto vam je poput dobitka na Bingu… jer ne-znate dali ćete istu mogućnost/sreću imat ponoviti sutra…



Pozdrav,..

Novi sam kako na forumu tako i u svijetu dionica, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti na pitanje. Namjeravam u ponedjeljak kupiti nešto dionica INGRA-e, ne puno, stotinjak dionica. Da li je to dugoročno isplativo? Taj iznos koji bi uložio nije mi toliko bitan pa dionica može stajati i godinu – dvije što se mene tiće dok ne dosegnu neki iznos po kojoj će ih biti isplativo prodati, naravno uz pretpostavku da će rasti 🙂

Hvala unaprijed!


..za 2 godine nebi tribala bit ispod 40-45 kuna……

[/quote]

zaboravio ti je reći – ako u te 2 godine Ingra ne završi u stečaju…što je također moguće….

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

čekam na 11 i pol.. [wink]



@MEGIDO1

a da vi…- barem malo… – tu i tamo te povremeno… – iskoristite poduke psihologije… hoću reći: čak i kad svaki dan.. nekome kažete samo tzv. … dobro jutro… isto vam je poput dobitka na Bingu… jer ne-znate dali ćete istu mogućnost/sreću imat ponoviti sutra…

Dobro jutro kolega.Ako si mi htio nešto reći kolega, nisam te razumio ništa. Žao mi je.

neće uvijek biti ovako.

Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

To ti je priča tebe i ekipe od 50 kuna pa nadolje. Probaj skupit sve (znaš ono, kao Pokemoni) – i imat ćeš kolekciju. Za svaku kunu prema dolje par stotina komada. Znaš kako je s kolekcijama, obično ih unuci naslijede i unovče. [pray]


Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

pametan prodaje na 12 pa kupuje na 11 [thumbsup]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica



Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

pametan prodaje na 12 pa kupuje na 11 [thumbsup]
[/quote]
Ako si pametan, zašto onda čekaš sa prodajom! [rolleyes]




Pametan skuplja na 12. [thumbsup]

pametan prodaje na 12 pa kupuje na 11 [thumbsup]
[/quote]
Ako si pametan, zašto onda čekaš sa prodajom! [rolleyes]
[/quote]

a što ti majstore ne poskidaš sve do 12,50 kn? neki dan si bezočno drukao da se sljedeći dan neće moći kupiti ispod 13 kn, a sad ide bez problema po 12 kn….ako vani bude i sutra crveno, ide Ingra na 11 kn [bye]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

Zašto bih poskidao do 12,50 kada me punite i po 12? Čemu žurba?
Poslije će te opet sve ovo bjesomučno kupovati na višoj cijeni, kao i mnogo puta ranije. [tongue]

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=146482 Evo i tu će malo kapnuti.A ovi što zazivaju stečaj neka odu na neku drugu dionicu pa neka tamo šire dezinformacije.Pozdrav.

New Report

Close