INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet lopovluk, di su milijuni od Lapada, SRAMOTA !!!???

Bitno da nam je Uprava optimistična 🙂

Ne nekonsolidiranom je poveći minus..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A što ste očekivali, 100 mil dobiti? Pa zbog toga i dionica je tu di je. Glavno da su stabilizirali gubitak, 90% da neće ići u stečaj.

-25.099.929 S obzirom koliko malo imaju radnika to je uspjeh napraviti ovoliki minus.

koliko ja vidim fi je pozitivan

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Ne nekonsolidiranom je poveći minus..

lp


A zašto bi to bilo važno? meni se čini da je konsolidirano puno važnije

Di su mi sad khmm i plavi,drukeri
napisao sam im prije dva mjeseca da će cjena doći ispod 14 kn i došlo je(tad je bila euforija ide to na 25 odmah) .
Naravno bio popljuvan.
Oni okrenuli lovu i zbrisali junaci,a mali neuki ostali zarobljeni.
Da li je to kraj pada zato sad neću pisati.
Sretno.

Optimizam temeljimo na tradicionalnim trzistima
Tradicionalno ce nase gubitke financirati mali dionicari

inace u top 10 vam je dosao Tromont a taj je dobavljac za raznorazne poslove (pogledajte reference).

Toliko o tome da dobavljaci nisu prodali..

Ali ocekivao sam puno gori izvjestaj..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Po meni bolje od očekivanja. Osobno sam očekivao oko 50% gore. To bi trebalo biti dno u poslovanju.

compa-Opet lopovluk, di su milijuni od Lapada, SRAMOTA !!!???

Prema popisu iz izvještaja Izgleda da još nisu knjiženi ili prodani? Sve u svemu 2Q bolji od prvog, 3Q će biti još bolji i na kraju idemo na bolje. Investitori su zadovoljni.

neće uvijek biti ovako.

Ima građevinaca koji su kroz ovu cjelu krizu poslovali pozitivno,a pali su(cjena dionice) isto kao i Ingra.

New Report

Close