INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se s tobom i uopće mi nije jasno kako se kome isplati prodavati po ovoj cijeni{s 400 000 tisuća kuna srokana ingra za gotovo 8 posto}—danas vidim djele se kederi šakom i kapom na sve komentare,valjda zbog nervoze—ja sam prije otvaranja predvidio ovakav sljed događaja no ne baš u tolikom razmjeru,iako vjerujem da već sutra prića bude išla drugim smjerom jer se bura stišala—jadna je ova naša burza,sad mi je jasno zašto su mnogi otišli ulagati lovu u druge zemlje…Baš sramota,jad i čemer–crobi je blizu 2000,u mjesec dana rikavela 10-ak posto [baš me zanima koji će uskoro biti komentari na ovoliki današnji pad—]


Crobex bi trebao do kraja dana prepoloviti gubitak. Računam negdje malo preko 2%, oko 2,2%.

kad smo kod prognoza….sutra uplacujem dodatne pare na racun…
ocekujem odbijanac na ingri na 11,5 cca
nadam se samo da to nece danas biti

Lp i ugodan dan

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Crobex bi trebao do kraja dana prepoloviti gubitak. Računam negdje malo preko 2%, oko 2,2%.

hehehe kakav tip! pa jel vam nije neugodno? jel mirno spavaš?



Crobex bi trebao do kraja dana prepoloviti gubitak. Računam negdje malo preko 2%, oko 2,2%.

hehehe kakav tip! pa jel vam nije neugodno? jel mirno spavaš?
[/quote]
Kad sam u kešu uvijek mi je "nemiran san"! A kako ste mi Vi cijenjeni kolega?

previše drukate,ne znam jel vidite šta se događa ovo ne izgleda dobro a vi i dalje navlačite ekipu…inače ja sam ok lp




Crobex bi trebao do kraja dana prepoloviti gubitak. Računam negdje malo preko 2%, oko 2,2%.

hehehe kakav tip! pa jel vam nije neugodno? jel mirno spavaš?
[/quote]
Kad sam u kešu uvijek mi je "nemiran san"! A kako ste mi Vi cijenjeni kolega?
[/quote]


Crobex bi trebao do kraja dana prepoloviti gubitak. Računam negdje malo preko 2%, oko 2,2%.

hehehe kakav tip! pa jel vam nije neugodno? jel mirno spavaš?
[/quote]

Ako Vam je lakse oboje ste drukeri,nisam od Vas nikad vidio iskrenu poruku.

bit će bolje................

Strava i užas koliko su jučer roknule burze u EUROPI I AMERICI…,a Azija i danas opet u minusu,doduše puno blažem od jučer—hmm futuresi u Americi su trenutno dobrano zeleni,dakle danas moguć odbijanac iliti bar stagnacija pada.Ljudi bježe iz dionica kao ne postoji sutra,iskreno se nadam da će uskoro tome biti kraj.A franak ajme meni,jadni ljudi koji su podizali kredite u francima…—-ja j.be se državi i bankarskim lihvarima što je narod na koljenima—banke su i u ovoj krizi poslovale s enormnim dobitima,a najavljuju otpuštanja,pa di je tu logika—treba njima oderati poreze,te ozakoniti zabranu podizanja kamata na postojeće i nove kredite,nek i ti lihvari plate malo i pomognu izlasku iz krize…

Da bi Hrvatka osjetila svjetsku krizu ona bi morala biti sudionik na svjetskom tržištu, a ona to nažalost nije.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


previše drukate,ne znam jel vidite šta se događa ovo ne izgleda dobro a vi i dalje navlačite ekipu…inače ja sam ok lp

Ako i na ovoj cijeni treba nekoga "navlačiti" na kupnju, onda neka sve ide k vragu, i dionice i pare i burza i Ameri "paraziti", kako reče drug Putin.

Zašto krize moraju uvijek krenuti od Amera?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

a di je MEGIDO1 ???? jel jos dokupljuje ingr ,ili mu stamparija love pregrijana….hladi strojeve [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



previše drukate,ne znam jel vidite šta se događa ovo ne izgleda dobro a vi i dalje navlačite ekipu…inače ja sam ok lp

Ako i na ovoj cijeni treba nekoga "navlačiti" na kupnju, onda neka sve ide k vragu, i dionice i pare i burza i Ameri "paraziti", kako reče drug Putin.
[/quote]
Otišlo je to sve kvragu,ovo nema veze sa zdravom pameću,što ne primjećuješ da ljudi biježe van,ako se i smiri situacija na par dana ,krenuti će ponovno prema dole.

New Report

Close