INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EU opet tone, DAX je jučer roknuo -5,1%, a trenutno je na -1,6%, a to je index njemačkih firmi koje su neusporedivo bolje od naših tako da uskoro možemo i mi očekivati jaki pad, Ingra na 10-11 kn

http://www.index.hr/xmag/clanak/jole-i-lijepe-helena-sopar-i-monika-mamic-uzivali-u-nastupu-swedish-house-mafije/565951.aspx

6 slika….njuska je jos dole….dakle neradi se….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

EU će očito završiti u plusu, kako je krenulo i ne tako malom plusu… Tako da nista od katastrofe koju najavljujete, vi dežurni katastrofičari…


EU opet tone, DAX je jučer roknuo -5,1%, a trenutno je na -1,6%, a to je index njemačkih firmi koje su neusporedivo bolje od naših tako da uskoro možemo i mi očekivati jaki pad, Ingra na 10-11 kn

Iste te njemačke firme su enormno rasle dok su naše padale ili u najbolju ruku stagnirale. Crobex je padao dok su strani indexi rasli. Tu je bitna razlika. Hanfa treba vratiti INU u trgovanje, pa ćeš vidjeti likvidnosti i rasta pojedinih dionica iz sastava Crobexa.

klisko, 11.08.2011. u 15:59
Jer ako bi hrvatske dionice vrijedile još manje od postojećih cijena, to bi bio definitivan dokaz da su i Hrvatska i svijet u takvim problemima da novac nije siguran ni u bankama ni u zlatu. Alternativno, ako se svijet neće raspasti, racionalno je za sve dugotrajne investitore imati velik dio imovine u dionicama jer one omogućuju valjanu zaštitu od inflacije uz mogućnost sudjelovanja u rastu
klisko, 11.08.2011. u 15:59

s ovom izjavom se slažem.
trenutno bi bilo zanimljivo znati koliko malih dioničara ima zelene portfelje, čini mi se u postocima na prste jedne ruke.

Danas sam dobio dojam da je sve manje onih koji su spremni prodavati ispod 12. Očekivao sam trgovinu na razini oko 11,50 i prvi puta nakon dužeg vremena dioničari su me pozitivno iznenadili. Da li je to znak da ulazimo u razdoblje racionalnosti? [rolleyes]

Četvrtak 21:30

Dow +4,89%
Nasdaq +5,37%
S&P +5,52%
Dax +3,28%
FTSE +3,11%

I sada vrijedi pričekati novi dan nad hrvatskim nebom…hoče li nebo biti boje vanilije?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.seebiz.eu/opala-vrednost-svajcarskog-franka-u-odnosu-na-americki-dolar-i-evro/ar-11009/


Četvrtak 21:30

Dow +4,89%
Nasdaq +5,37%
S&P +5,52%
Dax +3,28%
FTSE +3,11%

I sada vrijedi pričekati novi dan nad hrvatskim nebom…hoče li nebo biti boje vanilije?

da, samo treba reći da su oni dan prije popadali po -5%, tako da je ovo bio povratak na 0, a isto je i crobex jučer pao 1% i danas se ovim rastom vratio na 0 pa smo u istoj sitauciji kao i oni [yawn]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

evo nam Opija kako partya na zrču,to je pravi znak da se ingra oporavila dok imaju para opiju plačat tulumarenje.Vaš link

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

danas uzlećemo: http://www.seebiz.eu/azijska-trzista-indeksi-u-plusu-franak-i-dalje-u-padu/ar-11027/ [lol]



Četvrtak 21:30

Dow +4,89%
Nasdaq +5,37%
S&P +5,52%
Dax +3,28%
FTSE +3,11%

I sada vrijedi pričekati novi dan nad hrvatskim nebom…hoče li nebo biti boje vanilije?

da, samo treba reći da su oni dan prije popadali po -5%, tako da je ovo bio povratak na 0, a isto je i crobex jučer pao 1% i danas se ovim rastom vratio na 0 pa smo u istoj sitauciji kao i oni [yawn]
[/quote]

Crobex je na jučerašnji dan bio 1989,41 boda dok je dana 15.07.2011. bio 2206,82 boda.

Bez komentara….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close