INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

Da to je ciljana cijena na kojoj se isplati kupiti.
[/quote]

jest. ali ako cijena dođe na taj nivo, onda je neka puno veća nevolja od ove zadesila cijelu zse

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Čestitam svima koji su danas prodali oko 12 kn, to je +5,5% od prosječne, sutra je tu otpor ako bude zeleno, a ako se nastavi pad, prodaja po 10,xx će biti povoljna.


tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

prije ovaj vislji…ali bumo vidli
ja sam danas kupio ispod proslog dna
…nisam prodao zasad 🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

prije ovaj vislji…ali bumo vidli
ja sam danas kupio ispod proslog dna
…nisam prodao zasad 🙂
[/quote]
Lupetate obojica! Daj mi prognozu DAXA i reći ću ti za svaku dionicu da li će rasti ili padati. Nijedna TA nije danas predvidjela "odbijanac" na Ingri. Osobno sam iako sam izraziti optimista
smatrao da će mo završiti na oko 11 ili ispod 11. Ako Ameri danas završe u malo većem plusu i Nijemci
će sutra u zeleno, a i mi za njima, a i Ingra. Crobex prati u najvećoj mjeri kretanje Nijemaca.
DAX je iz -5% na kraju završio na 0.

Ispravak gornjeg navoda jer u Njemačkoj se još trguje!




tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

prije ovaj vislji…ali bumo vidli
ja sam danas kupio ispod proslog dna
…nisam prodao zasad 🙂
[/quote]
Lupetate obojica! Daj mi prognozu DAXA i reći ću ti za svaku dionicu da li će rasti ili padati. Nijedna TA nije danas predvidjela "odbijanac" na Ingri. Osobno sam iako sam izraziti optimista
smatrao da će mo završiti na oko 11 ili ispod 11. Ako Ameri danas završe u malo većem plusu i Nijemci
će sutra u zeleno, a i mi za njima, a i Ingra. Crobex prati u najvećoj mjeri kretanje Nijemaca.
DAX je iz -5% na kraju završio na 0.
[/quote]

dvostruko dno

bit će bolje................


Čestitam svima koji su danas prodali oko 12 kn, to je +5,5% od prosječne, sutra je tu otpor ako bude zeleno, a ako se nastavi pad, prodaja po 10,xx će biti povoljna.

sutra je Ingra debelo preko 12 kn, šteta što si prodao danas na dnu [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste




tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

Da to je ciljana cijena na kojoj se isplati kupiti.
[/quote]

jest. ali ako cijena dođe na taj nivo, onda je neka puno veća nevolja od ove zadesila cijelu zse

[/quote]
budemo se pisali na targetu gore navedenom ….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pustite targete na miru, dok oni dođu godine prođu. lova se uzima jučer, danas i sutra, kakvi targeti, nebuloze. Pa kaj da i padne na 7, 5, 3 kn, opet će se tržiti, isto ko i jučer, danas, sutra, sve su to priče za malu djecu.

ovi inverter žestok neki lik?! lp





tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

Da to je ciljana cijena na kojoj se isplati kupiti.
[/quote]

jest. ali ako cijena dođe na taj nivo, onda je neka puno veća nevolja od ove zadesila cijelu zse

[/quote]
budemo se pisali na targetu gore navedenom ….. [cool]
[/quote]





tehnicki target ingr 7.50 -8.20 kn

Da to je ciljana cijena na kojoj se isplati kupiti.
[/quote]

jest. ali ako cijena dođe na taj nivo, onda je neka puno veća nevolja od ove zadesila cijelu zse

[/quote]
budemo se pisali na targetu gore navedenom ….. [cool]
[/quote]

Samo nam molim te objasni kako si došao do tog targerta, uz pomoć graha, kave ili kristalne kugle.

Ameri luduju zelenilom preko bare, sutra žestok rast na ZSE, INGRA prema 13 kn [thumbsup]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close