INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– jel’ vas netko vukao za jezik ? [rolleyes]
– al’ dobro, neplanirano dokupio, možda još koja tisućica upadne…

http://zse.hr/default.aspx?id=36743

Izdvajam:
2. Prvi dan trgovanja dionicama navedenim u točki 1. je 26. srpanj 2011.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

To je već ukalkulirano u cijenu. Ono što ne znamo je da li će kooperanti dionice prodavati, te ako hoće, da li ima neki jači investitor koji ih planira pokupovati.

1. Odobrava se uvrštenje u Službeno tržište novog bloka od 6.045.200 dionica društva Ingra d.d. sa sjedištem
u Zagrebu, Alexandera Von Humboldta 4/b, oznake INGR-R-A, ISIN: HRINGRRA0001.
2. Uvrštenje u Službeno tržište Zagrebačke burze provest će se dana 26. srpnja 2011. godine.
3. Prvi dan trgovanja dionicama navedenim u točki 1. je 26. srpanj 2011. godine.
4. Ovo rješenje objavit će se na internetskim stranicama Zagrebačke burze d.d.
Obrazloženje
Dana 22. srpnja 2011. godine društvo Ingra d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Alexandera Von Humboldta 4/b,
podnijelo je zahtjev za uvrštenje 6.045.200 dionica oznake INGR-R-A, ISIN: HRINGRRA0001 u Službeno
tržište Zagrebačke burze d.d. (dalje u tekstu: Zahtjev).
U provedenom postupku izvršen je uvid u Zahtjev i sve priložene isprave.
U składu s člancima 99. do 108. Pravila Burze u postupku je utvrđeno da su Zahtjevu priložene svi propisane
isprave, da se Zahtjev smatra urednim te da nad društvom nije otvoren stečajni postupak ili postupak
likvidacije.
Iz priloženih dokumenata utvrđeno je da društvo ispunjava uvjete za uvrštenje u Službeno tržište propisane
člankom 313. Zakona o tržištu kapitala, te uvjet distribucije dionica javnosti propisan odredbom članka 113.
Pravila Burze.
Odredbom članka 48. Zakona o općem upravnom postupku propisano je da se upravna stvar može riješiti
neposredno, a člankom 50. st. 1. t. 1. da službena osoba može neposredno riješiti upravnu stvar kad je
stranka u svojem zahtjevu navela sve činjenice ili podnijela potrebne dokaze na temelju kojih se može
utvrditi pravo stanje stvari ili ako se to stanje može utvrditi na temelju općepoznatih činjenica ili službenih
podataka kojima raspolaže javnopravno tijelo.
S obzirom na sve prethodno navedeno, utvrđeno je da se predmetnim dionicama može trgovati fer, uredno i
djelotvorno te je odlučeno kao u izreci ovog Rješenja.

bit će bolje................

"utvrđeno je da se predmetnim dionicama može trgovati fer, uredno i
djelotvorno"
ovo "fer" je vic godine.

Naravno da neće prodavati. Oni će čekati da poraste na 20 po koliko su i dobili pa će onda početi kupovati. I sve to da im računovođa ima manje posla.
Pamet u glavu i čuvajte svoje novce.


… utvrđeno je da se predmetnim dionicama može trgovati fer, uredno i djelotvorno te je odlučeno kao u izreci ovog Rješenja.

[lol]
….
sramotno, taman kad se sve stabiliziralo, sile zla kreću u novo rušenje Ingre!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Tragedija od dionice, di su sad oni što nam mjesecima govore da se tim dionicama trgovalo od prošlog ljeta. Čisto mi je žao onih koji su povjerovali u to, a ustvari svih mi je žao. Ingra je opljačkala male dioničare.



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VvqH2MtmpKDOKr0MEJb3tg==.pdf

Evo vam novih dionica na tržištu.
Kao što sam napisao radi se o dionicama kooperanata koje tek trebaju doći na tržište.
Nešto preko 6 milijuna novih dionica.

Ovo ne sluti na dobro po meni.

Neki su ovdje pisali da to nisu te dionice, pa sada neka se referiraju.

lp

To je već ukalkulirano u cijenu. Ono što ne znamo je da li će kooperanti dionice prodavati, te ako hoće, da li ima neki jači investitor koji ih planira pokupovati.
[/quote]

Vidit ćeš sutra kako je ukalkulirano.
Ovi su živi zajeb.
Pozdrav

bit će bolje................

Opet sile zla protiv Ingre.
Igor stampa dionice sve u 16, kako stigne od papaya, zrca, revija…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Koja mafija dali su nove dionice i zamisli baš istu količinu kao i prethodni put da za.ebu neupućene.Naravno misle to malo izgladiti s izvješćem koje bi moglo biti pozitivno.
Koji će sutra ovde biti ponor,ja da sam Opi ne bi birno spavao.Koliko je ovde ljudi spušilo lovu i sad kad su mislili da se stabiliziralo dobili su nož u leđa.

bit će bolje................

New Report

Close