INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Ingra-ne-moze-do-irackih-dionica-vrijednih-19-milijuna-dolara?homesrclink=carousel


http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Ingra-ne-moze-do-irackih-dionica-vrijednih-19-milijuna-dolara?homesrclink=carousel


Ide sporo ali će doći kad se najmanje nadamo. U pravo vrijeme

neće uvijek biti ovako.




Ajde malo povratak na dionicu. Cijena od 12 kn nikako da ode dolje. Stojim već danima na/oko 12 i ništa. Rekao bih da netko kontrolirano skuplja.

Nemaš pojma koliko si u pravu. No uskoro će morati dići ljestvicu jer će ga drugi preteći.
[/quote]

U to baš nisam siguran. Kad sam napisao kontrolirano onda sam to i mislio. Skuplja u uskom cjenovnom rangu, 20-40 lipa. Neda gore a skuplja sve dolje…. jedino možda ode gore na neku dobru vijest. Ovako mi se čini da će skupljanje trajati jer je mala likvidnost a izgleda da želi "malo" više od trenutne ponude…..
[/quote]
kolega bas me zanima kako to "neda gore",mozete li objasniti? (pod pretrpostavkom da vece eventualno realizirane naloge na prodaji bi vidio regulator)



http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Ingra-ne-moze-do-irackih-dionica-vrijednih-19-milijuna-dolara?homesrclink=carousel


Ide sporo ali će doći kad se najmanje nadamo. U pravo vrijeme

[/quote]
doći će Ombla puno prije

http://www.em.com.hr/media/ege/casopis/2011/1/22.pdf

Kolike su šanse da Ingra dobije Omblu? A HE Plomin 3,što mislite?

Lijep pozdrav svima!!





Ajde malo povratak na dionicu. Cijena od 12 kn nikako da ode dolje. Stojim već danima na/oko 12 i ništa. Rekao bih da netko kontrolirano skuplja.

Nemaš pojma koliko si u pravu. No uskoro će morati dići ljestvicu jer će ga drugi preteći.
[/quote]

U to baš nisam siguran. Kad sam napisao kontrolirano onda sam to i mislio. Skuplja u uskom cjenovnom rangu, 20-40 lipa. Neda gore a skuplja sve dolje…. jedino možda ode gore na neku dobru vijest. Ovako mi se čini da će skupljanje trajati jer je mala likvidnost a izgleda da želi "malo" više od trenutne ponude…..
[/quote]
kolega bas me zanima kako to "neda gore",mozete li objasniti? (pod pretrpostavkom da vece eventualno realizirane naloge na prodaji bi vidio regulator)
[/quote]
Koji regulator? Dovoljna su dva tri SR koja, na oko, nisu povezana.

Libija bi mogla lansirati cijenu dionice

Kune nisu problem, kuna nema

Iako bi i ja volio da Libija "odradi" dio priče u cijeni Ingre vjerojatnost zasada nije na strani te ideje

Iz intervjua sa S.Mesićem

"Često ste isticali gospodarski interes Hrvatske u Libiji, što se po tom pitanju može očekivati nakon Gadafija?

Mislim da će kolač podijeliti oni koji vojno podupiru pobunjenike bombama, raketama i granatama, pa i specijalcima na terenu. Bojim se da za nas neće ostati puno. Volio bih da se varam. "

Vaš link


Libija bi mogla lansirati cijenu dionice

možda i da…ali za jedno 2 godine [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ovdje bi se uskoro mogao povući ask na višu cijenu i napraviti trenutnu "provaliju" između bida i aska, o kojoj će se godinama u budućnosti prepričavati! Sama naplata duga iz Iraka ako se dogovore sa bosancima i nađu negdje na sredini između ponuđenih 7 milijuna dolara i potraživanih 19 milijuna dolara. Sredina bi bila oko 13 milijuna dolara, ili dolar po dionici, odnosno 5,20 kuna po dionici. [wink]

bananarama

eh, baš tako bi trebalo bit. ova siesta na dionici me toliko izludila da san počeja svaku večer slušat los caballeros. samo ne znam oće li tržište u ovom trenutku odreagirat tako, jer evo i na ovih 7 mil dolara koje treba sigurno dobit, što bi bilo cca 3 kn po dionici nije joj niti primirisalo da se makne s ovih razina.
ode pod hitno treba glukozna in-jekcija. dvije dionice s prefixom "in" su izgleda određene za to.pošto je prva in-njekcija otišla na inu, druga bi trebala na ingru. krajnje vrime je za zabijanje!

Danas se još može krcati ispod 13! Za sutra ne dajem takvu garanciju!
[smiley]

New Report

Close