INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas nas hebe crvenilo vani, ali sutra će EU u odbijanac, a onda će Ingra preko 13 kn. Ne razumijem one koji prodaju danas na 12,30-12,50 kn, zarada im je možda koji burek?!?!
velikih prodavača očito nema, prodaju samo oni koji su kupovali zadnjih dana ispod 12 kn, ali uvjeren sam da griješe, prodati Ingru po 12,xx kn je teška glupost,ali svatko sam kroji sebi sudbinu [rolleyes]

Nek samo prodaju, ima onih koji nadokupljuju i koji će poslije prodavati po 20 i kusur [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.



Gdje je nestao bid? [yawn]

prodao si? baš me zanima dal ćeš opet kupiti po 12 kn? [yawn]
[/quote]
Bit će još i ispod 12……………

Eto vam vašeg velikog posla, navlakuša mjeseca.


Eto vam vašeg velikog posla, navlakuša mjeseca.

Pa vidiš li ti da je DAX na -4%,a cijela EU danas tone? I ti si po tome zaključio da nema ništa od posla za Ingru ?!? [yawn] [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

odabrali su krivi trenutak za rast..doduše i mene je iznenadilo tako jako crvenilo u europi..i tamo su već sada dosat jeftine dionice


Bit će još i ispod 12……………

Možda…ako imaš 20.000 komada za lupiti po kupnji?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Eto vam vašeg velikog posla, navlakuša mjeseca.

Pa vidiš li ti da je DAX na -4%,a cijela EU danas tone? I ti si po tome zaključio da nema ništa od posla za Ingru ?!? [yawn] [bye]
[/quote]

Ćimavice dosadna, odradila bi ona protiv indeksa da ima bilo što značajno. [tongue] [bye]

europa tone, mi smo oduvijek u europi, a crvenoj boji smo iz prapovijesnih dana posebno naklonjeni.
ova dionica je toliko podcijenjena da i riječ smeće ( veliki dio investitora je tako i doživljava) ima veću vrijednost. ali danas je smeće postalo najunosniji bizniz.
ja sam inače ekološki osvješten, ali ovog smeća mi nikako dosta. neki su godinama skupljali plastične boce ,a kad je došlo vrijeme to i naplatili.
pa valjda će i ovo smeće doći jedanput na naplatu.
često me ova dionica podsjeti na priču o ružnom pačetu. priča ima sretan završetak a kakav će ova dionica, bog dragi zna.

Opet je Ingra bez para za podmirenje obveza ;

http://zse.hr/default.aspx?id=37039

što ako ne pristanu ? THE END !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Neće biti THE END-a, izbaci si to iz glave.


Neće biti THE END-a, izbaci si to iz glave.

normalno, to je samo potvrda pravovaljane odluke Skupštine iz 16. srpnja 2010 [yawn]



Neće biti THE END-a, izbaci si to iz glave.

normalno, to je samo potvrda pravovaljane odluke Skupštine iz 16. srpnja 2010 [yawn]
[/quote]

ppa ne piše tako , piše ovako ;

"Ad 2. Skupština imatelja Obveznica donijela je dana 16. srpnja 2010. godine odluku o izmjeni datuma konačnog dospijeća Obveznica sa 06. prosinca 2011. na 06. prosinca 2016. godine. Kako je, međutim, Središnje klirinško depozitarno društvo d.d. odbilo upisati i provesti predmetnu odluku u Registru vrijednosnih papira Izdavatelja predlaže se donošenje nove, suštinski jednake odluke o promjeni datuma dospijeća Obveznica, a na način kako je navedeno."

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close