INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zločesti drukeri se opet probudili.

nove dionice se izdaju u zamjenu za novac ili potraživanja što vam dođe na isto.

ovaj put biti će dovoljno zainteresiranih za kupovinu jer su ugovoreni veliki poslovi a još veći su iza ugla. LP

ne razumijem zašto bi sutra bio ponor a ne danas po objavi ove vijesti? šta će sutra baš sve dionice u prodaju



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

To je već ukalkulirano u cijenu. Ono što ne znamo je da li će kooperanti dionice prodavati, te ako hoće, da li ima neki jači investitor koji ih planira pokupovati.
[/quote]

Vidim kako je ukalkulirano u cijenu.

– 8,29 % trenutno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Opet mali ispali naivni… Gospodo to su dionice kojima se trguje od dokapitalizacije u siječnju, a sada će samo postati dio službenog tržišta tj. više kotacije jer se njima trenutno trguje na redovnom tržištu (to su zapravo iste dionice). Nijedna nova dionica neće doći na tržište do izglasavanja slijedeće dokapitalizacije krajem ove ili slijedeće godine… Ovo je još samo jedno navlačenje malih naivaca da prodaju svoje dionice velikim ribama izdavanjem obavijesti na ovako glup način u kojem je namjerno izostavljena riječ da su to dionice kojima se već 6 ipol mjeseci trguje na redovnom tržištu…

Za one kojima nije jasno neka pogledaju što znači redovno, a što službeno tržište…

Meni isto ništa oko Ingre nije jasno. Odakle sad ove dionice? Zar nisu imali toliko love da isplate te kooperante jer ovakvim potezima samo ruše svoj ugled i vlastitu dionicu. Time svakako tjeraju ozbiljne ulagače pa im ostaju samo špekulanti.

A šta reći , ponovno smo na 11 kn ako ne i manje !?!

Jedino ako nemaju u rukavu neki posao od xx milijuna eura. Ako ga imaju onda im je zadnji tren da ga predstave, ako ga nemaju skupljajte lovu jer će biti puno prilika za dokup !!!


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp


Koji dio izvještaja govori da su to dionice kooperanata???

neće uvijek biti ovako.




http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

To je već ukalkulirano u cijenu. Ono što ne znamo je da li će kooperanti dionice prodavati, te ako hoće, da li ima neki jači investitor koji ih planira pokupovati.
[/quote]

Vidim kako je ukalkulirano u cijenu.

– 8,29 % trenutno.

lp
[/quote]

No dobro, da se ispravim, trebalo je biti ukalkulirano u cijenu – mislim, kakvi su to investitori koji jučer nisu za to znali pa danas panično rasprodaju.


ne razumijem zašto bi sutra bio ponor a ne danas po objavi ove vijesti? šta će sutra baš sve dionice u prodaju

Ako je na 40.000 dionica pala 8%, koliko bi trebala pasti na slobodnih 6 milijuna dionica?


ne razumijem zašto bi sutra bio ponor a ne danas po objavi ove vijesti? šta će sutra baš sve dionice u prodaju

Ja ne znam jel se Vi pravite ludi ili….
Superhik nisam druker,što je bilo zadnji put kad su izašle nove dionice…….
Znam da je teško onima koji su unutra i koji imaju 10000 komada sada izaći i molu se bogu da ne padne ali vidit ćemo,ja sam siguran da će pasti a Vi kako očete.
Opet naglašavam da je ovo sramota šta su napravili dioničarima.

Sretno

bit će bolje................





http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

To je već ukalkulirano u cijenu. Ono što ne znamo je da li će kooperanti dionice prodavati, te ako hoće, da li ima neki jači investitor koji ih planira pokupovati.
[/quote]

Vidim kako je ukalkulirano u cijenu.

– 8,29 % trenutno.

lp
[/quote]

No dobro, da se ispravim, trebalo je biti ukalkulirano u cijenu – mislim, kakvi su to investitori koji jučer nisu za to znali pa danas panično rasprodaju.
[/quote]

Svi oni koji su znali prodali su u onom rastu!!!!!!!!!!

bit će bolje................




http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

To je već ukalkulirano u cijenu. Ono što ne znamo je da li će kooperanti dionice prodavati, te ako hoće, da li ima neki jači investitor koji ih planira pokupovati.
[/quote]

Vidim kako je ukalkulirano u cijenu.

– 8,29 % trenutno.

lp
[/quote]

Reda radi spomeni i da je prosječna današnja cijena 14,19 zasad, odnosno -4% a ne 8

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close