INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo Ivana7 ga popunjava na 12. [rolleyes]

dosta ti je i 12 kn… [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-izvjestan-pozitivni-preokret/ar-10833/

hm….crobex je na samo +0,45%, a Ingra zadnja na 11,86 kn
izgleda da se danas-sutra vraćamo na 11 kn?? [undecid]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Hm,gotovo protrgovano do sad 50 000kom.no čim se nakupi nešto naloga iznad 12kn.netko ih poklopi,a drži cijenu u zelenom–taj netko ili mora prodavati ili računa na još nižu cijenu ili svjesno puši lovu–što je netko prije od vas napisao nema rezona prodavati po ovoj cijeni,no dobro,ja sam uvjeren da će ingra doći na svoje,ako ne prije onda već s prvim ili drugim kvartalnim izvješćem 2012 god a do tada trba pametno dokupljivati-isto mislim i za viadukt gdje mi susjed radi kao drajver,trenutno su u Rijeci ..
Firma je pala s preko 4000 radnika na 800-tinjak al imaju ugovorene hrpe poslova s rusima i to bi po meni sada bilo isto pametno kupiti


hm….crobex je na samo +0,45%, a Ingra zadnja na 11,86 kn
izgleda da se danas-sutra vraćamo na 11 kn?? [undecid]

može jedino ako crobex odleti doli, a onda se opet u kompletu vraćamo dva dan unazad, što nije ništa čudno za ovu burzu.. kad ameri kažu lezi mi se još zakopamo u rov, a kad kažu diži se,mi se tek iskopavamo iz rovova, a kad ameri krenu u invaziju, mi čistimo prašinu sa sebe, na kraju kad ameri zauzmu nove položaje za daljnji proboj, mi zatrpavamo rovove za sobom. hebote od početka recesivnog stanja nismo se makli iz gliba, za razliku ostatka kugle koji je bar imao kratkoročne periode dominantnog stanja. s obzirom kakva nam je država ne može nam niti biti bolje.

Čemu ova gužva na bidu iznad 12 odjedamput?


Čemu ova gužva na bidu iznad 12 odjedamput?

A jake li gužve…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Zar je cijena za INGRA-u od 12 kn preskupo, precjenjeno…
…ovo je vrhunac kataklizme u glavama investitora.

Koji se strah i neodlučnost uvukli u misli?

Malo optimizma i povjerenja ne bi škodilo jer ameri će opet izmisliti igrokaz za nekoliko mjeseci, godina…nakon ovoga ih stvarno možemo smatrati parazitima jer izbrišu milijune u nekoliko poteza i nikome ništa. Samo treba imati slonovsko pamčenje u budućnosti.

I jedan investicijska opaska, ako se trguje na ZSE, onda se treba držati fundamenata hrvatskih tvrtki, jer nema reciprociteta sa NYSE; kada raste, ZSE nema pomaka; kada pada, ZSE pada dvostruko.
Čemu takve korelacije kada nemaju smisao.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Vani jača crvenilo, uskoro odraz kod nas, tko se nije skrio-magarac bio.

ide još jedan tobogan dolika
bili smo naćeli 10,79 di sad gremo

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Sutra će Crobex biti u plusu, iako će u biti biti u minusu zbog današnjih visokih prosječnih.

sad će vam biti par dana kupij prodaj kupi kad je ovaka likvidnost

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close