INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo danas je promet za pokoji vic ili šalu, a ne za bilo kakvu analizu, predviđanja ili očekivanja. Ne možemo očekivati bilo kakav pomak dok se trguje sa 4000 dinica i prometom od 60 tisuća kuna dnevno. 7 i 8 mjesec su mjeseci za odmor… i naravno za strpljive, jer INGR-a je ipak dionica za budućnost, koja se trenutno stabilizirala u rasponu od 1 kune i tu će sada po svemu sudeći ostati neko vrijeme. Strpljenje i zadržavanje ove dionice na duže vrijeme će se sigurno isplatiti, samo ne treba nasjedati sijačima panike i drukerima koji se još uvijek nadaju kako će INGR-a pasti na njihovih 11 kuna, da bi oni onda "možda kupili".

... ja se samo igram i uživam ...

priče o prodai kooperanata ne drže vodu’ zašto?
zato da su im trebali novci vjerovatno ne bi išli u zamjenu potraživanja za dionice, jer ko je lud da ovisi o volontivnosti dionice na zse ,mislim da su napravili dobru stvar za oploditi novac, za godinu dana neče se nitko toga ni sječati kad dionica debelo odrade
bud čipozitivno 2 q mogli bi se i mirovinci uključiti u trku
ova dionica ima budučnost , prepoznala je uprava na vrime zelenu gradnju dok druge dionice iz tog sektora su trome u promjenama i preusmjeravanju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

29.07. bit ćemo pametniji iliti bogatiji… [lol]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"


priče o prodai kooperanata ne drže vodu’ zašto?
zato da su im trebali novci vjerovatno ne bi išli u zamjenu potraživanja za dionice, jer ko je lud da ovisi o volontivnosti dionice na zse ,mislim da su napravili dobru stvar za oploditi novac, za godinu dana neče se nitko toga ni sječati kad dionica debelo odrade
bud čipozitivno 2 q mogli bi se i mirovinci uključiti u trku
ova dionica ima budučnost , prepoznala je uprava na vrime zelenu gradnju dok druge dionice iz tog sektora su trome u promjenama i preusmjeravanju

[bye]Kolega bez zamjere ,ali dali ste pročitali što ste napisali,dali možete navesti razdoblja i cijenu dionica u vrijeme dijeljenja koperantima.
I usporediti trenutnu cijenu.

Lp

Sada kada je ponovno zauzeta pozicija ništa ne sprečava da počnemo malo "drukati".
Uz solidno polugodišnje izvješće, koje čak ne mora biti niti pozitivno, s tim da je gubitak minimaliziran, i uz još jedan zaključeni posao od više desetaka milijuna eura, kojeg može čak biti nositelj i neka od tvrtki s kojima je Ingra potpisala suradnju, a ne izričito Ingra, osobno ne vidim na cijelom ZSE-u perspektivniju dionicu sa mogućnošću multipliciranog rasta. Tu ne mislim na dupliciranje, nego na tripliciranje.
Dobar druk! A možda i neminovnost, odnosno stvarnost! [cool]

…………………………………………………………………………………………………………….Tako su prema desezoniranim indeksima, građevinski radovi u svibnju bili veći u odnosu na travanj za 1,3 posto…………………………………………………………………………………………………… http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Gradevinarci-vec-26-mjeseci-zaredom-rade-sve-manje

iako nemam dionice INGR-R-A niti ih namjeravam kupiti prenosim jednu izuzetno dobru vijest koja po meni govori da je građevina dotakla dno i da kreće lagani oporavak.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Prekrasno je gledati prozirnost ZSE i sakupljanje na nižim razinama, genijalno smišljena strategija.

NYSE, DAX, NIKKEI… kao da ne postoje….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Prekrasno je gledati prozirnost ZSE i sakupljanje na nižim razinama, genijalno smišljena strategija.

NYSE, DAX, NIKKEI… kao da ne postoje….

a neka, doći ćemo i mi na svoje, neće ni ova pljačka vjećno trajati. sad je pravo vrijeme za zauzeti pozicije prije jesenskog rasta i izbora jer pad ove nesposobne vlade može nam donijeti samo dobro



Prekrasno je gledati prozirnost ZSE i sakupljanje na nižim razinama, genijalno smišljena strategija.

NYSE, DAX, NIKKEI… kao da ne postoje….

a neka, doći ćemo i mi na svoje, neće ni ova pljačka vjećno trajati. sad je pravo vrijeme za zauzeti pozicije prije jesenskog rasta i izbora jer pad ove nesposobne vlade može nam donijeti samo dobro
[/quote]
A vidiš li pljačku na Zabi: To još u životu nisam vidio da takve stvari prolaze kao da je sve normalno i pošteno odrađeno. Koje splitanje-za ubiti slona. INGRA je odradila pošteno splitanje za razliku od ovog. Neki su izgubili veeeeelike novce.

neće uvijek biti ovako.


Prekrasno je gledati prozirnost ZSE i sakupljanje na nižim razinama, genijalno smišljena strategija.

NYSE, DAX, NIKKEI… kao da ne postoje….


ja sam se malo priključio tim skupljačima, kad ne može drugačije (prema gore) pa ćemo čekati bolje dane…

Ovdje danima ništa od pisanja. DOBRO JE.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ovdje danima ništa od pisanja. DOBRO JE.

da, zanimljivo….druge dionice padaju kako kamen, a INGRA gotovo da se ne miče. izgleda da su gotovo svi paničari odavna utekli, a kooperanti završili s iskrcajem svega što su imali pa niti rušitelji više nemaju muda žrtvovati svoje dionice za rušenje…dobar znak

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close