INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zašto nitko ne spominje projekt brijuni koji vrijedi 2 milijarde kuna?uvjeren sam da je to dobar predizborni trik koji bi mogao biti kao melem na ranu za naše građevinare,svi spominjete rusiju,a ja najveću priliku za naše građevinare vidim na kosovu..uostalom bez novih poslova za građevinare nema ni rasta bdp-a za RH…prema tome,mislim da pravo vrijeme za građevinare upravo dolazi…odblokiranje trgovanjem inom,brijuni,kosovo,merkel..jednostavno nešto od toga će zasigurno pogurati dionice građevinara snažno prema gore..eto to je moje mišljenje…

da, to je baš to – predizborni trik!
država nema para ni za što pa sad pred izbore jaca na sve strane baca ljudima prašinu u oči uz trube i fanfare te gradi "potemkinova sela"
ako nije ništa napravila i pokrenula u zadnje 2 godine, možeš misliti da će sad uspjeti 2 mjeseca prije izbora? to je samo predizborna demagogija na koju ne treba nasjedati [bye]

p.s. EU je i danas crvena, toliko o rastu burzi….

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

FYI: DAX od jutra i dalje snažno raste dame i gospodo!

nešto se zbiva na Ingri?

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


FYI: DAX od jutra i dalje snažno raste dame i gospodo!

kojeg jutra ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


nešto se zbiva na Ingri?

Zbiva se navlakuša sa velikim skrivenim, pa nas onda napune i povuku skriveni, nasjeo i ja sa par tisuća komada. A možda se i događa nešto, tko smije riskirat.

Čemo ova "rastrošnost"? [smiley]

nešto se definitivno zbiva, ili će ići pumpanje bez nekog posebnog razloga pa iskrcaj na 15-16 kn, ili smo možda pred objavom neke odlične vijesti pa se skuplja svim silama prije snažnog rasta….
pogotovo je indiktivan ovaj nalog na "prodaji" na 12,53 kn sa 2.000+10.000 komada, a mogu se kladiti da je istovremeno dobrim dijelom njegova ova kupnja na 12,20-12,23 kn [wink]

netko ozbiljno dokupljuje… [thumbsup]

Tko ima sreću nije mu potreban razum, tko ima razum potrebna mu je sreća.

a možda je jednostavno dionica Ingre toliko preprodana i prejeftina da iskusni koriste priliku i krcaju se dok je cijena ovako nisko jer uvijek nakon ovakvih padova, kroz cca mjesec dana uslijedio bi žestok rast i donio nadprosječnu zaradu
mada nije isključeno niti da se sprema neka pozitivna objava [rolleyes]



nešto se zbiva na Ingri?

Zbiva se navlakuša sa velikim skrivenim, pa nas onda napune i povuku skriveni, nasjeo i ja sa par tisuća komada. A možda se i događa nešto, tko smije riskirat.
[/quote]

Koliko vidim, veliki se nalozi uopce ne skrivaju, dapače, vrlo su transparentni [smiley] A i ti tzv. skriveni se itekako dobro vide, tako da ne znam o čemu pričate, kakva navlakuša?

Ajde Drača ne laprdaj sa zadrškom od 4 sata, to je bilo stanje na početku trgovanja.
Vide se samo pogolemite nalozi na prodaji.

@compa
nisu neki golemi nalozi na prodaji, to je više naloga naslagano na istoj cijeni, npr. na 12,50 kn je 5 naloga, na 12,49 kn 2 naloga itd.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close