INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

loris@
Eto nam ponovno Lorisa! Malko si popio "kavicu", odnosno "izgubio perje" na ATPL, pa si nam se ponovno vratio! Dobro došao u društvo "gubitnika"! [smiley]


loris@
Eto nam ponovno Lorisa! Malko si popio "kavicu", odnosno "izgubio perje" na ATPL, pa si nam se ponovno vratio! Dobro došao u društvo "gubitnika"! [smiley]

🙂


loris@
Eto nam ponovno Lorisa! Malko si popio "kavicu", odnosno "izgubio perje" na ATPL, pa si nam se ponovno vratio! Dobro došao u društvo "gubitnika"! [smiley]
ufff loris se vratio pametovat ,,,,ode ovo na target 7.50-8kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



loris@
Eto nam ponovno Lorisa! Malko si popio "kavicu", odnosno "izgubio perje" na ATPL, pa si nam se ponovno vratio! Dobro došao u društvo "gubitnika"! [smiley]
ufff loris se vratio pametovat ,,,,ode ovo na target 7.50-8kn

[/quote]
ja bi savjetova većini ovdi da može bez pardona u lorisa na repeticije… lp

izgleda da je prekjučerašnji rast ipak bio samo špekulacija i da nema novog posla na vidiku u bliskoj budućnosti
znači od danas se vraćamo i dijelimo sudbinu ZSE
obzirom na drastične padove dionica na svim svjetskim burzama, vrlo je vjerojatno da ćemo uskoro ,možda već danas, testirati novo dno za Ingru pa spremite keš

Ovdje upišite svoj komentar… [bye] [undecid] [cry] [angry] —kratak opis današnjih zbivanja na burzi

uf, sto ce se danas fondovi nabrati jeftinih dionica! harac, rajo, harac…. zalim one koji su prisiljeni prodavati na ovako niskim razinama. dok nekom ne smrkne, drugom ne osvane!

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

nisu ljudi ovce, naučili nešto od prije neki dan..znaju da bu se cijena vrnula nazaj..he-he [sealed]


nisu ljudi ovce, naučili nešto od prije neki dan..znaju da bu se cijena vrnula nazaj..he-he [sealed]

to će biti sve teže
indexi vani tonu kao kamenje iz dana u dan pa neće ni crobex još dugo glumiti gljivu
DAX (reprezentant jakog njemačkog gospodarstva) pao je samo jučer skoro -6%, a crobex jučer i danas jedva -3%
padat ćemo mi i te kako idućih dana i tjedana, tako da se nemojte čuditi INGRI na 10 kn

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

E moj čekiću bojim se da ti se planovi neće ostvariti. Dalek je put do 11, a kamoli 10kn. Znamo da si danas prodao na ispod 11,50 tako da ti nebi volio biti u kozi.

Zasad se držimo izvrsno al koliko će to potrajat [undecid]
A ovo sa obveznicama je totalni kretenizam, šta ne znaju napisat odluku koja može proć na SKDD?

Hmm,netko u 30 minuta poskidao oko 8 000 dionica ingre,onako mudro i kao neprimjetno,i to baš danas kad europa opet dobrano tone…nešto se tu kuha …pa tip se mogao postaviti niže i čekati drhtave ruke… [sad]

New Report

Close