INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

par brokerčića stavlja "kupovne naloge" na 12,70-12,80 kn da navuku naivce i iskrcaju im se ?
vidjet ćemo hoće li im nalozi ostati ovdje i nakon 10.00 sati [bye]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

koje nebulozne navlakuše rade neki sa sićom dionica..al znaju ljudi da bu ovog bilo još i po 11+kusur dok se Europa jednog lijepog dana ne izvuče iz banane


Ovi iz Dnevnog Avaza su malo opširniji od naših novinara koji uvijek bitne informacije skrivaju, a o nebitnim se itekako raspišu!
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/48336-sta-ce-biti-sa-47-miliona-maraka-iracki-novac-mogao-bi-posvadjati-bih-i-hrvatsku.html

[thumbsup]
Raspisati će se kad dobiju odobrenje. Od koga? Hmmm?

neće uvijek biti ovako.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Nakon-Peljeskog-mosta-Vlada-obecala-i-kanal-Dunav-Sava

marcello




Danas se još može krcati ispod 13! Za sutra ne dajem takvu garanciju!
[smiley]

ajde ne laži stalno ljude! treba tebe HANFA malo propitati!!!!
[/quote]
HANFA – harač na naftu
Čemu nervoza kolega, nisam Vam ja kriv što niste zajašili na vrijeme.
Vremena ste imali na pretek, ali nije bilo "srca"! [cool]
[/quote]

i? od tvojih laži po običaju nije bilo ništa! 13 kn nije bilo niti na vidiku, zadnja danas 12,29…ajd sad brzo pokupi par komada s aska pa možda navučeš kojeg naivca, iako sumnjam u to: svi su te već pročitali [bye]

pitam se, kad bi bilo moguće prekopirat FS ingre iz 2007-08 u ovaj tren,bi li došla cijena barem do sadašnjeg bvp, s obzirom na cjelokupnu situaciju. čini mi se da ovo ni veli jože da uskrsne, ne može više pogurat. hebeš burzu s prometom malo većim od jednog mini marketa. a mi čekamo dobre vijesti za rast dionice.
izjava jebivjetra da će ionako cijena ingre kotirat na takvim razinama koje nisu vrijedne spomena i te kako stoji. kad je za dionicu koja je pala – 40 x ath, uspjeh, da dođe na -20 x ath ili cca trenutni bvp, onda nek sve ide u 3pm.iden se kupat da ovo ne gledan.

@klisko
a sto se vi cudite sto se ne vraca na vise cijenovne razine? vi, koji ste ovoj firmi nakon zadnjeg velikog uzleta drukerski smislili milijun malih problema samo ne bi li je srusili. ma, je li vi mislite da je netko blesav pa da ne pamti i ne prati sto vi i drugi poput vas pisu po ovom forumu? zamislili ste si jos jedan veliki rollercoaster na ingri pa vam se ne ostvaruje i onda ste jadni, je li? stvarno, odite se kupati, ali se preklinjem vas ne vracajte ovamo da nas masirate. mi nismo na plazi koja nudi uslugu (vase) masaze. radije potrazite malo vece morske dubine u kojima obitava vama blizak forumas hebivjetar. jer, ocito, s njim se ionako slazete u misljenjima, pa vam zajednicko kupanje moze biti samo na zadovoljstvo.

a za dionicu ingre ne brinite. ona ce ovako ili onako svojim putem…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja



@klisko


kolega ponašate se ko žutokljunac, pošto vidim da ste pionir onda me ne čudi. i nemojte vi meni govoriti za što da se brinem, a za što ne, i svoje misli stavljati meni u usta. ono što pišem nema veze sa drukanjem, a i da ima kako vi to tvrdite , tko sam ja da rušim i dižem cijenu ove dionice, te smišljam razne scenarije, bez obzira što je količina ingre koju ja imam sigurno vama ostvariva samo u snovima. tako da se ja i te kako imama pravo brinuti za tu količinu, kao što imam pravo pisati i pozitivno i negativno o ovoj dionici. ako je vama sve pozitivno što se dešava onda se vjerovatno nalazimo u različitim vremenskim prostorima.

Pozdrav,..

Novi sam kako na forumu tako i u svijetu dionica, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti na pitanje. Namjeravam u ponedjeljak kupiti nešto dionica INGRA-e, ne puno, stotinjak dionica. Da li je to dugoročno isplativo? Taj iznos koji bi uložio nije mi toliko bitan pa dionica može stajati i godinu – dvije što se mene tiće dok ne dosegnu neki iznos po kojoj će ih biti isplativo prodati, naravno uz pretpostavku da će rasti 🙂

Hvala unaprijed!

Gordon Gekko: It's all about bucks, kid. The rest is conversation


Pozdrav,..

Novi sam kako na forumu tako i u svijetu dionica, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti na pitanje. Namjeravam u ponedjeljak kupiti nešto dionica INGRA-e, ne puno, stotinjak dionica. Da li je to dugoročno isplativo? Taj iznos koji bi uložio nije mi toliko bitan pa dionica može stajati i godinu – dvije što se mene tiće dok ne dosegnu neki iznos po kojoj će ih biti isplativo prodati, naravno uz pretpostavku da će rasti 🙂

Hvala unaprijed!


..za 2 godine nebi tribala bit ispod 40-45 kuna……

[/quote]
..za 2 godine nebi tribala bit ispod 40-45 kuna……

[/quote]

Hvala na odgovoru….

Gordon Gekko: It's all about bucks, kid. The rest is conversation


Pozdrav,..

Novi sam kako na forumu tako i u svijetu dionica, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti na pitanje. Namjeravam u ponedjeljak kupiti nešto dionica INGRA-e, ne puno, stotinjak dionica. Da li je to dugoročno isplativo? Taj iznos koji bi uložio nije mi toliko bitan pa dionica može stajati i godinu – dvije što se mene tiće dok ne dosegnu neki iznos po kojoj će ih biti isplativo prodati, naravno uz pretpostavku da će rasti 🙂

Hvala unaprijed!

To ti sa sugurnoscu nitko ne moze reci. U principu, ako vjerujes u oporavak drzavne potrosnje i potrosnje gradjana ili ako vjerujes da ce Ingra moze dobiti profitabilne poslove vani, onda je to dionica za tebe.

Dionica je rizicna, ali i u slucaju povoljnog raspleta nagrada ce biti obilna.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close