INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislio sam da će ovi mirovinci…. danas udarit po bidu-muški,a kad tamo kao pravi penzići .Iako sam predviđao za danas veći porast i +2%je ok.Ima li netko omjer K/P?[smiley2][smiley2][smiley2]

kolega da sam na vašem mjestu bio bih zadovoljan i samo da kažem imao sam samo 1 INGRU i prodao zbog T-HT-a baš nju uz 2000 i nešto zarade i tada na 47 kn a vidi je sada i ko zna kako će to sve završiti u 10. mj. pa sve mislim da je uskoro kupim ako malo u međuvremenu padne.
evo kolega i k/p


Alfon: ” mislio sam da će ovi mirovinci…. danas udarit po bidu-muški,a kad tamo kao pravi penzići .Iako sam predviđao za danas veći porast i +2%je ok.Ima li netko omjer K/P?[smiley2][smiley2][smiley2] ” kolega da sam na vašem mjestu bio bih zadovoljan i samo da kažem imao sam samo 1 INGRU i prodao zbog T-HT-a baš nju uz 2000 i nešto zarade i tada na 47 kn a vidi je sada i ko zna kako će to sve završiti u 10. mj. pa sve mislim da je uskoro kupim ako malo u međuvremenu padne. evo kolega i k/p

Tek dolazi ono pravo…

dobar dan
vec duze pratim vase diskusije pa sam se htio ukljucit
smijem li?


dobar dan vec duze pratim vase diskusije pa sam se htio ukljucit smijem li?

Dobrodošao [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


janlana meni je jasno da svi vi koji ste ku kešu mislite da je balon prenapuhan, al dobio je potporu iz dobrih izvjesca i gomile novopridoslog novca, a znate da ” para vrti tamo gdje burgija ne moze” dok god stize nova lova nema zime[smiley2]

Baš obrnuto kolega , ja sam sav keš i sve iz fondova još tokom srpnja prebacio u dionice , te uz margine
pokupovao Ingru na prosječno 37 K , dok je plavi morao pola foruma uvjeravati kako ima i dalje prostora za velike pomake.

Da sam mislio da je balon PREnapuhan ne bih to radio .

A kad vidim koliko se novih fondova otvara i koliko su se stari zdebljali novcem pa pucaju od želje za investiranjem , pa sad mirovinci , pa možda i bakice i djedice kojima se vrate djelovi od HT-a , onda mogu samo zaključiti da slijedi dalje PUHANJE .


janlana: ” Da naša burza igra po pravilima PS-a onda bi Crobex sada bio na 2500 a ne na 5000 . Prema tome opći balon je u zraku . Nadam se samo da su mu stijenke jake. ” Kolega molim Vas kako to zaključujete, te ako ste u mogućnosti da nam prezentirate ukratko, jer interesiraju me tuđa mišljenja, iz radoznalosti. Hvala

Kolega ovo je samo odgovor kolegi Budu na jako dobru opservaciju cijene i P/E kod Ingre.

Puno novog friškog novca na burzu bilda cijene na mnogim dionicama , ponekad iznad realnih cijena po pokazateljima.

Mene ne smeta , jedrim niz vjetar !


dobar dan vec duze pratim vase diskusije pa sam se htio ukljucit smijem li?

Koliko je meni poznato, forum zbog toga i postoji. Ne treba pitati[smiley10]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo – da ne budu sve sami hvalospjevi:

Vaš link

Blok transakcija, nije redovni promet.

No respect


Blok transakcija, nije redovni promet.

Pretakanje iz fonda unutar grupe u mirovinski.
Vjerojatno PBZ Equity PBZ CO mirovinskom fondu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo današnjeg prometa

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Evo – da ne budu sve sami hvalospjevi: Vaš link

To je ionako u Ingrinim rezervacijama, u polugodišnjem izvješču rezervacije 61 milijun kuna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close