INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kad pomislim da sam jučer razmišljao dali dokupiti Ingru po 50 K ili IGH !

Da li sam zakasnila ako sam danas kupila?


Necu davati nikakve komentare. Konferenceija pocela. Bas me zanima da li ce biti kakvih najava novih poslova kao sto obicno bude.

Prva rečenica tio je kontradiktorna sa zadnjom.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovaj jedan ili jedna dioničarka, ili fond, šta je sad prodao jednu dionicu za 53.400, pa sada za 53000, kuna, pa nemojte da vas navlače takvi igrači da i vi sada prodajete. Pa netko je maloprije istresao više od 12 milijuna kuna, kupivši 227 komada po 54.000, znači da računa kao i mi mali da mora ići gore, i sad se nađe vas par koji prodajete za Judine škude.

Pessimism Is Your Friend

Necu davati komentare tipa ide to jos gore, bravo, carevi smo, ovo ono…
Jedino sto me sada zanima jest da li su objavili na konferenciji nove poslove.
A mogli bi..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pa netko je maloprije istresao više od 12 milijuna kuna, kupivši 227 komada po 54.000, znači da računa kao i mi mali da mora ići gore, i sad se nađe vas par koji prodajete za Judine škude.

Istresali su se u bloku milijuni svojedobno na Tehnici na 11 000 i 11 500 kn pa je sada na 10 000………..ako su to kupovali fondovi a sigurno jesu njih zanima dugoročno ulaganje, dividenda etc…..a ne dnevne ili tjedna oscilacija….
A da je nakon ovog rasta sa 45 00 na 54 00 kn u svega dva dana moguća i manja korekcija, moguća je……….no
dugoroćno gledajući ova dionica može samo rasti, možda čak i brže nego neki predviđaju……….[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Necu davati komentare tipa ide to jos gore, bravo, carevi smo, ovo ono… Jedino sto me sada zanima jest da li su objavili na konferenciji nove poslove. A mogli bi..

Pa javi…. Sve su oči i uši uprte u tebe[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


Ovaj jedan ili jedna dioničarka, ili fond, šta je sad prodao jednu dionicu za 53.400, pa sada za 53000, kuna, pa nemojte da vas navlače takvi igrači da i vi sada prodajete. Pa netko je maloprije istresao više od 12 milijuna kuna, kupivši 227 komada po 54.000, znači da računa kao i mi mali da mora ići gore, i sad se nađe vas par koji prodajete za Judine škude.

Upravo sam mislio zappppitati tkkko to prodaje diskontno nakon lijepog prometa na 54k?[smiley7]

Dođite i hurdite....



Upravo sam mislio zappppitati tkkko to prodaje diskontno nakon lijepog prometa na 54k?[smiley7]

Uprava? [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

…Smirite se i uživaje.Neki sad uzimaju zaradu od par tisuća kuna, a za koji dan će plakati kad se neće moći vratiti unutra ispod 55-60k…Ah.. što su ti investitori…[smiley2]

“Dionice IGH ponovo su se vinule na razinu iznad 12.000 kuna, a “tvornica novca” Ingra je uz promet od 14 milijuna kuna dosegnula razinu od 54.000 kuna čime se nezadrživo približava svojoj fundamentalnoj poziciji relativno prema ostatku sektora” business.hr

Izgleda da me kolega iz business-a citira[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Gledajte, na konferencijama za ulazak u prvu kataciju se uvijek dadu projekcije poslovanja, etc. etc.
TAkoje bilo kada je Viro predstavljao rezultate, POdr, svi koji su na 1.kotaciji.

Misljenja sam da bi mogli tako objaviti neki poslic, kao slag na tortu za ulazak u 1.kotaciju..
Ja nemam pojma za nikakav dodatni posao, to vam iskreno kazem samo kazem da je uobicajeno na konferencijama davati naznake poslovanja u sljedecih nekoliko mjeseci.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close