INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je samo ko je kompeziro dionice koje su pale isto ko Crobex a sad nisu nazad rasle za 5%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


je samo ko je kompeziro dionice koje su pale isto ko Crobex a sad nisu nazad rasle za 5%

pajdo sve će to da se vrati na pozitivu pa sad kupuj dok mozeš, netko vidi u ovom propustu priliku a netko crnilo… osobno čekam pozitivna izvješća na par mjesta koja su ta koja mjenjaju smjer dionica.
p-s- pogledaj taj dan dionice koje su bile likvidne ali nisu pale za 4-6%
a inače što se tiče amera,spika kao inaće sve riješavaju 5 do 12

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Izašao je Ingrin prospekt za novo uvrštenje dionica, zanimljivo štivo, 341 stranica.

Puno se piše od prošlosti i što su gradili a jako malo o budućnosti i što će graditi.
Od pustog konkuriranja u inozemstvu uspjeli su realizirati tek 4mil kn u Q1 2010.

Ali najzanimljiviji mi je onaj mistični posao od 56 mil EUR koji je objavljen prije dva mjeseca, nigdje se ne spominje u prospektu iako je datum prospekta srpanj 2011, ali piše ovo:
  
INGRA na Alžirskom tržištu sudjeluje na natječajima ukupne vrijednosti veće od EUR 378 milijuna.
Najviše nade se polaže na tender za izgradnju bolnice Ain Nadja vrijednosti 56 mil EUR.
[/b]

Isto tako piše da Ingra ima 236 mil EUR ugovorenih poslova ali od toga 200 mil EUR su vlastiti investicijski projekti. Za koje nažalost nema love.

Sve u svemu ovaj prospekt mi se čini još kao i najbolja Ingrina bajka zadnje 3 godine, bar se ima što čitati…


Izašao je Ingrin prospekt za novo uvrštenje dionica, zanimljivo štivo, 341 stranica.

Puno se piše od prošlosti i što su gradili a jako malo o budućnosti i što će graditi.
Od pustog konkuriranja u inozemstvu uspjeli su realizirati tek 4mil kn u Q1 2010.

Ali najzanimljiviji mi je onaj mistični posao od 56 mil EUR koji je objavljen prije dva mjeseca, nigdje se ne spominje u prospektu iako je datum prospekta srpanj 2011, ali piše ovo:
  
INGRA na Alžirskom tržištu sudjeluje na natječajima ukupne vrijednosti veće od EUR 378 milijuna.
Najviše nade se polaže na tender za izgradnju bolnice Ain Nadja vrijednosti 56 mil EUR.
[/b]

Isto tako piše da Ingra ima 236 mil EUR ugovorenih poslova ali od toga 200 mil EUR su vlastiti investicijski projekti. Za koje nažalost nema love.

Sve u svemu ovaj prospekt mi se čini još kao i najbolja Ingrina bajka zadnje 3 godine, bar se ima što čitati…

***obrisano*** Prospekt je odobren prije par dana i trgovina na uređenom tržištu započinje sa 26.07. a pošto je prospekt pisan krajem prošle godine posao u Alžiru još uvijek nije bio dogovoren.

Pukni puško…..

kad ćemo vidjeti FI za II Q?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


kad ćemo vidjeti FI za II Q?

Sutra. Možda u 9,30 a prije će biti 15,59. Hehehehe

neće uvijek biti ovako.


kad ćemo vidjeti FI za II Q?

Sutra i zato se ne mogu nacuditi ovima sto prodaju [huh]

ne treba se čuditi, uvijek ima onih koji kada vide da pada prodaju a ako raste kupuju…



kad ćemo vidjeti FI za II Q?

Sutra i zato se ne mogu nacuditi ovima sto prodaju [huh]
[/quote]
Pa i prodaju samo oni kojima je voda do grla-blokada računa i sl a ima i par onih koji prodajom žele stvoriti poticaj na prodaju njima na bidu. Vidiš da je promet nikakav.

neće uvijek biti ovako.

Nadao sam se danas još nekih 50-60 000 komada na prodaji po 13 – 13.5 kuna, ali ovako sam puno zadovoljniji jer je očito da su poslije jučerašnjeg neuspjeha izgubili volju. Tko zna možda je to netko od nas koji drukaju na niže jučer popušio svoju dozu pa sada šuti i dijeli nam kulje iz ponašanja. Baš me zanima što će se sada desiti, sve sam više uvjeren da je ovo jučer bilo dno i da će sada cijena polako prema gore… vrijeme je za lagano skretanje a onda nagli uzlet ponovno prema 18 kuna… samo sada će se zaustaviti iznad 20 …

... ja se samo igram i uživam ...

ako bude FI pozitivno, dokle bi mogla Ingrica rasti? ja mislim do 16-17 kn…naravno ako dođe odmah ujutro FI..ako bude pred kraj dana onda 15,50-16 kn

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

New Report

Close