INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle ovo je samo promjena brojki na stranicama zagrebačke burze jer trenutno oni vode 7 500 000 dionica INGR-R-A na službenom tržištu, a od sutra će pisati 13 545 200 dionica. Još jedanput napominjem, dionicama se trguje od početka 2011. ne znam točno kojeg datuma [lol]

jedna stvar je sigurna, a to je da će sutrašnji promet bit šesteroznamenkasti, ako ne i sedmeroznamenkasti.


Opet mali ispali naivni… Gospodo to su dionice kojima se trguje od dokapitalizacije u siječnju, a sada će samo postati dio službenog tržišta tj. više kotacije jer se njima trenutno trguje na redovnom tržištu (to su zapravo iste dionice). Nijedna nova dionica neće doći na tržište do izglasavanja slijedeće dokapitalizacije krajem ove ili slijedeće godine… Ovo je još samo jedno navlačenje malih naivaca da prodaju svoje dionice velikim ribama izdavanjem obavijesti na ovako glup način u kojem je namjerno izostavljena riječ da su to dionice kojima se već 6 ipol mjeseci trguje na redovnom tržištu…

Za one kojima nije jasno neka pogledaju što znači redovno, a što službeno tržište…

napokon prava istina

Blueman i plavi siju ovu dizinformaciju o uvrštenju novih dionica….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



ne razumijem zašto bi sutra bio ponor a ne danas po objavi ove vijesti? šta će sutra baš sve dionice u prodaju

Ako je na 40.000 dionica pala 8%, koliko bi trebala pasti na slobodnih 6 milijuna dionica?
[/quote]

Samo vi prodajite, viditi ćemo koliko vas će kupiti za nižu cijenu a koliko vas će ući po većoj cijeni.

neće uvijek biti ovako.


Opet mali ispali naivni… Gospodo to su dionice kojima se trguje od dokapitalizacije u siječnju, a sada će samo postati dio službenog tržišta tj. više kotacije jer se njima trenutno trguje na redovnom tržištu (to su zapravo iste dionice). Nijedna nova dionica neće doći na tržište do izglasavanja slijedeće dokapitalizacije krajem ove ili slijedeće godine… Ovo je još samo jedno navlačenje malih naivaca da prodaju svoje dionice velikim ribama izdavanjem obavijesti na ovako glup način u kojem je namjerno izostavljena riječ da su to dionice kojima se već 6 ipol mjeseci trguje na redovnom tržištu…

Za one kojima nije jasno neka pogledaju što znači redovno, a što službeno tržište…

Želiš ljudima uvaliti svoje pa sada se.eš.

U tekstu piše:

Odobrava se uvrštenje u Službeno tržište novog bloka od 6.045.200 dionica društva Ingra d.d. sa sjedištem
u Zagrebu, Alexandera Von Humboldta 4/b, oznake INGR-R-A, ISIN: HRINGRRA0001.

Ne bi napisali novog bloka da su to one stare ali dobro Vi kako hoćete.
Pozdrav i sretno

bit će bolje................


Dakle ovo je samo promjena brojki na stranicama zagrebačke burze jer trenutno oni vode 7 500 000 dionica INGR-R-A na službenom tržištu, a od sutra će pisati 13 545 200 dionica. Još jedanput napominjem, dionicama se trguje od početka 2011. ne znam točno kojeg datuma [lol]

Ja iskreno priznajem da nisam pratio šta se dešava sa tim dionicama i neznam niti jednog kooperanta koji bi mi mogao potvrditi da li je mogao raspolagati ( i prodavati ) te dionice ( 6 i nešto milijuna ). Znam da SKDD vodi svih 13 i nesto milijuna.
Ako netko zna sigurno da se sa njima trguje neka se javi.


@legionar
, hvala , vjerujem da je tako kako kažeš ali još informacija nije na odmet.

Objavljen Prospekt uvrštenja 6.045.200 redovnih dionica INGRE

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=143


Opet mali ispali naivni… Gospodo to su dionice kojima se trguje od dokapitalizacije u siječnju, a sada će samo postati dio službenog tržišta tj. više kotacije jer se njima trenutno trguje na redovnom tržištu (to su zapravo iste dionice). Nijedna nova dionica neće doći na tržište do izglasavanja slijedeće dokapitalizacije krajem ove ili slijedeće godine… Ovo je još samo jedno navlačenje malih naivaca da prodaju svoje dionice velikim ribama izdavanjem obavijesti na ovako glup način u kojem je namjerno izostavljena riječ da su to dionice kojima se već 6 ipol mjeseci trguje na redovnom tržištu…

Za one kojima nije jasno neka pogledaju što znači redovno, a što službeno tržište…


[lol] [thumbsup]

ovo su dionice iz prvog dokapa, za koje se zna kako su raspoređene.samo je romf uzeo cca 500000 dionica od kojih je cca 350000 prodao. dakle s tim dionicama se redovno trguje od početka godine. za sve koji ne vjeruju, najbolje ovo spustiti u – blokadu pa nek se uprava očituje.

Ako se tim dionicama trguje od pocetka godine, onda kako ovo objasnit: "3. Prvi dan trgovanja dionicama navedenim u točki 1. je 26. srpanj 2011. godine."

Do danas sam mislio da sam glup, a danas vidim da ima tisuće glupljih.
Sve ove obavijesti su toliko zakukuljene i zamumuljene da me i ne čudi što ih svatko tumači na svoj način. Spomenutim dionicama se trguje već duže vrijeme, nažalost, zato i jesmu tu gdje smo!

Rijec je o starim dionicama, pise u prospektu.
cijeli zse je smijesan..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close