INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


FI je totalna šteta, najavili su knjiženje Lapada u drugom kvartalu, ako je to ovo, onda je besramno i nemjerljivo loše. Zacrveni li USA jače oko 16.00, ode ovo u zasluženi ambis. Sada mi je jasnija ona prodaja 62.000 komada u jednoj transakciji na 13.50.

nemaš ti blage veze, izvješće je puno bolje od očekivanog…dosta da si pročitao komentar kolege Aprimorca pa ti bilo jasnije, ali lakše je laprdati ovako bez veze, jel tako?

p.s. naravno da USA može srušiti cijenu Ingre ako i ostalih dionica, ali nije u tome poanta

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

ide to izgleda opet na 11 kn,
pa novi krug

mene samo straj pošto je obrana dupla od 14 kn srušena ima par dana
da ne daj bože rokne

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Dvori Lapad, prodano 2.401,37 m2 od ukupno 8.868,56 m2 ili svega 27,08 %.


¸pocelo je

Izglednije je da je to još jedan neuspjeli pokušaj izazivanja panične rasprodaje. Ovaj danas je potrošio manje nego onaj jučer. Izvješća su sve bolja, zar je vrijeme za prodavati ili za kupovati?

neće uvijek biti ovako.

izvješće je OK, idu u investicije i normalno da sad troše…naplata dolazi naknadno
ali bolje da je tako nego da je plus, a aktivnost 0

Sve ove rasprave će za godinu dana biti smiješne.Naravno,smijati će se oni koji ostanu u vlaku zvanom Ingra.Pozdrav.



FI je totalna šteta, najavili su knjiženje Lapada u drugom kvartalu, ako je to ovo, onda je besramno i nemjerljivo loše. Zacrveni li USA jače oko 16.00, ode ovo u zasluženi ambis. Sada mi je jasnija ona prodaja 62.000 komada u jednoj transakciji na 13.50.

nemaš ti blage veze, izvješće je puno bolje od očekivanog…dosta da si pročitao komentar kolege Aprimorca pa ti bilo jasnije, ali lakše je laprdati ovako bez veze, jel tako?

p.s. naravno da USA može srušiti cijenu Ingre ako i ostalih dionica, ali nije u tome poanta
[/quote]

A u čemu je poanta pjesniče, možda u tome da su prije pola godine rekli da su prodali 50% Lapada i da će ih knjižiti u 2.Q, a novcu ni traga. Usput i nedavna izjava Perića da prve nove prihode očekuju tek 2012., znači još najmanje tri negativna kvartala.
Zato ne laprdaj, nego se pomiri s time da se Ingra spasila ili još uvijek spašava na moj i tvoj račun, izdavanjem bezvrijednh papirića.
Sada imamo mnogo potcjenjenijih građevinara sa pozitivnim poslovanjem, a još imaju i ružnu naviku da dijele dividendu.

zato što nisu prošli rekonstrukciju cijele poslovne strategije i bilance kao ingra

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Ljudi , pričamo li mi svi o istoj firmi ?
Ako i jesmo izgleda da joj svi ne želimo dobro .


Ljudi , pričamo li mi svi o istoj firmi ?
Ako i jesmo izgleda da joj svi ne želimo dobro .

a što ćeš, "compa" je očito u petak u panici rasprodao jer je krivo protumačio izvješće pa sad druka za pad da vrati prodano [yawn]
a USA će vrlo izgledno sutra postići sporazum i bit će zelena raketa kakva dugo nije viđena [thumbsup]

hvala Bogu… http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Spas-u-zadnji-cas-Amerikanci-se-dogovorili-o-dugu [pray]

New Report

Close