INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nastavi niz

1. Pokrenut natječaj za HE Ombla
2. Vlada HEP-u izdala odobrenje za novo zaduženje
3. Izbori pred vratima pa je svaki kamen temeljac dobro došao
4. Prednost pri odabiru izvođaća imati će svakako domaće firme
5. Kojoj političkoj opciji će se prikloniti Stipe Mesić i kako će to honorirati
6. INGRA ima znanje i reference za izvođenje takvih radova
7. ????????????????,,,

8. poceo raspad sistema na marketima u svijetu [bye] [bye] [bye]

[/quote]

Hrvatsko tržište kapitala je odavno doživjelo raspad sistema, zahvaljujući između ostalog i likovima kao što je inverter. Ne vidim ništa zabavno u tome da se likuje nad mogućim padom bilo koje Hrvatske vrijednosnice pa tako ni Ingre. Zbog takivh kao što je inverter Hrvati su tu gdje jesu.
[/quote] u tvojm rijecima je puno gnjeva ,vjerojatno si u velikom minusu na ingri ,nemoj kriviti druge za svoje procjene,daj boze da moje pisanje utjece na cjenu [pray] pa gdje bi mi bio kraj [cool] laprdate tu o nekom raketama jos od 50 kn , a dionica ne prestaje padat vec 4 tu godinu..ulozi u znanje kolega ,,dugorocni dokup je put u propast ,pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Poštovani,
pošto sam se vratio sa godišnjeg gdje nisam baš bio u doticaju sa vijestima molio bi da mi neko kaže (slobodno na pp) dali je iskazan prihod od prodaje dvora lapad i srebrnjak od 25 mil kako je bilo naznaceno u izvjescu za 1q u 2q?

Hvala


??????????

Pozdrav forumašima…malo sam pročavrljao po vijestima ,na žalost moram konstatirati da nam se danas po svemu sudeći ne piše dobro-azija debelo roknula ,američki futuresi crveni debelo,a kod nas što bude tek …sve u svemu nije dobro,ameri su imali u srpnju porast novozaposlenih iznad očekivanja no neki ekonomisti govore ovo neki ono,nešto se iza brda valja sve mi se čini,bogatuni i političari drmaju financijama i ekonomijom,a mi mali investitori budemo ibez gaća na štapu ostali…Mirovinci ulažu većinu love vani,popriličan broj poduzeća je na ponoru propasti,likvidnist katastrofalna ,a generira ju sama država,zakoni pogoduju lopvima velikog kalibra,,,itd,itdtrebat će nam puno godina,krvi i znoja da se sve vrati na pravi put,jbga tako je to u životu—ZATO ŽIVI KAO DA TI JE SVAKI DAN POSLJEDNJI JER JEDNOGA DANA BIT ĆEŠ U PRAVU POZDRAV

Azija i Japan je ionako previše vezan za USA, pa i korekcijama.

FTSE u ovome trenutku iznosi svega -0,08% dok DAX iznosi -0,14%.

Europa radi na financijskoj zaštiti i stabilizaciji te odašilje pozitivne vijesti i pruža sigurnost.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

FTSE + 0,62

CAC + 1,61

DAX + 0,06

Ipak prevladava razum na svjetskim tržištima, za sada….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Kakva je ovo panika na ZSE.A netko to dobro koristi da bi jeftino kupio.Uopče nema razloga za ovakav pad.

Technor Energy is developing 6 concessions to build hydro power plants on River Bosna in Bosnia Herzegovina. The planned construction start is Q3 2011. The planned energy production of the plants will be 420 GWh per year.

http://www.technorenergy.no/default.aspx?pkLanguage=1

Netko je rekao ne tako davno,nikad više ingra na 11kn. nije joj dugo trebalo!

idući tjedan će bit bolje...

Na ZSE danas trguju maloumni i netrgovci.

Sramota!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=731825&pojam=ingra

Nesigurna sudbina iračkog duga sarajevskoj Hidrogradnji

8.8.2011 9:55:00 | Autor/Izvor PressCut
Ne zna se koja će biti sudbina oko 47 milijuna KM ukupnog iračkog duga prema sarajevskoj Hidrogradnji, o čijoj su raspodjeli Federacija BiH i Republika Srpska nedavno postigle dogovor, jer hrvatska tvrtka Ingra traži čak 70 posto tog novca. Ingra traži 17,4 milijuna KM od osnovice iračkog duga koja iznosi 26 milijuna KM, a na temelju ugovora o prijeratnim projektnim radovima sarajevske Hidrogradnje u Iraku u kojima je sudjelovala kao podizvođač.

U Hidrogradnji tvrde da su zahtjevi Ingre nerealno visoki te de će za njih biti izdvojeno 5,4 milijuna KM dolara obveznica i 1,6 milijuna dolara gotovine od dijela koji će pripasti i Republici Srpskoj i FBiH.
(Nezavisne novine)

Crobex bi trebao do kraja dana prepoloviti gubitak. Računam negdje malo preko 2%, oko 2,2%.

New Report

Close